Cellcom Israel, اعلام تغییرات به جبران سیاست و پرداخت غرامت و معافیت نامه گنجانده شده در دستور کار 27 ژوئیه سال 2020 سالانه سهامداران نشست و Postponment سالانه سهامداران جلسه به تاریخ 12 اوت سال 2020

NETANYA, Israel, ژوئیه 26 سال 2020 /PRNewswire/ — Cellcom Israel Ltd. (NYSE: CEL) (تلآویو: CEL) (از این پس: “شرکت”) امروز اعلام کرد که پس از شرکت و اطلاع از 2020 سالانه مجمع عمومی سهامداران به جای برنامه ریزی شده در جولای 27, 2020, که در آن سهامداران این شرکت خواسته خواهد شد که به تصویب از جمله این شرکت را جبران سیاست (جبران سیاست های متصل شد به عنوان پیوست به پروکسی بیانیه چنین جلسه) و اعطای یک پرداخت غرامت و معافیت نامه به دفتر دارندگان چه کسانی هستند و یا مربوط به ما کنترل سهامداران و یا در رابطه با آنها ما را کنترل سهامداران باید یک علاقه شخصی در دریافت و پرداخت غرامت و معافیت نامه از شرکت (نامه معافیت و پرداخت غرامت متصل شد به عنوان ضمیمه B به پروکسی بیانیه چنین جلسه) شرکت باید اصلاح و جبران آن سیاست و آن نامه معافیت و پرداخت غرامت صادر می شود به دفتر آن دارندگان همانطور که از تصویب آن قطعنامه توسط مجمع عمومی به عبارتند از اصلاحات:

(1) معافیت اعطا شده در بخش 1 از پرداخت غرامت نامه نباید اعمال می شود به یک تصمیم و یا یک معامله است که در آن کنترل سهامداران و یا هر افسر شرکت کرده است یک علاقه شخصی که چنین شرایط تعریف شده در شرکت های اسرائیلی قانون به شرح زیر است:

“1. این شرکت بدینوسیله معاف از شما در پیشبرد از هر گونه مسئولیت برای هر گونه خسارت ناشی از آن به دلیل نقض وظیفه مراقبت نسبت به آن در اقدامات خود موجب از موقعیت خود را به عنوان یک دارنده و موضوع برای کسانی که محدودیت های تعیین شده توسط هر قانون. این است که بدین وسیله روشن است که این شرکت معاف نیست شما در پیشبرد از مسئولیت خود را نسبت به آن به دلیل نقض وظیفه مراقبت در تخصیص آنجا که چنین امر به شما اگر در همه. این معافیت باید اعمال می شود به یک تصمیم و یا یک معامله است که در آن کنترل سهامداران و یا هر افسر شرکت کرده است یک علاقه شخصی که چنین شرایط تعریف شده در شرکت قانون است.”

(2) حداکثر پرداخت غرامت مقدار (به عنوان تعریف شده در پرداخت غرامت نامه) که این شرکت باید پرداخت دفتر دارندگان مطابق با بخش 4.1 از تمام نامه های معافیت و پرداخت غرامت خواهد شد که صادر شده توسط این شرکت پس از تاریخ تصویب این قطعنامه توسط مجمع عمومی این شرکت باید به روز رسانی به بیش از یک مقدار معادل 25 درصد از صاحبان سهام این شرکت به عنوان در هر های اخیر خود را تثبیت صورتهای مالی قبل از تاریخ پرداخت غرامت, پرداخت به شرح زیر است:

“5.1 مقدار آن شرکت پرداخت خواهد شد مطابق با بند 4.1 بالا برای تمام دارندگان در مجموع مطابق با تمام حروف معافیت و پرداخت غرامت است که صادر شده و یا صادر می شود مطابق با شرایط و تصمیمات (از این پس — از “نامه ای از پرداخت غرامت”) نمی خواهد بیش از یک مقدار معادل 25% از صاحبان سهام این شرکت به عنوان در هر های اخیر خود را تثبیت صورتهای مالی قبل از تاریخ پرداخت غرامت پرداخت(از این پس — “حداکثر پرداخت غرامت مقدار”). هیچ چیز در فوق باید کسر کردن از هر گونه حقوق از هر دفتر دارنده مطابق با توافقات قبلی و یا پرداخت غرامت نامه بین دفتر چنین دارنده و شرکت می باشد.”

(3) جبران خسارت سیاست باید اصلاح شود شامل اصلاحات (1) و (2) فوق را به ترتیب و (3) اعطای محدود به اشتراک گذاری واحد به دفتر شرکت دارندگان باید مشروط توسط شرکت تنظیم اهداف عملکرد برای اعطای چنین به شرح زیر است:

“به منظور تراز اجرایی و منافع سرمایه گذار برای ایجاد ارزش بلند مدت سهام مبتنی بر جوایز شامل شرایط زیر:

  • اعطای محدود به اشتراک گذاری واحد به دفتر شرکت دارندگان باید مشروط توسط شرکت تنظیم اهداف عملکرد برای اعطای چنین.”

وجود دارد بدون هیچ تغییری به موارد دیگر از این بیانیه پروکسی.

سالانه سهامداران جلسه بدینوسیله به تعویق افتاد و به تاریخ 12 اوت سال 2020در 4:00 p. m. (اسرائیل زمان) در دفاتر این شرکت 10 Hagavish خیابان Netanya, Israel.

برای جزئیات بیشتر ببینید این شرکت در تازه ترین گزارش سالانه خود برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 در فرم 20-F به تاریخ مارس 23 سال 2020 تحت “-Item 6. مدیران و مدیریت ارشد و کارکنان – B. جبران – جبران سیاست” و فعلی این شرکت گزارش در فرم 6-K به تاریخ 16 ژوئن 2020 تحت “مورد 4 – Re-تصویب شرکت را جبران سیاست” و “آیتم 5 – Re-تصویب اعطای یک پرداخت غرامت و معافیت نامه به دفتر دارندگان چه کسانی هستند و یا مربوط به ما کنترل سهامداران و یا در رابطه با آنها ما را کنترل سهامداران باید یک علاقه شخصی در دریافت و پرداخت غرامت و معافیت نامه از ما”.

در مورد Cellcom Israel

Cellcom Israel Ltd. تاسیس در سال 1994 پیشرو در اسرائیل گروه ارتباطات ارائه طیف گسترده ای از خدمات ارتباطات. Cellcom Israel بزرگترین اسرائیل ارائه دهنده تلفن همراه ارائه آن حدود 2.747 میلیون مشترکان تلفن همراه (به عنوان در 31 مارس سال 2020) با طیف گسترده ای از خدمات از جمله تلفن همراه تلفن رومینگ خدمات برای گردشگران در اسرائیل و برای مشترکین خود در خارج از کشور, متن و پیام های چند رسانه ای پیشرفته سلولی محتوا و خدمات داده و دیگر خدمات ارزش افزوده در زمینه موسیقی, تصویری, تلفن همراه, اتاق کار و…. بر اساس Cellcom اسرائیل پیشرفته زیرساخت ها است. این شرکت یک 4 LTE نسل شبکه و HSPA نسل 3.5 شبکه را قادر می سازد پیشرفته پهن باند با سرعت بالا چند رسانه ای, خدمات, در علاوه بر این به GSM/GPRS/EDGE و شبکه های. Cellcom Israel ارائه می دهد اسرائیل وسیعترین و بزرگترین مشتری خدمات زیربنایی از جمله تلفن مراکز خدمات مشتری و فروشگاه های خرده فروشی و خدمات و فروش, مراکز توزیع در سراسر کشور. Cellcom Israel بیشتر فراهم می کند OTT TV, خدمات اینترنت زیرساخت ها و خدمات اتصال و تماس های بین المللی خدمات و همچنین به عنوان تلفن ثابت خدمات در اسرائیل. Cellcom Israel سهام معامله شده در بورس نیویورک (CEL) و تل آویو بورس اوراق بهادار (CEL). برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت این شرکت http://investors.cellcom.co.il.

شرکت تماس با ما

Areli Beker
جانشین رئیس امور مالی
[email protected]
Tel: +972-52-998-9735

روابط سرمایه گذار تماس

ایهود Helft

GK سرمایه گذار و روابط عمومي

[email protected]

تلفن: +1 617 418 3096

منبع Cellcom Israel Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im