CDC ارزیابی شیوع omicron را کاهش می دهد، می گوید که گزینه قبل از کریسمس غالب نبود

[ad_1]

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها روز سه‌شنبه برآورد خود را از درصد عفونت‌های جدید COVID-19 در ایالات متحده ناشی از نوع omicron تجدید نظر کرد و سؤالاتی در مورد درک آژانس از سویه جدید ایجاد کرد.

CDC گفت: Omicron 22.5 درصد از کل موارد کووید-19 را در هفته منتهی به 18 دسامبر به خود اختصاص داده است، که نسبت به برآورد اولیه 73 درصد از کل موارد، کاهش خیره کننده ای دارد.

آژانس گفت که omicron حدود 59 درصد از کل عفونت ها را تا روز شنبه در ایالات متحده تشکیل می دهد، به این معنی که نوع دلتا هنوز حدود 41 درصد از عفونت ها را تشکیل می دهد.

تخمین قبلی از مدل Nowcast CDC، که بر اساس داده های توالی ژنومی است، نگرانی هایی را ایجاد کرده است که omicron از 3٪ کل موارد در ایالات متحده یک شبه به 73٪ افزایش یافته است.

یکی از سخنگویان CDC این اختلاف بزرگ را به “فاصله پیش بینی گسترده منتشر شده در نمودار هفته گذشته، تا حدی به دلیل سرعت افزایش omicron” نسبت داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: «ما داده های بیشتری از آن دوره داشتیم و سهم Omicron کاهش یافت. توجه به این نکته حائز اهمیت است که ما همچنان شاهد افزایش پیوسته در نسبت omicron هستیم.

کمیسر سابق غذا و دارو، دکتر اسکات گوتلیب در توییتر نوشت: «با کنار گذاشتن این سوال که چگونه ارزیابی اولیه تا این حد نادرست بوده است، اگر ارزیابی جدید CDC از توزیع Omicron دقیق باشد، نشان می‌دهد که بسیاری از بستری‌های فعلی ما در بیمارستان کووید هستند. – بینایی همچنان می تواند ناشی از عفونت های دلتا باشد.

ارزیابی جدید انتقادهای بیشتری را به CDC برانگیخته است. تام ابینانتی، نماینده دموکرات نیویورک، نماینده دموکرات گرینبرگ، در توییتر گفت که دولت فدرال «تامین درمان‌های آنتی‌بادی مونوکلونال به شدت مورد نیاز اما غیرقابل دسترس را به بیماران مبتلا به دلتا قطع کرد، در حالی که CDC اشتباه محاسبه کرد که omicron 73٪ است، نه 23٪.

طبق گزارش‌ها، متخصصان مراقبت‌های بهداشتی پس از روز شکرگزاری، سوروویماب را برای درمان آنتی‌بادی مونوکلونال ذخیره کردند تا برای این گزینه برای غالب شدن در ایالات متحده آماده شوند.

بازنگری عمده در گسترش omicron یک روز پس از آن صورت می‌گیرد که مقامات بهداشتی ایالات متحده محدودیت‌های ایزوله برای آمریکایی‌های آلوده به ویروس کرونا را از 10 روز به 5 روز کاهش دادند و به طور مشابه زمان لازم برای تماس‌های نزدیک قرنطینه را کاهش دادند. CDC گفت: شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد افراد مبتلا به کرونا دو روز قبل و سه روز پس از شروع علائم بیشتر مسری هستند.

تحقیقات اولیه نشان داد که omicron می تواند باعث بیماری های خفیف تری نسبت به سایر نسخه های ویروس کرونا شود. کارشناسان می گویند، اما تعداد زیادی از افرادی که آلوده می شوند – و بنابراین باید ایزوله یا قرنطینه شوند – توانایی بیمارستان ها، خطوط هوایی و سایر مشاغل را برای باز ماندن تهدید می کند.

Omicron بسیار مسری است و بستری شدن کودکان در بیمارستان برای COVID-19 در سراسر کشور در حال افزایش است. اما نیویورک با افزایش 400 درصدی بستری شدن کودکان در بیمارستان به دلیل ویروس در ماه دسامبر بسیار جلوتر از کشور است.

مقامات روز سه‌شنبه گفتند که نیویورک آزمایش‌های دانش‌آموزان مدارس دولتی را برای COVID-19 افزایش می‌دهد و سیاست قرنطینه خود را بر کل کلاس‌های دانش‌آموزانی که در معرض مواجهه هستند به حالت تعلیق در می‌آورد تا مدارس را باز نگه دارد، اگرچه تعداد بستری شدن در بیمارستان‌های اطفال در حال افزایش است.

کیتی هوچول، فرماندار نیویورک، یک دموکرات، آموزش از راه دور را یک آزمایش ناموفق خواند و اعلام کرد که ایالت 2 میلیون کیت تست خانگی را در اختیار مدارس شهر قرار می دهد. شهردار بیل دی بلازیو و شهردار تازه منتخب اریک آدامز گفتند که در صورت مثبت بودن آزمایش همکلاسی‌شان، آزمایش‌ها می‌تواند با دانش‌آموزان به خانه فرستاده شود و دانش‌آموزانی که آزمایش منفی داشتند مجبور به قرنطینه نخواهند شد.

آقای آدامز گفت: “فرزندان شما در مدرسه ایمن تر هستند، اعداد و ارقام خودشان صحبت می کنند.”

در همین حال، رئیس جمهور بایدن روز سه شنبه محدودیت های سفر اعمال شده توسط دولت او را بر هشت کشور آفریقای جنوبی، جایی که نوع Omicron برای اولین بار در آنجا کشف شد، لغو کرد.

او گفت که مقامات بهداشتی ایالات متحده “پیشرفت قابل توجهی در درک” نسخه به سرعت در حال گسترش داشته اند.

آقای بایدن گفت: «نکته مهم این است که کارشناسان علمی دریافته‌اند که افرادی که در برابر کووید-19 واکسینه می‌شوند، در برابر بیماری‌های شدید و بستری شدن در بیمارستان توسط نوع omicron محافظت می‌شوند. علاوه بر این، نوع omicron در حال حاضر در بیش از 100 کشور گسترش یافته است و در ایالات متحده توزیع شده است.

علیرغم نشانه های اولیه علائم خفیف تر با omicron، گسترش نوع جدید تأثیر گسترده ای در ایالات متحده در طول تعطیلات دارد.

فیلادلفیا اینکوایرر گفت که میانگین هفت مورد جدید کووید-19 در فیلادلفیا در این هفته با 1407 مورد جدید در روز به اوج خود رسید و از رکورد قبلی 1235 مورد در 8 دسامبر 2020 فراتر رفت.

اپل تقریباً ده‌ها مکان در نیویورک را برای بررسی بسته است و می‌گوید فروشگاه‌ها به دریافت سفارشات آنلاین و خدمات ورود مانند Genius Bar محدود خواهند شد.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: ما به طور منظم شرایط را زیر نظر داریم و اقدامات بهداشتی خود و خدمات فروشگاه ها را برای حفظ رفاه مشتریان و کارمندان تنظیم می کنیم.

در آتلانتا، رئیس دانشگاه اموری گفت که مدرسه برای شروع ترم بهار به کلاس‌های مجازی منتقل می‌شود که دلیل آن افزایش تعداد موارد COVID-19 در این کشور است که توسط نوع omicron تقویت شده است.

رئیس قاضی sex روند قاچاق گیسلین ماکسول به یک “جهش نجومی” در تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در نیویورک اشاره کرد و او در روز سه‌شنبه توضیح داد که چرا از هیئت منصفه می‌خواهد بیشتر کار کنند.

قاضی آلیسون جی. ناتان با صدای بلند سخنانی را گفت که تا حد زیادی در درخواست‌های قبلی‌اش برای وادار کردن هیئت منصفه به کار یک روز بیشتر در هفته گذشته و ساعات طولانی‌تری در این هفته باقی مانده بود، زیرا تصمیم می‌گرفت که آیا خانم ماکسول دختران نوجوانی را استخدام کرده و آموزش داده است تا توسط جفری اپستین مورد آزار جنسی قرار گیرند. هفته گذشته، هیئت منصفه از کار کردن یک روز اضافی خودداری کرد.

سیستم دادگاه مریلند تعویق محاکمات و کاهش سایر عملیات دادگاه را اعلام کرده است. جلسات هیأت داوران که برای چهارشنبه و 8 فوریه برنامه ریزی شده بود، تغییر خواهد کرد.

روز دوشنبه، مقامات بهداشتی ایالتی 5376 مورد جدید، افزایش بستری شدن در بیمارستان به 1714 و افزایش درصد نتایج مثبت از آزمایشات هفت روزه به بیش از 16.5 درصد را گزارش کردند.

بابی راش، سخنگوی دیرینه ایالات متحده، دموکرات ایلینوی، اواخر روز دوشنبه گفت که آزمایش کووید-19 او مثبت بوده است. این مرد 75 ساله که از سرطان جان سالم به در برده بود، گفت که “احساس خوبی دارد” و هیچ علامتی ندارد.

اواخر ماه گذشته، ایالات متحده سفر از هشت کشور آفریقایی – بوتسوانا، اسواتینی، لسوتو، مالاوی، موزامبیک، نامیبیا، آفریقای جنوبی و زیمبابوه – را پس از اینکه دانشمندان آفریقای جنوبی برای اولین بار نوع omicron را کشف کردند، محدود کرد.

مقامات بایدن از این اقدام دفاع کرده و گفته اند که زمان بیشتری برای آماده شدن برای گسترش نسخه omicron قبل از رسیدن به ایالات متحده داده شده است.

• این مقاله تا حدی بر اساس گزارش های خدمات سیم است.

برای اطلاعات بیشتر، از صفحه منبع COVID-19 واشنگتن تایمز دیدن کنید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account