مشکلات با یک coronavirus آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به تاخیر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای گسترش غربالگری به دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه های سیاسی گزارش روز شنبه.

وحی می آید بیش از دو هفته پس از FDA مجوز برای توزیع سی دی آزمون در سراسر کشور.

با استناد به کانون سلامت, آزمایشگاه, سیاسی, گزارش فقط سه نفر از بیش از 100 سلامت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور تایید کرده اند CDC تست برای استفاده سیاسی شده است.

تاخیر نیز تحت تاثیر CDC برنامه ای برای نمایش نمونه های جمع آوری شده توسط آن ملی آنفولانزا-نظارت شبکه برای coronavirus با توجه به پیتر Kyriacopoulos, APHL ارشد مدیر سیاست عمومی. CDC با هدف استفاده از بهداشت عمومی آزمایشگاه در شیکاگو شهر نیویورک و لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل برای غربالگری.

آنچه در خطر است و دولت توانایی تشخیص پراکنده موارد قبل از آنها با گلوله برف زدن به بزرگتر شیوع بیماری با توجه به سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb.

“در آن نقطه ممکن است آن را سخت تر برای مهار گسترش یافته و ما مجبور به تکیه بر کاهش تاکتیک فقط به محدود کردن تاثیر این ویروس گفت:” Politico.

نگرانی در مورد پول نیز تهدید به اجرای ایالتی و محلی coronavirus تست. بیش از آخر هفته بیش از 20 حزب دموکرات به نام برای پول نقد اضافی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته سناتور وزارت بهداشت و خدمات انسانی به زودی خواهد اگزوز موجود بودجه برای آن coronavirus پاسخ.

آزمون تشخیصی می تواند هزینه تا $250 به اجرا سیاسی گزارش شده است.

“این است که در سطح ملی پاسخ بنابراین ما امیدواریم دولت فدرال را علاقه به حمایت از ملی-سطح پاسخ” با توجه به Kyriacopoulos. “آزمایشگاه بسیار بیشتر علاقه مند به شروع به گرفتن کار انجام می شود. اما بدانند که چگونه به پرداخت هزینه برای آن را به مراتب پشت سر نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im