چمپلن مرد می رود به اعتراف به گناه در جنوب مینیاپولیس سرپناه اتوبوس تصادف

Champlin مردی که متهم است با توفنده به جنوب مینیاپولیس سرپناه اتوبوس در تابستان گذشته مجروح شدن شش نفر است که انتظار می رود به اعتراف به گناه صبح روز چهارشنبه به جرم و جنایت.

George R. Jensen 83 متهم شد در سال گذشته در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه ای با پنج فقره کیفری فضایی عملیات در جولای 9 حادثه که سه مرد در شرایط بحرانی و سه نفر دیگر مجروح شدند.

مورد کشیده شده نظارت عمومی از فعالان که متهم Hennepin County وکیل Mike Freeman دادن جنسن درمان ترجیحی زیرا او سفید است و قربانیان خود را که دچار آسیب زا و آسیب های سیاه و سفید هستند.

جنسن قبلی جلسات دادگاه شده اند از نزدیک تماشا چندین فعالان جامعه.

فعالان سنبله خزه و تایرون Terrill با حضور اوت در کنفرانس خبری که در آن فریمن اعلام کرد این اتهامات و پرسید: چرا جنسن نبود متهم به جرم و جنایت نفرت و یا اقدام به قتل است.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را” فریمن گفت: در آن زمان. “ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است.”

“او نه مردم به دام افتاده در زیر کامیون او را در حال حاضر ثابت شده است او یک خطر” خزه گفت: در آن زمان.

جنسن وکیل علامت کلی گفت که در سپتامبر گذشته که تصادف تصادف بود که جنسن به رهبری بود به بازار کشاورزان در زمان.

“آقای جنسن و خانواده اش شده اند دعا به صورت کامل و سریع برای بازیابی همه تحت تاثیر” کلی گفت: سال گذشته است.

با توجه به شکایت کیفری: در جولای 9, Jensen دیده می شد صحبت کردن به زنان در مقابل ایستگاه اتوبوس. یکی از زنان پلیس گفت که او می دانست که جنسن به عنوان “هوارد” و که او تا به حال شده است در آینده بیش از این دوره از سه سال به زنان 10 دلار در ازای شماره تلفن خود را.

فریمن کاهش یافته است می گویند که آیا او معتقد جنسن بود به دنبال یک زن روسپی است. اتهامات گفت که یک شاهد عینی گفت: پلیس جنسن بود “گردان منطقه در تلاش برای پیدا کردن یک زن برای بلند کردن” و این که زنان به او خودداری کردند.

نظارت تصویری از صحنه نشان می دهد جنسن رانندگی خود را ون و دور از زنان و سپس sideswiping مترو حمل و نقل اتوبوس به عنوان او سفر جنوب در Lyndale خیابان.

او حمایت و آمار, اتوبوس, دوباره, اما هرگز متوقف به بررسی آسیب و یا صحبت کردن با راننده اتوبوس.

جنسن پس کشیده به تقاطع “را در خود مشاهده سرپناه اتوبوس در برادوی” اتهامات گفت. او “بسیار به آرامی” تبدیل شده بر روی خیابان برادوی.

“فیلم برداری از متهم بهره برداری ترمز خود را حداقل چهار بار بدون هیچ دلیل روشنی به او زیرفشار بین خطوط” شکایت کرد و گفت که هیچ پیاده یا وسایل نقلیه در نزدیکی او به توضیح فعال کردن چراغ ترمز.

جنسن و سپس نوسان بر روی محدود کردن و شتاب “به آرامی” قابل توجه نیمکت, اخبار, ایستادن و یک دوچرخه دندانه دار کردن قبل از توفنده به سرپناه اتوبوس.

“در هیچ نقطه ای هنگامی که او در محدود کردن آیا متهم فعال کردن ترمزهای خود را حتی اگر او تا به حال فعال ترمز ثانیه قبل از” شکایت گفت.

جنسن اقدامات خزه گفت: در فریمن کنفرانس خبری نشان می دهد که او به معنای به آسیب رساندن به قربانیان خود را.

سه مرد بودند دوخته در زیر پناهگاه باقی مانده و یک چهارم دوخته بود زیر سمت مسافر از ون.

سه مرد گرفته شد در شرایط بحرانی به شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل. دو نفر دیگر منتقل شدند به HCMC با noncritical صدمات.

یک مرد تحت درمان قرار گرفت در صحنه و منتشر شد.

Hennepin شهرستان دفتر دادستان گفت: یک مرد دچار چندین شکستگی لگن و “قابل توجهی” از دست دادن خون; دیگر دچار شکستگی دنده یک پاره طحال و شکست هر دو پا در میان سایر صدمات; یک سوم دچار آسیب های مغزی و چند دنده شکسته; یک چهارم دچار شکسته ستون فقرات و پنجم دچار چندین شکستگی دنده.

جنسن به اظهارات متناقض به مقامات با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

“او اذعان کرد که او بوده است که منطقه چندین بار قبل و مذاکرات به یک زن به طور خاص گاهی اوقات از دست دادن پول خود را فقط به کمک به او گفت:” انتشار اخبار در سال گذشته از فریمن ، “او گفت که او ضربه زدن به گاز به طور تصادفی به جای ترمز اما نمی تواند توضیح دهد که چرا او نیاز به ضربه زدن به ترمز و یا چرا او در پیاده رو.”

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر