Cellcom Israel Ltd. اعلام انتصاب مدیران

NETANYA, Israel, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — Cellcom Israel Ltd. (NYSE: CEL) (“شرکت”) امروز اعلام کرد انتصاب آقای سامی Bakalash و آقای Aaron کافمن به عنوان اعضای هیئت مدیره این شرکت از مدیران موثر مارس 12 سال 2020. آقای Bakalash نامزد دریافت جایزه بود به هیئت مدیره با کارکنان شرکت طبق فوریه سال 2020 جمعی قرارداد. آقای کافمن نامزد آقای Saul Zang خود را به عنوان جایگزین مدیر.

آقای Bakalash خدمت کرده است به عنوان مدیر عامل شرکت Bakalsah مشاوره و سرمایه گذاری به عنوان یک رئیس أيالون financial solutions Ltd. به عنوان یک مدیر از کیبوتص رمت راشل برگزاری شرکت اسرائیلی و شرکت دولتی برای گردشگری و شرکت های مختلف خصوصی به عنوان عضو هیئت مدیره نفت در اسرائیل, انرژی, اتاق کار, مکان عمومی نماینده در کمیته های مختلف در تل آویو دادگاه و Ranana شهرداری ها و سخنرانی ها در بازار سرمایه و حاکمیت شرکتی در چندین دانشکده از سال 2010. قبل از آن آقای Bakalash به عنوان یک مدیر در شرکت های مختلف در بخش مالی و رئیس KLA آموزش و پرورش صندوق برگزار شد و های مختلف مدیر عامل و CFO موقعیت. آقای Bakalash یک حسابدار خبره عمومی و دارای یک LL.B و لیسانس حسابداری از دانشگاه تل آویو و یک لیسانس در مدیریت کسب و کار (امور مالی) و اقتصاد از Bar-Ilan University.

هارون کافمن به عنوان مدیر عامل شرکت IDB توسعه Corporation Ltd. یا IDBD رئیس مودی گشت انرژی LP (و مدیر پس از 2019) مدیر Mehadrin Ltd. IDB گردشگری (2009) با مسئولیت محدود. و Israir گردشگری و حمل و نقل هوایی با مسئولیت محدود. پس از سال 2020 عضو کمیته IDB صندوق برای جامعه پس از 2019 مدیر شرکت های خصوصی از IDBD گروه پس از 2017, معاونت حقوقی, مشاوره, تخفیف, سرمایه گذاری Corporation Ltd. یا DIC مدیر IDB گروه سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا , Inc. و مدیر شرکت های خصوصی از DIC گروه پس از سال 2016. از سال 2015 تا سال 2020 او همچنین در خدمت به عنوان معاون مشاور حقوقی IDBD. از سال 2005 تا 2015 آقای کافمن بود یک شریک در قانون شرکت از اپستاین Homsky, Asnat و شرکت. آقای کافمن دارای یک LL.B از دانشگاه تل آویو.

Saul Zang به عنوان معاون اول رئیس هیئت مدیره ایرسا Inversiones y Representaciones S. A. , معاون اول رئیس هیئت مدیره ایرسا Propiedades vuelos comerciales S. A. , معاون اول رئیس هیئت مدیره Cresud S. A. C. I. F y , A, معاون دوم رئیس Consultores مدیریت دارایی های SA معاون رئیس Consultores سرمایه اروگوئه S. A., معاون رئیس Ritelco SA معاون رئیس Tyrus SA معاون رئیس Inversiones Financieras Del Sur SA نایب رئیس Elron Electronic Industries Ltd. مدیر BrasilAgro Companhia de Propriedades Agrícolas, IFIS محدود Banco Hipotecario S. A., دلفین صندوق Ltd. دلفین IL سرمایه گذاری Ltd. Consultores سرمایه با مسئولیت محدود, دلفین سرمایه گذاری (جبل الطارق) Ltd. دلفین هلند BV Austral طلا Ltd. Bacs Banco de Credito Y Securitizacion S. A., ایرسا, بنیاد, تخفیف, سرمایه گذاری Corporation Ltd. IDB توسعه Corporation Ltd. اموال و ساختمان Corporation Ltd. Bayside زمین شرکت با مسئولیت محدود عضو کمیته IDB صندوق برای جامعه و مدیر اضافی شرکت های خصوصی. آقای Zang دارای یک LL.B. از بوئنوس آیرس دانشگاه.

برای جزئیات بیشتر ببینید این شرکت در گزارش سالانه در فرم 20-F به تاریخ مارس 23 سال 2020 تحت “مورد 6. مدیران و مدیریت ارشد و کارکنان” – A. مدیران و مدیریت ارشد” و “– D. کارکنان.”

در مورد Cellcom Israel

Cellcom Israel Ltd. تاسیس در سال 1994 پیشرو در اسرائیل گروه ارتباطات ارائه طیف گسترده ای از خدمات ارتباطات. Cellcom Israel بزرگترین اسرائیل ارائه دهنده تلفن همراه ارائه آن حدود 2.744 میلیون مشترکان تلفن همراه (به عنوان در 31 دسامبر 2019) با طیف گسترده ای از خدمات از جمله تلفن همراه تلفن رومینگ خدمات برای گردشگران در اسرائیل و برای مشترکین خود در خارج از کشور, متن و پیام های چند رسانه ای پیشرفته سلولی محتوا و خدمات داده و دیگر خدمات ارزش افزوده در زمینه موسیقی, تصویری, تلفن همراه, اتاق کار و…. بر اساس Cellcom اسرائیل پیشرفته زیرساخت ها است. این شرکت یک 4 LTE نسل شبکه و HSPA نسل 3.5 شبکه را قادر می سازد پیشرفته پهن باند با سرعت بالا چند رسانه ای, خدمات, در علاوه بر این به GSM/GPRS/EDGE و شبکه های. Cellcom Israel ارائه می دهد اسرائیل وسیعترین و بزرگترین مشتری خدمات زیربنایی از جمله تلفن مراکز خدمات مشتری و فروشگاه های خرده فروشی و خدمات و فروش, مراکز توزیع در سراسر کشور. Cellcom Israel بیشتر فراهم می کند OTT TV, خدمات اینترنت زیرساخت ها و خدمات اتصال و تماس های بین المللی خدمات و همچنین به عنوان تلفن ثابت خدمات در اسرائیل. Cellcom Israel سهام معامله شده در بورس نیویورک (CEL) و تل آویو بورس اوراق بهادار (CEL). برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت این شرکت http://investors.cellcom.co.il.

شرکت تماس با ما
Shlomi Fruhling
رئیس امور مالی
[email protected]
Tel: +972-52-998-9735

روابط سرمایه گذار تماس
ایهود Helft
GK سرمایه گذار و روابط عمومي و با مشارکت LHA
[email protected]
Tel: +1-617-418-3096

منبع Cellcom Israel Ltd.

لینک های مرتبط

https://www.cellcom.co.il

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im