مرکزی ققنوس قطعات آریزونا تحت فلش سیل دیده بان

یک فلش سیل تماشای صادر شد مرکزی ققنوس و مکان در امتداد رودخانه کلرادو آغاز پنج شنبه صبح و خدمات ملی آب و هوا در ققنوس اعلام کرد.

دیده بان آغاز خواهد شد و در ساعت 11 صبح روز شنبه تا 5 بعد از ظهر جمعه گفت: خدمات آب و هوا هواشناس درک هاجز. رعد و برق با بارش باران های سنگین انتظار می رود همچنان در منطقه ققنوس در طول آن دو روز است.

“یک ساعت مچی است که به منظور نشان می دهد وجود دارد احتمال یک اخطار صادر شده و بعد از پس این احتمال وجود دارد که یک فلش سیل هشدار صادر خواهد شد در برخی از نقطه” هاجز گفت.

دیده بان خواهد بود در اثر مرکزی ققنوس, Yuma, Kingman و پرسکات به گفته هاجز.

آب و خدمات نیز روز چهارشنبه با صدور پنج روز هشدار سیل برای جریان های کوچک در Gila شهرستان که شامل Tonto حوضه واقع بیش از 50 مایلی شمال شرقی Phoneix در Tonto جنگل ملی با توجه به یک صدای جیر جیر از آژانس.

هشدار معتبر است تا ساعت 10 صبح در مارس 16, توییت گفت. تهدیدات می تواند شامل جاری شدن سیل در مناطق شهری و بزرگراه و خیابان و زیرگذر با توجه به صدای جیر جیر.

منطقه است خانه را به Tonto کریک که در آن سه فرزند بود جاروب دور در اواخر سال گذشته در عجله سیلاب پس از خانواده خود کامیون گیر شد در حالی که در تلاش برای عبور. این بدن کودکان بعدها به بهبود است.

چقدر باران کاهش یافته است در مترو ققنوس?

باران کاهش یافت و در سراسر دره یک شبه به روز شنبه با بسیاری از مناطق بین 0.25 0.30 اینچ باران با توجه به هاجز. مناطق شرق نزدیک مسا چندلر و آپاچی جانکشن دیدم نزدیک به 0.50 اینچ از بارش باران شب, او گفت:.

در ضمن یوما شکست آن رکورد روزانه بارش در روز سه شنبه با 1.20 اینچ باران, مارک شهرستان 8th, مرطوب مارس ثبت شده آب و خدمات گفت: در یک صدای جیر جیر صبح روز چهارشنبه.

این شهر قبلی رکورد روزانه برای مارس 10 0.13 اینچ در سال 1986 گفت: Hodges. مارس سال 1905 بود مرطوب در ضبط با 3.33 اینچ از بارش باران آب و خدمات گفت.

چند رعد و برق, که اغلب می تواند شامل قوی وزش باد و احتمال تگرگ شد و انتظار می رود روز شنبه در سراسر دره هاجز گفت.

در طول روز دمای بالا را در پایین به اواسط 70s چهارشنبه و پنج شنبه در منطقه ققنوس قبل از افتادن به پایین 60 و 50s فوقانی در شب.

چک کنید azcentral.com به روز رسانی آب و هوا.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im