اداره آمار ایالات متحده گفت: این هدف خود رسیده از استخدام بیش از 2.6 میلیون متقاضیان پس از یک دهه سر تعداد که راه اندازی شد برای بیشتر از امریکا در این هفته — اما از آن شده است یک جاده پر از دست انداز گرفتن وجود دارد و کروناویروس جدید به احتمال زیاد مسیر حتی سخت تر است.

ملت فراوانی از مشاغل پیچیده است تلاش و برخی از مناطق روستایی به ویژه در انگلستان جدید آپالاچیا و برخی از کوه های راکی متحده — در حال سقوط استخدام به عنوان اهداف این سازمان کار می کند به استخدام به یک و نیم میلیون نفر کارگران موقت قبل از ممکن است. سقوط کوتاه تهدید می تواند به دفعات مشاهده شده در برخی از نقاط کشور است که به نوبه خود می تواند منجر به underrepresentation در کنگره و کمتر بودجه فدرال.

یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس نشان می دهد که نرخ بیکاری پایین است و تحت تاثیر این اداره توانایی جذب کارگران با شهری شهرستان های بزرگ به خصوص آنهایی که به احتمال زیاد آمار استخدام اهداف از مناطق روستایی است. این اداره هنوز به حساب چگونه استخدام می تواند تحت تاثیر رمان coronavirus نگرانی. این ویروس ممکن است تعدیل کارگران با شور و شوق برای رفتن درب به درب, اما آن را نیز می تواند ایجاد یک برنامه جدید استخر کارگران که گذاشته شده.

روز جمعه اداره آمار مقامات گفته قانونگذاران ایالات متحده است که نگرانی در مورد ویروس نداشته و در عین حال باعث کاهش سطح نیروی انسانی با توجه به بیانیه ای از خانه کمیته نظارت و اصلاحات است.

اداره آمار نیست نگذاشته گسترش تعداد گذشته پایان ماه ژوئیه هنگامی که آن را برنامه ریزی شده بود به پایان رسید و مسئولین اداره یک تصمیم پس از بررسی نرخ پاسخ. این اداره همچنین تغییر آموزش به صورت موقت آمار داوطلبان حاضر و ارائه تجهیزات ایمنی برای کارگران با توجه به کمیته مجلس.

2020 سرشماری آغاز این هفته با پرسشنامه آنلاین رفتن زندگی می کنند و اعلامیه های در حال ارسال را برای مردم شروع به پاسخ دادن به سوالات. در پاسخ به coronavirus نگرانی های اداره آمار این هفته گفت: “این شده است هرگز آسان تر به پاسخ را در خود, آیا آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست — همه بدون نیاز به دیدار با یک سرشماری یادداشت برداری.”

برخی از طرفداران پیشرو سرشماری تلاش های امداد رسانی در جمعه نگران است که coronavirus می شود برخی از آمار داوطلبان به ترک شغل خود گفت: Jeri سبز 2020 سرشماری مشاور ارشد ملی شهری لیگ.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

در حالی که اداره آمار خود رسیده استخدام هدف در سراسر کشور استخدام کرده است به طور گسترده ای متفاوت از جایی به جای. متحده آمریکا با جمعیت متمرکز در مناطق بزرگ مترو — گرجستان, ایلینوی, مریلند و نوادا — باید overrecruited. عمدتا روستایی متحده با تعداد بالا از ساکنان مسن — ورمونت, مین, نیوهمپشایر, West Virginia — به خوبی زیر استخدام به اهداف.

اگر اداره نمی توانید به اندازه کافی متقاضیان در این مناطق “آن ممکن است مشکل داشته باشند استخدام کارکنان به اندازه کافی برای تکمیل آینده عملیات منجر به تاخیر و افزایش هزینه ها و فرسایش داده های کیفیت,” J. Christopher Mihm از دفتر پاسخگویی دولت گفت: در کنگره شنوایی در ماه گذشته.

“استخدام استخدام موفقیت در یک منطقه ممکن است ارائه مزیت کمی به منطقه ای که در آن تلاش های عقب مانده” Mihm گفت. “سرشماری در حالی که یک تلاش ملی است اجرا به صورت محلی در جوامع و محلات سراسر کشور است.”

بسیاری از کارگران را استخدام کرد به دست کشیدن بر روی درب از خانواده است که ساکنان آن نیست و در پاسخ ممکن است به سرشماری به صورت آنلاین و از طریق تلفن یا از طریق پست الکترونیکی در آنچه که دولت فدرال بزرگترین زمان صلح و بسیج. اداره آمار امید به استخدام افراد از مناطق آنها کار خواهد کرد چرا که آنها می دانند که جوامع خود را بهترین.

در ورمونت بخشی از مشکل این است که تعداد مشاغل. آن نرخ بیکاری بود فقط 2.4 درصد در پایان سال 2019.

“ورمونت, روستایی کوچک در, دولت, و من می دانم که ما باید یکی از پایین ترین نرخ بیکاری در این کشور گفت:” دولت کتابدار Jason Broughton که ریاست کمیته تشویق سرشماری مشارکت. “که نقش یک عامل بزرگ. بسیاری از مردم در حال حاضر در حال کار دو یا سه شغل برای همه است که در حال حاضر مشغول به کار است.”

افراط در استخدام را می توان در Teton County, وایومینگ — خانه سوراخ Jackson منطقه اسکی — and Clayton County Georgia, در مترو آتلانتا خانه از فرودگاه شلوغ دنیا. در Teton County, اداره آمار رسیده به زیر 17 درصد از آن جذب هدف از Feb. 24. در Clayton County, صفحه اصلی به Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport, اداره بود استخدام بیش از دو هدف خود است.

اداره آمار مقامات اصرار دارند وجود دارد هیچ دلیلی برای نگران. همانطور که از پایان ماه فوریه وجود دارد بیش از 22,500 کارگران موقت در حقوق و دستمزد اداره گزارش هفته گذشته است.

وجود دارد حداقل سه استخدام برای هر موقعیت و در هر بخشی از کشور و در برخی نقاط وجود دارد چهار یا پنج متقاضیان سرشماری مدیر استیون Dillingham گفت: نمایندگان مجلس در ماه گذشته.

“ما در حال پشت” Dillingham گفت.

سرشماری کمک می کند تا تعیین تخصیص 1.5 تریلیون دلار در هزینه های فدرال و چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولتی می شود. برای اولین بار اداره تشویق بیشتر مردم برای پر کردن فرم های خود را آنلاین.

پیدا کردن چنین بزرگ, موقت نیروی کار در زمان بازار کار شده بود یک چالش بزرگ ایالات متحده اداره ویلبر راس که بخش نظارت و در سرشماری قبل از شهادت یک کمیته سنا هفته گذشته است. اما او گفت: این اداره رسیده بود به دانشجویان قبلی آمار-مصرف کنندگان و شرکت های خصوصی مانند خارج شده اند که تعداد زیادی از کارگران موقت.

“من احساس بسیار راحت است که ما را به انجام آنچه که ما نیاز به” راس گفت.

پس از تلاش های استخدام آمار فلات دسامبر گذشته اداره آمار افزایش دستمزد حدود 1.50 دلار در تقریبا سه چهارم از ایالات متحده بوده است. این دستمزد در حال حاضر طیف وسیعی از $14 تا تقریبا 30 دلار یک ساعت بسته به شهرستان با کارگران در کالیفرنیا و شیکاگو و شمال شرقی به دست آوردن بیشتر.

آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley ماساچوست و دب Haaland جدید مکزیک گفت: اداره آمار مقامات در ماه گذشته است که ساکنان برای اعمال کرده بود شغل اما شنیده ام هرگز دوباره. دو دموکرات ها نگران است که جذب و استخدام مشکلات منجر به undercounting سخت به تعداد جوامع در مناطق خود که هر دو دارای تعداد زیادی از گروه های اقلیت.

اداره آمار می گوید بخش عمده ای از استخدام نمی شروع تا زمانی که در این ماه.

در New Mexico, استخدام کمبود به نظر می رسد اکثر شدید در اسپانیایی جوامع و کشور Haaland گفت.

“کسانی که من می خواهم بگویم تا حد زیادی در حال جوامع روستایی که در آن نرخ بیکاری بالاتر است بنابراین من تقریبا احساس است که می تواند یک محل عالی برای پیدا کردن مردم است,” او گفت:.

Dillingham دفتر مدیر وعده داده شده به اطمینان حاصل شود آن جوامع به درستی کارکنان.

“این بسیار مهم است که ما در دیدار با نیازهای خاص متحده و خاص جوامع در آن کشورها” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im