مدیر عامل ماکو پزشکی اعلام کرد راه اندازی جدید تغذیه ای تست DNA

رالی, N. C., Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ — چاد قیمت, مدیر عامل شرکت ماکو پزشکی این هفته اعلام کرد که ماکو آزمایشگاه های پزشکی در حال راه اندازی یک DNA جدید تست تمرکز بر تغذیه است. “این اولین گام در کمک به مردم در درک دقیقا چه غذاهایی باید بخورند, به طوری که آنها می توانید بهینه سازی سلامت و عملکرد” گفت: قیمت. “ما صرف این مقدار زمان و پول بر روی سلامت ما بدون واقعا دانستن.”

ادامه مطلب

نوشیدنی انرژی بازار منفجر شد و بیش از 10 سال گذشته اما تا کمی تغییر کرده است با غذا و تغذیه. برنامه های رژیم غذایی مانند ساحل جنوبی Keto اتکینز مراقب وزن و دیگران منفجر شد و با محبوبیت اما دانستن اینکه کدام یک بهترین است هنوز هم یک چالش است. آن را حتی بدتر اگر شما یک ورزشکار در ارتش و یا به دنبال بهینه سازی عملکرد نخبگان.

MakoDNA یک آزمون ژنتیکی با فردی برنامه غذایی خاص است که به شما و نیازهای تغذیه ای بدن است. “این آزمون در نهایت آنلاک کد برای درک چگونگی بهینه سازی تغذیه و نیازهای خاص خود را گفت:” جان Nguyen, رئيس جمهور از MakoDNA.

وجود تقاضای رو به رشد برای تغذیه که آیا افزایش تمرکز, طبیعی/مواد غذایی ارگانیک, شرایط پزشکی مانند چاقی و بیماری های قلبی و فشار خون بالا و یا تمایل به صورت فیزیکی/روانی بهبود عملکرد. فوق العاده ای پیشرفت علمی در ژنتیک و تغذیه به ارمغان آورده است درک عمیق در مورد چگونگی ساختار ژنتیکی هر فرد تغییر می دهد و یا نیازهای تغذیه ای. این اجازه می دهد تا نه تنها برای بهینه سازی عملکرد انسان (از جمله در زمینه سرعت و قدرت عضلانی و استقامت و تمرکز ذهنی) از طریق تغذیه بلکه به شناسایی ژنتیکی مربوط بالقوه فرد برای عملکرد فیزیکی. “این می تواند مورد استفاده برای شناسایی پتانسیل بکر بین عملکرد و ژنتیکی بالقوه و احتمالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک عامل برای مقایسه نامزدها برای انتخاب” گفت: قیمت.

این فرایند ساده است. MakoDNA کشتی یک کیت به خانه خود را. یک سواب استفاده می شود به جمع آوری بزاق. نمونه حمل به ماکو که در آن DNA تجزیه و تحلیل است. شناسایی تغییرات ژنتیکی در حال تغذیه به الگوریتم تولید خط لوله است. یک nutrigenetic گزارش می شود در دسترس آنلاین (بیمار/پورتال مصرف کننده) ارائه می دهد که به تازگی تعریف شده اهداف تغذیه ای. همان داده ها نیز تغذیه به برنامه غذایی ژنراتور. در پایان این فرایند مشتری ارائه شده است nutrigenetic گزارش و تنظیم برنامه غذایی.

ماکو DNA فروخته خواهد شد به صورت آنلاین از طریق MAKODNA.com در داروخانه های سراسر کشور در ورزشگاه و امکانات تمرین کالج ها و دانشگاه های محلی و ارائه دهندگان خدمات پزشکی. از ماکو تست DNA است که امروز در دسترس است.

ماکو پزشکی آن شناخته شده است حمایت گسترده ای از سازمان های غیر انتفاعی, استخدام جانبازان نظامی و حمایت از مبلغان مسیحی در سراسر جهان است. ماکو پزشکی برنده گسترده جایزه برای نوآوری و رشد.

رسانه های تماس:
jarant@makomedical.com

تصاویر مرتبط

image1.jpeg

لینک های مرتبط

http://makodna.com

منبع ماکو آزمایشگاه های پزشکی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر