چندلر شورای نامزد کریستین الیس می گوید او را به بازگشت نزدیک به $2,800 در کمک های مالی پس از شکایت

چندلر شورای شهر نامزد کریستین الیس گفت که او باز خواهد گشت $2,800 در کمک های مالی از شرکت های بزرگ پس از شکایت علیه او مبارزه است.

شکایت یادداشت های شرکت های بزرگ به طور مستقیم نمی تواند کمک به داوطلبان.

الیس گفت: او معتقد است $3,100 در کمک های مالی از تراست نیز مورد سوال در این شکایت قابل قبول هستند.

شکایت های ساخته شده توسط resident جیمز Jurnak در جولای 21, همچنین یادداشت الیس’ گزارش مالی مبارزات انتخاباتی نمی کند و همیشه با ارائه نام و نام خانوادگی اهدا کنندگان و یا آدرس خود را و شغل به عنوان فرم نیاز است. اطلاعات از دست رفته است برای 34 36 اهدا کنندگان در آخرین کمپین مالی تشکیل پرونده شکایت مدعی.

$500 سهم نسبت داده شده است تنها به “ژوئن” و $150 سهم به عنوان ذکر شده است که از “جکی” این شکایت می گوید.

“این گزارش ها تنها راه می دانند که از نظر مالی حمایت از نامزدها و تا چه حد” Jurnak نوشت: در شکایت است. “آن است که زیانی به عنوان عمدا گمراه کننده از رای دهندگان در چندلر زمانی که یک نامزد که اگر انتخاب خواهد بود با سرکشی به صدها میلیون دلار در چندلر شهرستان بودجه کامل این نسبتا ساده فرم ها و … را در چنین شیوه ای نخ نما.”

شهر کارمند اداری در حال بررسی این شکایت است.

الیس گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که او در حال کار با کمپین کارکنان برای پیگیری کردن اطلاعات از دست رفته, اصلاح اشتباهات و اصلاح امور مالی گزارش. او می گفت که بازگشت کمک های ساخته شده توسط شرکت

“ما در حال مراقبت از آن حق دور” او گفت:.

الیس مطرح نزدیک به $17,000 در آخرین پرونده دوره و نزدیک به $55,000 پس از شروع چرخه انتخابات دومین مقدار وقت پشت جرمی McClymonds.

او در میان شش نامزد رقابت برای سه کرسی در شورای شهر. رای گیری اولیه در جریان است توسط ایمیل و در مرکز رای دهی که در حال باز کردن در اطراف دره طریق Aug. 4.

6 سوال کمک های مالی مبارزات انتخاباتی

Jurnak شکایت لیست شش سوال برانگیز سهم از اعتماد و یا سازمان هایی که به نظر نمی رسد به ثبت نام اقدام سیاسی کمیته و یا یک حزب سیاسی.

کمک های ساخته شده بین ماه های مارس و ژوئن عبارتند از:

  • 500 دلار از Pastalino مانور LLC.
  • $3,000 از E Daren و Phoxzee الیوت اعتماد ابطال.
  • $100 از رابرت و Maryanne Caccamo اعتماد ابطال.
  • 300 دلار از یکپارچگی مسائل LLC.
  • 1000 $از خوب سامری, مراقبت در منزل, LLC.
  • 1000 $از گزینه های برای زندگی ارشد, LLC.

این شرکت سهم به نظر می رسد آمده از مراقبت طولانی مدت مراکز در شرق دره. الیس یک پرستار ثبت شده صاحب چندین خانه کمک زندگی در این منطقه است.

الیس گفت: او گفته شد توسط صاحبان کسب و کار است که کسب و کار خود در نظر گرفته شد مشارکت که مجاز به کمک به نامزدها نه شرکت.

الیس گفت: او بازگشت پول را به در سمت امن است.

داوطلبان می توانند تنها قبول کمک از افراد عمل سیاسی کمیته احزاب سیاسی و مشارکت تحت قوانین ایالتی.

شرکت ها مدت طولانی است که از ممنوع ساختن کمک های مبارزات انتخاباتی به طور مستقیم به نامزدهای چرا که آنها به طور معمول باید بیشتر پول و قدرت نسبت به افراد و می تواند با استفاده از آن به “غرق کردن صدای دیگر” در روند انتخابات گفت: Eric Spencer, انتخابات, وکیل در اسنل & Wilmer و آریزونا دولت سابق انتخابات مدیر.

عمل سیاسی کمیته طراحی شده بودند به عنوان یک حلال جایگزین خودرو برای شرکت های بزرگ به شرکت در سیاست اجازه می دهد یک شرکت برای راه اندازی یک تایید شده است که وابسته به شرکت اما تامین مالی توسط فردی سهامداران و کارکنان و اعضای خانواده خود را شخصی پول, او گفت:.

“بزرگترین هیچ-هیچ از همه این است که پذیرش پول از یک شرکت” اسپنسر گفت. “وجود دارد هیچ سناریو که در آن یک نامزد می تواند شرایط سهم از یک شرکت.”

او گفت: سهم از تراست کمتر رایج هستند و این قانون است که کمتر روشن در آنچه قابل قبول است.

مردم می توانند با استفاده از یک زندگی یا ابطال اعتماد به برگزاری شخصی خود را پول است. اما اعتماد نیز می تواند وسایل نقلیه برای شرکت های بزرگ به کمک بودجه به یک نامزد و یا یک راه برای مردم برای به دست آوردن در اطراف سهم محدودیت اسپنسر گفت.

“هنگامی که شما یک اعتماد در یک کمپین سرمایه گذاری گزارش می دهند که باید با بالا بردن پرچم قرمز و شایستگی تحقیقات بیشتر” اسپنسر گفت.

سازمان هایی که به ممنوع کمک به یک نامزد ممکن است به اتهام بزه و نامزدها نیز می تواند صورت های مالی پیامدهای برای پذیرش شرکت ها سهم با توجه به قانون دولت است.

داوطلبان باید بلافاصله بازپرداخت پول و در صورت امکان سند چگونه آنها را به قبول وجوه و چه اقدامات آنها در زمان به رفع خطا.

الیس که گفت: او را به مشارکت در سوال گفت: از آنها آمد مردم او را می داند و با کار کرده است و او امیدوار است که آنها کمک خواهد کرد که بودجه از طریق کانال های مناسب.

“ما در حال رفتن به بازپرداخت پول و آنها می توانید انتخاب کنید به عقب تحت نام خود و یا در راه های مختلف,” او گفت:.

آگهی نیز زیر آتش

شکایت نیز نگرانی در مورد میلر که مجاز بود توسط الیس’ کمپین و برای پرداخت توسط یک شرکت خصوصی.

آگهی که زد در گیر کوپن, مجله, تشویق رای دهندگان به انتخاب الیس “برای عشق چندلر است.”

آگهی پرداخت شده توسط گیلبرت-بر اساس Forever, الماس, جواهر, با توجه به عکس آگهی های متصل به Jurnak شکایت.

اسپنسر گفت: این خوب برای شرکت های بزرگ را از تبلیغات و یا ارسال mailers یا علیه یک نامزد اگر آنها مستقل از هزینه های ایجاد شده بدون هر گونه مشاوره با نامزد. در غیر این صورت آن را “فقط به عنوان غیر قانونی به نوشتن یک بررسی برای نامزد,” او گفت:.

الیس گفت: تبلیغ یک نوع سهم توسط فروشگاه مالک اگر آن را به عنوان ذکر شده در نوع سهم در گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

چه بعدی ؟

الیس در مبارزات انتخاباتی است تا جولای 29 پاسخ به شکایت.

اگر فروشنده تعیین الیس کمپین نقض هر یک کمپین سرمایه گذاری قوانین این موضوع خواهد بود با اشاره به دادستان شهرستان ،

الیس نیز می تواند اصلاح این گزارش به برآورده شکایت است که در مسیر او گفت که او در نظر دارد.

الیس گفت که او تا حدودی تعجب است که مبارزات انتخاباتی خود را هدف قرار داده بود توسط یک شکایت به خصوص در اواخر فصل انتخابات اما او گفت: این چیزی است که نمی توان ثابت.

شکایت منصرف نشده او را از هدف خود را از برنده شدن در یک صندلی در شورای, او گفت:.

“ما در آن هستیم تا پایان,” او گفت:. “در حال حاضر ما در حال انجام تبلیغات بیشتر ما در حال هل دادن چیزهایی که ما در حال توقف تا صبح روز چهارشنبه پس از ما دریافت نتایج است.”

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 480-389-9637. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de