Celeri شبکه موجب اقتدار 50 میلیارد دلار اداره کسب و کار کوچک وام بسته

نیویورک, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — راه اندازی دهنده Celeri شبکه اعلام کرد قصد دارد به کار در قدم اهسته با وام همکاران اداره کسب و کار کوچک به قیف کسب و کار به 50 میلیارد دلار پیشنهاد وام بسته از واشنگتن. پیشنهاد آغاز شد برای تقویت چشم انداز های کوچک و متوسط-شرکت در مواجهه با مشکلات در اخیر رکود فعالیت های اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

“کسب و کارهای کوچک تاسیسات رویای آمریکایی می گوید:” Celeri شبکه رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جاستین چنگ. “ما می خواهیم مشتریان ما, مشتریان, همکاران و دوستان به تحقق بخشیدن به هنگامی که بار سخت ما جوان و پر جنب و جوش fintech شرکت آمادگی خود به ثابت و قابل پیش بینی منبع از سرمایه است. شعار ما این است: ‘ما شما را از طریق.”

آقای چنگ گزارش کسب و کار خود است دیدن سریع تقاضا از مشتریان در سراسر بسیاری از عمودی از جمله رستوران ها کامیونداران فروشندگان بیمه brokerages mom-and-pop اشخاص حتی اواسط بزرگ-شرکت های نشسته بر قابل توجهی واقعی املاک و دارایی. مخرج مشترک است که نیاز به پول نقد برای دفع کسب و کار وقفه و مشتری کمبود. می گوید آقای چنگ این زمان است که در حال حاضر در عمل به یک مد دراماتیک.

“از فدرال رزرو به کاخ سفید به کنگره به بانک ها و در پایین هر فرد در زنجیره نیاز به فشار سرمایه برای کسب و کارهای کوچک با مجمع تشخیص مصلحت نظام وضوح و هدف می گوید:” آقای چنگ. “هنگامی که تراشه های پایین شما باید آماده و مایل به اجرای – و ما هستند.”

به طور خاص چند بزرگ و برنامه های کاربردی وام آمده اند به Celeri شبکه تیم در اندازه گرفته از 500.000 دلار به 15 میلیون دلار – افزایش چشمگیر در روزهای اخیر. این روند می تواند سرعت بخشیدن به فعالیت های اقتصادی یک مکث.

“تجربه ما در اعطای وام های قابل توجهی است و شماره یک ما تمرکز بر دادن سفید-دستکش خدمات به مشتریان در هر مرحله از راه می گوید:” دبورا Pfeifer, Chief Operating Officer از Celeri شبکه. “این مایه تاسف ما در مواجهه با یک رکود هنگامی که شما نیاز به سریع خطوط اعتباری به منظور کوتاه.”

ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) در ایالات متحده سازمان دولتی است که فراهم می کند پشتیبانی برای کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک. ماموریت اداره کسب و کار کوچک است “برای حفظ و تقویت اقتصاد این کشور را قادر می سازد ایجاد کسب و کارهای کوچک و کمک به بهبود اقتصادی جوامع پس از بلایای طبیعی است.”

تماس با ما:

روابط عمومی تماس بگیرید
646-692-3002
[email protected]

وب سایت: https://celerinetwork.com/

در مورد Celeri Network, Inc

Celeri شبکه واقع در قلب منطقه مالی در 180 قبل از ازدواج لین, نیویورک, NY 10038 ما دادن دسترسی به آخرین روند در فن آوری و همیشه مشتریان و مشتریان بالقوه با به روز راحتی.

منبع Celeri Network, Inc

لینک های مرتبط

http://celerinetwork.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر