Cellcom Israel اعلام کرد پر از مکمل قفسه ارائه گزارش در اسرائیل

NETANYA, Israel, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — Cellcom Israel Ltd. (NYSE: CEL) (تلآویو: CEL) (از این پس: “شرکت”) اعلام کرد که پس از شرکت قبلا اعلام بالقوه اوراق بهادار ارائه شده در اسرائیل و پذیرش اولیه از تعهدات سرمایه گذاران نهادی شرکت ظ امروز یک مکمل قفسه ارائه گزارش یا ارائه گزارش با اسرائیل اوراق بهادار خودگردان و تل آویو بورس اوراق بهادار و یا بورس تلآویو تحت شرکت قفسه دفترچه. به موجب ارائه گزارش این شرکت ارائه شده است و به صورت عمومی در اسرائیلبه شرح زیر است:

  • تا به 271,195,000 سری L اوراق قرضه این شرکت است.
  • تا به 2,711,950 سری 4 گزینه. هر سری 4 گزینه ای را حق دارنده آن به یک خرید عادی به اشتراک گذاری در ورزش قیمت NIS 9.60تا 30 سپتامبر سال 2020.
  • اوراق بهادار صادر خواهد شد در واحد. هر واحد شامل 1000 سری L اوراق قرضه و 10 سری 4 گزینه.
  • با وجود بالا ارائه شده مقادیر این شرکت اعلام کرد که قصد دارد به موضوع 222,000 واحد در ارائه و تعداد سفارشات دریافت شده در ارائه محاسبه خواهد شد و پذیرفته شده بر اساس بهمان نسبت. بر این اساس انتظار شرکت در موضوع به ارائه یک دانه از 222,000,000 سری L اوراق قرضه و 2,220,000 سری 4 گزینه.

عمومی مناقصه برای چنین اوراق بهادار انتظار می رود که امروز برگزار شد مارس 11 سال 2020.

مجموع مقدار که این شرکت انتظار دارد که به پرداخت در تنظیم هزینه ها و هزینه های دیگر در ارتباط با این ارائه (با فرض اینکه کل فوری در نظر گرفتن حدود NIS 201 میلیونبدون احتساب در نظر گرفتن از ورزش از گزینه ها از جمله در اوایل تعهد کمیسیون حدود nكوتاه شد 2 میلیون. در مورد کامل ورزش از گزینه های این شرکت است که انتظار می رود برای دریافت اضافی خالص در نظر گرفتن (بعد از پرداخت از تنظیم هزینه ها و هزینه های دیگر) از NIS حدود 21 میلیون نفر است. این شرکت تخمین می زند که خالص درآمد حاصل از ارائه (به استثنای نظر از ورزش از گزینه های) اگر تکمیل خواهد شد در حدود NIS 199 میلیون, پس از کسر از تنظیم آهنگ’ هزینه ها و برآورد هزینه.

این شرکت در نظر دارد به استفاده از خالص درآمد حاصل از ارائه به صورت کلی اهداف شرکت که ممکن است شامل تامین مالی آن عامل و فعالیت های سرمایه گذاری پرداخت بدهی های برجسته خود را تحت اوراق قرضه و سایر تسهیلات اعتباری و توزیع سود سهام موضوع به برخی محدودیت هایی که اعمال می شود به سود سهام توزیع شده توسط این شرکت و به تصمیمات هیئت مدیره این شرکت از مدیران از زمان به زمان.

برای جزئیات بیشتر در مورد این شرکت است اوراق قرضه و موجود Indenture و این شرکت گزینه های این شرکت در گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 مورخ مارس 23 سال 2020 یا 2019 گزارش سالانه تحت “مورد 5B. نقدینگی و سرمایه منابع – بدهی” و “- صدور سهام و اوراق بهادار” و فعلی این شرکت گزارش در فرم 6-K به تاریخ مارس 25 و 26 سال 2020 است. برای جزئیات بیشتر در مورد پتانسیل ارائه ببینید فعلی این شرکت گزارش در فرم 6-K به تاریخ مارس 6 و 10 سال 2020 است.

به فکر ارائه شرح داده شده در این بیانیه مطبوعاتی خواهد بود ساخته شده اگر شده تنها در اسرائیل و تنها به ساکنان اسرائیل. بهادار ثبت نام نشده اند تحت ایالات متحده قانون اوراق بهادار سال 1933 و نمی خواهد ارائه شده و یا فروخته شده در ایالات متحده. این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه اوراق بهادار.

رو به جلو به دنبال اظهارات

اطلاعات موجود در این آزادی مطبوعات شامل و یا ممکن است تلقی حاوی اظهارات به جلو نگاه (به عنوان تعریف شده در ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995 و اسرائیل و اوراق بهادار, قانون, 1968). گفت: به دنبال اظهارات مربوط به اعدام از ارائه موضوع به ابهامات و مفروضات در مورد اتمام ارائه و در رابطه با ورزش از گزینه همچنین این شرکت پس از آن قیمت سهم در حال حاضر. شرایط واقعی می تواند منجر به یک مادی نتیجه ای متفاوت از آن مندرج در بالا.

در مورد Cellcom Israel

Cellcom Israel Ltd. تاسیس در سال 1994 پیشرو در اسرائیل گروه ارتباطات ارائه طیف گسترده ای از خدمات ارتباطات. Cellcom Israel بزرگترین اسرائیل ارائه دهنده تلفن همراه ارائه آن حدود 2.744 میلیون مشترکان تلفن همراه (به عنوان در 31 دسامبر 2019) با طیف گسترده ای از خدمات از جمله تلفن همراه تلفن رومینگ خدمات برای گردشگران در اسرائیل و برای مشترکین خود در خارج از کشور, متن و پیام های چند رسانه ای پیشرفته سلولی محتوا و خدمات داده و دیگر خدمات ارزش افزوده در زمینه موسیقی, تصویری, تلفن همراه, اتاق کار و…. بر اساس Cellcom اسرائیل پیشرفته زیرساخت ها است. این شرکت یک 4 LTE نسل شبکه و HSPA نسل 3.5 شبکه را قادر می سازد پیشرفته پهن باند با سرعت بالا چند رسانه ای, خدمات, در علاوه بر این به GSM/GPRS/EDGE و شبکه های. Cellcom Israel ارائه می دهد اسرائیل وسیعترین و بزرگترین مشتری خدمات زیربنایی از جمله تلفن مراکز خدمات مشتری و فروشگاه های خرده فروشی و خدمات و فروش, مراکز توزیع در سراسر کشور. Cellcom Israel بیشتر فراهم می کند OTT TV, خدمات اینترنت زیرساخت ها و خدمات اتصال و تماس های بین المللی خدمات و همچنین به عنوان تلفن ثابت خدمات در اسرائیل. Cellcom Israel سهام معامله شده در بورس نیویورک (CEL) و تل آویو بورس اوراق بهادار (CEL). برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت این شرکت http://investors.cellcom.co.il.

شرکت تماس با ما
Shlomi Fruhling
رئیس امور مالی
[email protected]
Tel: +972-52-998-9735

روابط سرمایه گذار تماس
ایهود Helft
GK سرمایه گذار و روابط عمومي و با مشارکت LHA
[email protected]
Tel: +1-617-418-3096

منبع Cellcom Israel Ltd.

لینک های مرتبط

https://www.cellcom.co.il

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im