از اوایل ماه دسامبر مردم در ووهان شده بود سقوط بیمار با مشکلات تنفسی.

در دسامبر 27, 2019, ژانگ Jixian رئیس یک بیمارستان تنفسی بخش در هوبئی استانگزارش جدید بیماری مسری به مقامات بهداشت و درمان پس از درمان بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم.

سه روز بعد نتایج آزمایشگاهی برای یک بیمار در ووهان بیمارستان مرکزی نشان داد “کوروناویروس سارس”. دکتر Ai مرداب, اورژانس سر در زمان یک عکس از این گزارش که به زودی منتشر در میان ووهان پزشکان.

Li Wenliang یک چشم پزشک به اشتراک گذاشته شده عکس با سابق دانشکده پزشکی همکلاسی در WeChat, گروه, هشدار آنها را به “سارس-مانند” کوروناویروس.

در دسامبر 31به ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت با صدور بیانیه ای تایید 27 پنومونی ویروسی موارد به Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار که تعطیل روز بعد.

ویروس شناسایی

مقامات بهداشتی سپس شناسایی گونه جدیدی از کروناویروس به عنوان علت ناشناخته پنومونی با آزمایش ژنتیکی از ویروس نمونه به دست آمده از آلوده بیمار است.

در ژانویه 11, ووهان را مقامات بهداشتی گزارش دادند که برای اولین بار تایید کرد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس – 61-سال درگذشت شدید پنومونی در ژانویه 9بود که یک مشتری به طور منظم از Huanan غذاهای دریایی بازار است.

در ضمن بیشتر موارد آلوده ظاهر شد.

در اوج تعطیلات سالانه سفر عجله مقامات چینی دستور مستند در ووهان, هوبئی را پایتخت با جمعیت 11 میلیون.

این مستند شد و سپس توسعه یافته و به یک دوجین شهرستانها در استان هوبئی.

یک اورژانس جهانی

در ژانویه 30که با اعلام این رمان coronavirus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی (PHEIC).

در این روزهای بسیاری از کشورهای محدود و یا منع ورود اتباع چینی, تعلیق پروازهای ورودی و اعمال دقیق محدودیت های مسافرتی.

در یک زمان کوتاه فرانسه اعلام کرد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس در اروپادر حالی که کره جنوبی گزارش داد یک خوشه از بیش از 1600 عفونت های مرتبط به یک کلیسا در Daegu. تمام علائم با اشاره به آینده global outbreak.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید https://news.cgtn.com/event/2020/The-Pandemic/index.html?utm_source=bluef&utm_medium=CgtnWebsiteCampaign&utm_campaign=pandemic

منبع CGTN

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de