مدیران اصرار احتیاط به عنوان تهمت به نظر می رسد به دوباره باز Eocomy

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشورت با ده ها تن از مشخصات بالا اجرائی اتحادیه مسئولان و مدیران دیگر روز شنبه در مورد چگونگی گرفتن اقتصاد کشور در حال حرکت دوباره و دریافت پیام مخلوط از رهبران صنعت: آنها بیش از حد می خواهید برای دریافت, اقتصاد, رفتن, اما آنها نگرانی در مورد اینکه آیا به اندازه کافی وجود دارد coronavirus آزمون در دسترس برای اطمینان از کارگران با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار.

در یک صدای جیر جیر میدوی را از طریق مغلوب ساختن پیشی جستن از کنفرانس تلفنی با مدیران اجرایی رئیس جمهور گفت: شرکت کنندگان “همه در بر گرفتن امریکا بازگشت به کار و به زودی.”

اما شرکت کنندگان در یک صبح تماس است که شامل سران CIGNA بیمه, Jimmy john’s, فست فود های زنجیره ای و ده ها تن دیگر از پیشرو شرکت های آمریکایی نگرانی در مورد تست موضوع با توجه به یکی از شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف بحث خصوصی.

علامت گذاری به عنوان کوبا میلیاردر کارآفرین و صاحب دالاس ماوریکس بود که در میان چند تن از نمایندگان مهم ورزشی لیگ به صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن. او اعتبار رئیس جمهور در طول یک فاکس نیوز مصاحبه با جمع آوری برخی از “بهترین بهترین ها” برای کمک به شکل دادن به رویکرد خود را در بازگشایی اقتصاد است.

هنوز هم کوبا را در آغوش نمی مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ممکن است 1.

“این چنین یک هدف در حال حرکت است که من فکر می کنم بزرگترین اشتباه ما باعث می شود که با عجله به یک تصمیم گفت:” کوبایی که در گذشته مهم بوده است از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به همه گیر. “اما من قصد دارم به او کمک کند در هر راهی که من می تواند هر آنچه که او به من نیاز دارد به انجام است.”

در یک ورید مشابه سر از 1.4-میلیون-عضو بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters اتحادیه گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده تا زمانی که آن را بی خطر است.

جیم Hoffa که شرکت در یکی از کاخ سفید تماس در بیانیه ای گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که همه کارگران باید دسترسی آسان به تجهیزات حفاظت فردی, “ضد عفونی کننده و ضد عفونی محل کار” و “قابل اعتماد و تست شده است.”

“تا زمانی که ما می تواند اطمینان از ایمنی کارگر ما قرار نیست اعضای ما در خطر بیشتر با باز کردن اقتصاد بیش از حد به زودی” Hoffa در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که 1 میلیون Teamsters در حال کار است.

رئيس جمهور در تماس با اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن جدید بزرگ اقتصادی آمریکا احیای صنعت گروه را به عنوان برگ برنده می گوید: او به دنبال آرامش بخش برخی از اجتماعی فاصله دستورالعمل های دولت خود قرار داده و در ماه گذشته برای کمک به جلوگیری از بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مشورت با آنها را در بهترین راه برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی در حالی که حفاظت از سلامت عمومی است.

جف بزوس مدیر اجرایی Amazon.com Inc و Mark Zuckerberg Facebook Inc مدیر عامل شرکت روز چهارشنبه همچنین شرکت در کاخ سفید کنفرانس تلفنی در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد است.

در موضوع تست یک نگرانی کلیدی در میان مدیران تهمت صحبت کرده است خوش بینانه در مورد ایالات متحده آمریکا ظرفیت. در واقع در چهار شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده انجام داده است بیش از 3.3 میلیون coronavirus آزمون به تاریخ. او گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا در حال تلاش برای تایید بیشتر شرکت آزمون به افزایش ملی ظرفیت.

یک شرکت است که در حال حاضر منتشر شده در یک نقطه از خدمات 5 – به مدت 15 دقیقه تست Abbott Laboratories, تایید شده توسط FDA برای ایمنی آزمون است که به ظرفیت 20 میلیون COVID-19 آزمون به ملت مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز چهارشنبه وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید به باغ گل رز.

در مشاوره

مغلوب ساختن پیشی جستن رایزنی با مدیران برخی از منتقدان می گویند می تواند کمک به او را به یک اندازه گیری از پوشش. اگر موارد خروش هنگامی که محدودیت ها برداشته همانطور که بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند تهمت قادر خواهد بود به در او نیست تنهایی عمل می کنند و ملت را در ذهن برتر — از تولید به دفاع به فن آوری — کمک به شکل دادن به طرح.

یک شرکت کننده در یکی از بعد از ظهر تماس که او نیز صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: رهبران “ساخته شده است یک نقطه و گفت که بله ما نیاز به این کشور بازگشت به کار, اما ما نیاز به انجام آن را با خیال راحت.”

راه اندازی شورای نبود بدون سکسکه.

AFL-CIO رئیس جمهور ریچارد Trumka نمی دانم تا زمانی که او شنیده می شود نام خود را اعلام کرد در باغ گل رز در روز سه شنبه است که او می تواند بخشی از مشاوره گروهی با توجه به کارولین Bobb سخنگوی اتحادیه.

“ما نمی شد و پرسید:” Bobb گفت: در یک ایمیل. آن را “فقط اعلام کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر