سازمان خدمات مرزی کانادا کمک به کانادایی ها به خانه

اتاوا, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ – آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) آماده شده است برای کمک به کانادایی که در خارج از کانادا برای یک دوره طولانی هستند و غذای مشاوره از دولت کانادا به بازگشت به خانه.

در مرزهای زمینی شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم نیست برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم کروناویروس 2019 (COVID-19) ارائه خواهد شد با مهم توصیه های بهداشتی از آژانس بهداشت عمومی کانادا و باید جدا برای 14 روز. کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم ارائه خواهد شد یک ماسک می شود و با اشاره به بهداشت حرفه ای که به دنبال ورود به کانادا.

در شرایط استثنایی مانند COVID-19 گیر برخی از کانادایی ها ممکن است نیاز به عبور از مرز در ایالات متحده (ایالات متحده)-روکش خودرو به منظور رسیدن به خانه. سازمان خدمات مرزی کانادا را تسهیل ورود برای کانادایی رانندگی ایالات متحده روکش وسایل نقلیه با اجازه واردات موقت از U. S وسایل نقلیه بدون پرداخت عوارض و مالیات منوط به شرایط ذیل:

  • خودرو مورد استفاده قرار گیرد برای دریافت شما از این مرز به مقصد مشخص شده در کانادا و بازگشت ؛
  • این خودرو ممکن است باقی می ماند در کانادا برای یک دوره بیش از 60 روز از تاریخ واردات و
  • در طول این زمان خودرو را نمی توان مورد استفاده برای هر محلی استفاده برای تور اهداف و یا دیگر فعالیت های اوقات فراغت در کانادا.

اگر شما در حال آمدن به خانه با آمریکا-روکش خودرو, این چیزی است که شما می توانید انتظار در مرز:

  • یک افسر خدمات مرزی را توضیح شرایط و ضوابط به طور موقت وارد کردن وسیله نقلیه خود را و اگر شما موافق افسر را به شما بدهد موقت پذیرش مجوز (E29B). در حالی که خودرو در کانادا, شما همیشه باید این مجوز در دسترس است در صورتی که از شما خواسته شده در مورد واردات آن.
  • اگر شما قادر به بازگشت خودرو به ایالات متحده در دوره زمانی مشخص و یا هر گونه سوال در مورد واردات آن تماس با نزدیکترین دفتر سازمان خدمات مرزی کانادا قبل از انقضای تاریخ نشان داده شده در خود را E29B اجازه. لطفا توجه داشته باشید که زمان محدود ممکن است دوباره ارزیابی به عنوان COVID-19 وضعیت تکامل می یابد.
  • اگر شما مایل به استفاده از خود را در ایالات متحده-روکش خودرو در حالی که شما در کانادا, لطفا مطمئن است که شناخته شده به افسر خدمات مرزی که می تواند به شما کمک کند به طور دائم وارد کردن وسیله نقلیه خود را.
  • سازمان خدمات مرزی کانادا تفاهم نامه D2-4-1 فراهم می کند اطلاعات بیشتر در مورد واردات موقت وسایل نقلیه توسط ساکنان کانادا.

هنوز مطمئن شوید ؟ درخواست افسر خدمات مرزی کانادا. تنها بهترین کاری که شما می توانید برای صرفه جویی در زمان ورود به کانادا این است که به سادگی باز و صادقانه با مامور سازمان خدمات مرزی کانادا. دریغ نکنید به درخواست افسران وجود دارد به شما کمک کند.

لینک های مرتبط
واردات موقت غیرضروری توسط ساکنان کانادا مقررات
آمریکا-کانادا ابتکار مشترک: محدودیت موقتی مسافران با عبور از آمریکا-کانادا مرز برای غیر اهداف ضروری
Coronavirus بیماری (COVID-19)

دنبال کنید با ما در توییتر (@CanBorder), join us on Facebook و یا بازدید از کانال یوتیوب ما.

منبع آژانس خدمات مرزی کانادا

لینک های مرتبط

http://www.cbsa-asfc.gc.ca/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>