سانسور تصویری Doc آتش: ‘رسانه های آغشته ما با دروغ’

یکی از پزشکان از coronavirus تصویری سانسور در رسانه های اجتماعی بازگشت اخراج در توییتر در روز چهارشنبه گفت: “رسانه ها آغشته ما با دروغ & دروغ.”

دکتر سیمون طلا توییتی چهار شنبه:

“موضوع: ما سازمان یافته یک گروه از تمرین پزشکان بسیاری از آنها را شخصا تحت درمان COVID-19 بيمار و ما به صحبت به طور مستقیم به مردم آمریکا در مورد ما تجربه و درک از ویروس و این گزینه های درمان.

“به عنوان یک نتیجه:
– Facebook حذف livestream از کنفرانس ما که تا به حال 15 میلیون+ views
– توییتر ما مجبور به پاک کردن نظرها از ما پزشکان
– ما میزبان وب حذف شده از وب سایت ما و ادعا کرد یک “تخلف از توافقنامه’
– رسانه ها آغشته ما با دروغ & دروغ”

“چرا رسانه های اجتماعی شرکت کارکنان با مدرک پزشکی یا تجربه بالینی سانسور دیدگاه از تمرین پزشکان? چرا روزنامه نگاران ادعا هیدروکسی کلروکین بی اثر است که مطالعات متعدد نمایشگاه اثر خود را در برابر COVID-19?”

“چرا دولت فرمانداران محدود کردن پزشکان از تجویز یک دارو مورد تایید FDA برای 65 سال و توانمند سازی داروخانه ها به بیش از حکومت خود دکتر ؟

“این اقدامات بی سابقه و هرگز در گذشته اتفاق افتاده در پزشکی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده شده است بارها و بارها در روزهای اخیر از سی ان ان خبرنگار Kaitlan کالینز از جمله چهارشنبه در کاخ سفید جلسه.

“آنها در زمان پایین صدای او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت کالینز از آفریقا-تحصیل دکتر سی ان ان رد. “در حال حاضر به نظر می رسد هرگز به طرف دیگر. آنها تنها را محافظه کار voices; این فقط یک شرم است.

“و با هیدروکسی همه من می خواهم انجام دهید این است که صرفه جویی در زندگی می کند. من اهمیتی نمی دهند اگر آن را هیدروکسی یا هر چیز دیگری. همه من می خواهم انجام دهید این است که صرفه جویی در زندگی می کند. اگر ما می تواند زندگی را نجات دهد, که بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده دولت است “خوبی” در واکسن و “درمان.”

“اما من اتفاق می افتد به یک باور هیدروکسی,” او به این نتیجه رسیدند. “من از آن استفاده می شود. من تا به حال هیچ مشکلی. من اتفاق می افتد به یک مؤمن. بسیاری از مردم با من موافق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز اعلام کرد که روز شنبه آن را به جلو حرکت خواهد کرد برای اجرای اخیر اجرایی به منظور برگزاری رسانه های اجتماعی شرکت های پاسخگو برای سانسور کاربران گفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im