CDC می گوید Coronavirus کیت تست ناقص

برخی از coronavirus تست کیت های توزیع شده توسط مراکز کنترل بیماری ناقص هستند و منجر به “مجمل” قرائت و در نتیجه به تاخیر افتاد, نتایج CDC گزارش روز شنبه.

وجود دارد حداقل 570 تایید موارد coronavirus در بیش از 25 کشور و سرزمین در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن شیوع آغاز شده است. فقط 15 مورد تایید شده اند در ایالات متحده هر چند تعداد بیمار و مرده رسید در استان هوبئی در چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 1100 نفر در هفته های اخیر.

CDC ارسال 200 کیت های آزمایش به آزمایشگاه در ایالات متحده و به بیش از 30 کشور پس از اخذ اضطراری-استفاده از مجوز از اداره غذا و دارو.

“ما به دنبال همه این مسائل به درک رفت و گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC در مطبوعات تماس با خبرنگاران. “این واقعا بخشی از روند طبیعی و روش و ما کنترل کیفیت راه اندازی به طور خاص به ما اجازه می دهد برای شناسایی این نوع از مشکلات است.”

این موضوع را با آزمون است که به احتمال زیاد یک معرف یا ماده شیمیایی در وال استریت ژورنال. به عنوان یک نتیجه, CDC را به remanufacture است این ماده قبل از ارسال آن را به عقب.

“بدیهی است که دولت نمی خواهد می خواهید به انجام این تست و با استفاده از آن را به تصمیم گیری بالینی اگر آن کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان کاملا در دولت به عنوان آن است که در CDC” r. schultze ، گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر