قنطورس راه حل های بهداشت اعلام کرد 15 متوالی HEDIS® گواهینامه

SCOTTSDALE, Ariz., 6 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — قنطورس Health Solutions, Inc. (“قنطورس”) نوآورانه ارائه دهنده خدمات بهداشت و درمان فن آوری و خدمات خود را ادامه می دهد رهبری بازار به عنوان یکی از چند شرکت در ایالات متحده به طور مداوم خبره از سال 2006 توسط کمیته ملی تضمین کیفیت (NCQA) برای آن HEDIS (بهداشت و درمان اثربخشی داده ها و اطلاعات مجموعه) مدیریت و گزارش راه حل است.

گواهینامه جامع ترین ارائه شده و پوشش 88 HEDIS اقدامات جدید مجاز تنظیمات اقدامات الکترونیکی داده های بالینی سیستم (ECDS) اقدامات و نمونه برداری سیستماتیک برای سال 2020 گزارش.

این NCQA گواهینامه برجسته مهر با کیفیت را برای مصرف کنندگان و کارفرمایان است. HEDIS استفاده می شود بیش از 90 درصد از ایالات متحده برنامه های بهداشتی برای اندازه گیری عملکرد در بعد مهم از مراقبت و خدمات.

“قنطورس 15 سال متوالی از NCQA گواهینامه نادر دستاورد در صنعت” گفت: قنطورس مدیر عامل آدام میلر. “برای مشتریان این ویترین Centauri را تعهد تزلزل ناپذیر به کیفیت و صنعت پیشرو ما ارائه خدمات از طریق ما سفارشی موتور طراحی شده برای تولید برتر HEDIS گزارش و تسلیم و مراقبت از شکاف مدیریت است.”

این قنطورس صعود با کیفیت مجموعه ای از راه حل ها شامل سه ابزار ضروری:

  • مدیریت داده ها و گزارش راه حل – بررسی میلیون ها ادعا می کند به سرعت و با دقت اجازه می دهد تا دیدگاه های مختلف به داده ها و جمعیت با drillable و برنامه ریزی قوی و تهیه و فراهم می کند HEDIS حسابرسی پشتیبانی از تمام اعضا و اقدامات.
  • نمودار راه حل مدیریت – آسان برای استفاده مبتنی بر وب بررسی نمودار ابزار ارائه می دهد یکپارچه نمودار اسکن حاشیه نویسی و یادداشت برداری و فکس نمودار درخواست از ابزار به طور مستقیم به ارائه دهندگان خدمات.
  • بهبود کیفیت راه حل مدیریت – فعالانه شناسایی شکاف در مراقبت در طول سال ارائه عملی داده ها برای بهبود کیفیت فعالیت های. این برنامه شامل برنامه ریزی قابل انعطاف از گزارش بر اساس نیاز مشتری آن آهنگ و روند نتایج در طول زمان از جمله ارائه دهنده مشخصات سطح گزارش مقایسه نتایج به همسالان و به قبل عملکرد.

“قنطورس است که به خصوص با افتخار قادر به شامل گواهینامه اقدامات بر اساس قوانین مجاز برای تنظیمات است که NCQA معرفی شده در این سال به عنوان یک مجموعه جدید از الزامات” گفت: قنطورس معاون رئیس جمهور از راه حل های بالینی ملانی ریچی. “این شواهد بیشتر از قدرت ما به صورت end-to-end مبتنی بر وب HEDIS راه حل که در آن سال بیش از سال در ادامه به توانمند سازی مشتریان ما با تمام چرخه کیفیت گزارش و ارسال مقاله پشتیبانی می کند.”

در مورد قنطورس راه حل های بهداشت

قنطورس بهداشت و درمان راه حل فراهم می کند خدمات به payors و ارائه دهندگان خدمات در حمایت مالی دولت بهداشت و درمان برنامه از جمله مزیت مدیکر و مدیکید. در همکاری با مشتریان ما را در بهبود زندگی و سلامت اعضا و بیماران ما را لمس از طریق دلسوز توسعه پیچیده تجزیه و تحلیل و داده محور راه حل. خدمات ما به طور مستقیم آدرس مشکلات پیچیده مانند جبران نشده مراقبت در نظام سلامت; مناسب خطر-تنظیم درآمد به صورت تخصصی زیر جمعیت و کیفیت مراقبت های اندازه گیری. که مقر آن در Scottsdale, AZ, قنطورس سلامت راه حل های بیش از 1200 همکاران با دفاتر در Cleveland, OH, Lansing, MI, Nashville, TN, Kansas City, MO, Orlando, FLو ققنوس AZ. قنطورس رتبه 132 در, Inc. مجله 2019, Inc. 5000 لیست از سریعترین رشد شرکت های خصوصی در ایالات متحده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قنطورس بازدید www.centaurihs.com.

HEDIS® یک علامت تجاری ثبت شده از کمیته ملی تضمین کیفیت (NCQA).

منبع قنطورس راه حل های بهداشت

لینک های مرتبط

http://www.centaurihs.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im