CC Neuberger اصلی منابع II اعلام کرد قیمت گذاری Upsized $720 میلیون عرضه اولیه عمومی

نیویورک, جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — CC Neuberger اصلی منابع II (“شرکت”) امروز اعلام کرد قیمت گذاری عرضه اولیه عمومی آن از 72,000,000 واحد در یک قیمت از $10.00 در هر واحد. واحد ذکر شده خواهد شد در بازار بورس نیویورک و تجارت در نماد های اخیر “PRPB.تو” آغاز 31 ژوئیه سال 2020 است. هر واحد شامل یک کلاس عادی به اشتراک گذاری این شرکت و یک چهارم از یک اوردن از گرو و ضمانت. هر کل حکم در حق دارنده آن به خرید یک کلاس عادی به اشتراک گذاری این شرکت در یک قیمت از $11.50 هر سهم. هنگامی که اوراق بهادار متشکل از واحد شروع جداگانه معامله کلاس سهام عادی و در اوردن از گرو حکم انتظار می رود که ذکر شده در بازار بورس نیویورک تحت نماد “PRPB” و “PRPB WS” بود.

CC Neuberger اصلی منابع II رهبری Chinh E. چو متی Skurbe داگلاس نیوتن, Jason K. جوردانو چارلز Kantor و دیگر مقامات ارشد حرفه ای از CC سرمایه و Neuberger برمن است یک چک سفید شرکت تشکیل شده است و هدف از ورود به یک ادغام به اشتراک گذاری بورس, دارایی کسب سهم خرید سازماندهی مجدد و یا کسب و کار مشابه ترکیب با یک یا چند کسب و کار.

کردیت سوئیس سیتی گروپ و مورگان استنلی در حال اقدام به عنوان کتاب مشترک در حال اجرا مدیران برای ارائه و Macquarie Capital, حلقه, بازار سرمایه و Natixis اقدام به عنوان شرکت مدیران برای ارائه. این شرکت اعطا کرده است underwriters 45-بعد گزینه برای خرید تا اضافی 10,800,000 واحد در ارائه عمومی اولیه قیمت به پوشش بیش از سهمیه ،

ارائه شده است که ساخته شده تنها با استفاده از یک دفترچه. هنگامی که در دسترس نسخه از دفترچه ممکن است به دست آمده از کردیت سوئیس اوراق بهادار (ایالات متحده آمریکا) LLC, Attn: دفترچه گروه 6933 لوئیس Stephens درایو موریزویل کارولینای شمالی 27560 تلفن: 1-800-221-1037 ایمیل: [email protected]; Citigroup Global Markets Inc., c/o Broadridge مالی راه حل های 1155 لانگ آیلند خیابان, Edgewood, New York 11717 تلفن: 1-800-831-9146; یا Morgan Stanley & Co. LLC, Attn: دفترچه وزارت 180 Varick خیابان, 2nd Floor, New York, New York, 10014.

ثبت اظهارات مربوط به اوراق بهادار موثر واقع شد در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 مطابق با قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح. این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش این اوراق بهادار را در هر دولت و یا صلاحیت این دادگاه ها که در آن چنین ارائه درخواست و یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه دولت و یا حوزه قضایی است.

ارائه شده است انتظار می رود به در 4 اوت سال 2020 به موضوع عرفی بسته به شرایط.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه
این آزادی مطبوعات شامل اظهاراتی است که تشکیل “به دنبال اظهارات” از جمله با توجه به پیشنهاد اولیه عمومی و ارائه پیش بینی با استفاده از درآمد حاصل از خالص. هیچ تضمین داده می شود که با ارائه بحث شده در بالا به اتمام خواهد رسید در شرایط شرح داده شده و یا در تمام یا که خالص درآمد حاصل از ارائه استفاده می شود به عنوان نشان داده شده است. به دنبال اظهارات به موضوع متعدد شرایط که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت از جمله کسانی مندرج در عوامل خطر بخش از این شرکت در بیانیه ثبت و گزارش اولیه دفترچه برای شرکت ارائه زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”). نسخه در دسترس هستند در ثانیه وب سایت www.sec.gov. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی این اظهارات برای تجدید نظر و یا تغییرات پس از تاریخ انتشار این جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

متی Skurbe
رئیس امور مالی
[email protected]
(212) 380-8756

تماس با رسانه ها:

جاناتان Keehner / تیم Ragones / کیت تامپسون
Joele فرانک, Wilkinson Brimmer Katcher
(212) 355-4449

منبع CC Neuberger اصلی منابع II

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید