اداره آمار ایالات متحده با تاخیر در مهلت برای شمارش هر کس که در ایالات متحده توسط دو هفته به دلیل پخش كردن, رمان coronavirus مقامات روز جمعه گفت.

در سرشماری سال 2020 برنامه ریزی شده برای توقف در پایان ماه ژوئیه اما این مهلت در حال حاضر تمدید شده است تا اواسط ماه اوت گفت: تیم اولسون یک مدیر دانشیار رشته عملیات در دفتر.

اکثر ساکنان ایالات متحده آغاز شده که قادر به پاسخ به 2020 سرشماری هفته گذشته هنگامی که وب سایت اداره زندگی رفت و مردم شروع به دریافت اطلاعیه برای شرکت در پست الکترونیکی. به عنوان جمعه 18.6 میلیون خانوار تا به حال در جواب این پرسشنامه در درجه اول آنلاین گفت: Al Fontenot اداره دانشیار مدیر decennial برنامه های.

که حساب برای 14 درصد از کل خانوارها در ایالات متحده با توجه به اداره آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه. غرب میانه آمریکا — نبراسکا و آیوا و کانزاس — بيشترين نرخ پاسخ در هفته اول و یا به طوری که بسیاری از ایالات متحده قادر به شروع به گرفتن آمار. آلاسکا, غرب ویرجینیا و مونتانا کمترين نرخ پاسخ.

این اولین بار است که یک بار در دهه سرشماری که در آن اکثر مردم در حال تشویق به پر کردن فرم خود را آنلاین اگر چه مردم هنوز هم می تواند پاسخ توسط تلفن و یا از طریق پستی پشت یک فرم است.

تمدید مهلت آمد و پس از چند قانونگذاران و گروه های حمایت از خواسته تهمت مقامات دولت به حفظ تعداد رفتن در جولای گذشته. تازه ترین درخواست فرستاده شد پنج شنبه توسط دموکرات در کنگره ایالات متحده فضل Meng نیویورک که خواست برای یک فرمت از طریق سپتامبر.

در اوایل این هفته اداره آمار به حالت تعلیق در زمینه عملیات به مدت دو هفته از نگرانی در مورد سلامت و ایمنی کارگران و عمومی آمریکا از رمان coronavirus. این در درجه اول تحت تاثیر چندین هزار نفر از کارگران که در حال حاضر حذف کردن پرسشنامه در مناطق روستایی با هیچ ثابت, آدرس, پورتوریکو و مناطق قبیله ای.

اداره آمار همچنین هل دادن پشت یک ماه عملیات خود را به تعداد بی خانمان ها که قرار بود برای شروع در پایان ماه به عنوان ساکنان متحده شامل سه کشور بزرگترین شهرهای نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو رو stay-at-home سفارشات از فرمانداران این هفته است. تعداد از مردم زندگی در گروه چهارم مانند خوابگاه زندان ها و خانه های سالمندان نیز عقب رانده شد در ماه مه.

بیشترین آمار داوطلبان نمی خواهد بیرون رفتن به میدان تا زمانی که ممکن است زمانی که آنها با دست کشیدن بر روی درب خانه های ساکنان که هنوز پاسخ نداده است. شروع که عملیات نیز عقب رانده شد دو هفته به پایان ماه مه به دلیل coronavirus.

“همه ما بدترین کابوس از چیزهایی است که می تواند به اشتباه با سرشماری ما این پیش بینی نیست مجموعه ای از اقدامات” Fontenot گفت. “اما ما کارکنان شده است بسیار انعطاف پذیر در مورد به دنبال راه حل و راه ما هنوز هم می تواند بسیار موثر در شرایط رسیدن به پاسخ از هر فرد در ایالات متحده است.”

دفتر برنامه ریزی شده بود به استخدام به عنوان بسیاری از 500,000 کارگران در درجه اول به دست کشیدن بر روی درب از ساکنان که پاسخ داده نمی شود این سوالات ممکن است اما مسئولین اداره در روز جمعه گفت که شیوع ویروس بود که منجر آنها را به استخدام در نظر بیشتر کارگران موقت از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است.

از روز جمعه بیش از 600 ، 000 متقاضیان پذیرفته شغل ارائه می دهد اما مسئولین اداره گفت: آنها متوجه شدم که برخی ممکن است رها کردن به دلیل coronavirus و سرشماری شد و باز نگه داشتن آن برنامه کار روند. این اداره تاکنون 2.8 میلیون متقاضیان و روشن است تمام آموزش های آنلاین برای استخدام های جدید.

اداره آمار است که توسط قانون مورد نیاز به نوبه خود در دولت تعداد جمعیت به رئیس جمهور توسط Dec. 31. وقتی پرسیده شد که اگر اداره خواهد کرد که مهلت Fontenot گفت: “ما نمی خواهیم به تلاش برای پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.”

2020 سرشماری کمک خواهد کرد که تعیین چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولتی می شود و همچنین به عنوان توزیع 1.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال.

یک ائتلاف از حقوق مدنی و گروه های مدافع روز جمعه با تمجید از اداره آمار تصمیم به تمدید مهلت گفت: این امر به آنها زمان بیشتری برای تلاش های امداد رسانی به مردم به شرکت.

“گسترش عملیات سرشماری همان است که به تأخیر انداختن سرشماری” رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر’ سرشماری نیروی کار در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im