CBO: ما کسری بودجه خواهد شد به $3.7 T با آرایه ای از ویروس محرک هزینه

صرف آنچه در آن طول می کشد واشنگتن گفت: به عنوان آن مواجه coronavirus. بیش از 2 تریلیون دلار بعد از آن معلوم نیست که در آن است که صرف به پایان خواهد رسید.

یکی از میراث ماندگار از coronavirus همه گیر خواهد بود سرسام آور بدهی و کسری بودجه در ایالات متحده ترازنامه با کمبود ضربه زدن سطح است که می شده اند غیر قابل تصور فقط چند دهه پیش.

این یک مالی stranglehold که به احتمال زیاد باقی بماند برای یک نسل با سطح بدهی پس از گذشت نقطه آسان و بازده در سرمایه که در آن قانونگذاران به طور فزاینده ای قادر و یا تمایلی به محدود آنها است.

آخرین و وخیم طرح از دفتر بودجه کنگره منتشر شد جمعه متحده آمریکا کسری قارچ خواهد شد به $3.7 تریلیون دلار در سال 2020 سوخت چهار coronavirus امداد لوایح به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یک پنجم لایحه در حال حاضر در آثار و خواهد بود “گران” با توجه به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

کسری بودجه برای سال 2021 تخمین زده شده است که به شمارش $2.1 تریلیون دو قبلی CBO تخمین می زند.

این گزارش پیش بینی ویرانگر ضربه به اقتصاد این سه ماهه در نرخ سالانه از کاهش 40% — احتمالا بیشترین شوک اقتصادی تا کنون — همراه با 15 درصد نرخ بیکاری بهار و تابستان است. برای کل سال اقتصاد پیش بینی شده است به کوچک شدن با 5.6%.

CBO مدیر فیلیپ Swagel هشدار داد که “عظیم عدم قطعیت” به این پیش بینی با توجه به طبیعت بی سابقه ای از بحران, اما آن را ساده شوک اقتصادی است که بر خلاف هر چیزی که دیده می شود پس از رکود بزرگ.

“چالش های موجود در اقتصاد و بازار کار انتظار می رود برای ادامه برای برخی از زمان” Swagel نوشت: در یک پست وبلاگ. او گفت که این اقتصاد است که به احتمال زیاد برای شروع rebounding در سه ماهه سوم اما نرخ بیکاری باقی خواهد ماند و حدود 10% تا پایان سال 2021.

در دولت جبهه coronavirus مربوط به آمار و ارقام اشاره به جوهر قرمز بی نظیر پس از جنگ جهانی دوم است. اقتصاددانان به طور کلی می گویند مهم ترین اندازه گیری از بدهی و کسری بودجه است که به مقایسه آن در برابر اندازه اقتصاد است که اندازه گیری بدهی است که به زودی به رقیب رکورد. CBO می گوید عموم برگزار بدهی را در رسیدن به 101 درصد از تولید ناخالص داخلی تا پایان این سال فقط زیر پس از جنگ ،

از کسری بودجه تثبیت طولانی قبل از این ویروس با فدرال درآمد کاهش به زیر تاریخی میانگین و هزینه های جانبی از معین افزایش با تشکر از ثبت پنتاگون هزینه و علاوه بر این از متولدین به مدیکر و امنیت اجتماعی است.

حتی واشنگتن چند باقی مانده هزینه های شاهین می گویند جوهر قرمز نباید تمرکز در حال حاضر به عنوان چهره دولت بیکاری در سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و خاموش کردن سفارشات ماندگار به خوبی به ماه آینده و یا فراتر از آن.

“در حال حاضر من فکر می کنم این حرکت عاقلانه برای کنگره است که برای حفظ اقتصاد شناور بدون در نظر گرفتن آنچه در آن هزینه” گفت: Brian Riedl های اقتصادی و سیاست های بودجه تحلیلگر در بازار آزاد منهتن موسسه فکر می کنم تانک. “که می شود گفت بودجه هزینه زیادی نمی توان نادیده گرفت و باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است که قانونگذاران شروع به فکر کردن در مورد چگونه به رفع بودجه فدرال پس از این است که بیش از.”

اما زمانی که سیاستگذاران به ناچار مجبور به کسری تقریبا هیچ کدام از آنها خواهد شد هر گونه تجربه در انجام این کار است. دوران عمل موفقیت آمیز به پایان رسید چندی پیش با سختی به دست 1997 قانون است که دربسته در محیط یک دهه ارزش سیاسی پرهزینه اما در نهایت موثر در کاهش اقدامات است.

ضمنا تفرقه تجاری از سیاست گرفته شده نگه دارید. هیچ کس حتی به طور جدی سعی در مقابله با بدهی پس از تلاشی ناموفق سابق ایران kermani از اوهایو و رئیس جمهور باراک اوباما تقریبا از یک دهه پیش.

خواهان شروع به هشدار دادن از coronavirus هزینه های شرکت — خواه ایالت بن Sasse روز جمعه به نام واشنگتن را صرف عادت “خودکشی” — اما حزب گذشت کسری-اضافه کردن کاهش مالیات زمانی که کنترل همه دولت در سال 2001 و 2017. کسانی که دوقلو لوایح مالیاتی به این معنی است که به طور پیوسته بیشتر حزب لیبرال دموکرات نخواهد تایید نوع کسری-برش گام آنها تایید شده در 1990s.

نیز وجود دارد هیچ توافق در چه سطح از بدهی و کسری پایدار هستند و تعداد کسری کبوترها است دارای عقاید بیش از دهه گذشته است. کسانی که شک و تردید در مالی هشدار توجه داشته باشید که دولت اجرا شده است, بزرگ کسری برای بیش از یک دهه بدون پیش بینی افزایش نرخ بهره و رکود اقتصادی و یا یک سبک اروپایی بحران مالی.

“وجود دارد صفر دلیلی برای نگرانی در مورد کوتاه مدت اقتصاد کلان تاثیر کسری بودجه گفت:” دانشگاه هاروارد و اقتصاددان جیسون فورمن سابق سیاست های اقتصادی, مشاور اوباما. “نرخ بهره بسیار پایین است. فدرال رزرو تا به بسیاری از ابزارهای به اطمینان حاصل شود که آنها اقامت بسیار پایین و بزرگتر کوتاهمدت اقتصاد کلان نگرانی کافی پاسخ.”

CBO بلند گفت که قانونگذاران در نهایت مجبور خواهد شد برای مقابله با دولت مزمن مشکلات مالی اگر بدون هیچ دلیل دیگر از بلندی عجز از پرداخت دیون از امنیت اجتماعی و مدیکر. هنگامی که امنیت اجتماعی اجرا می شود از ذخایر در دهه های آینده این سیستم قادر خواهد بود به پرداخت تنها 79% از مزایای.

مشکل این است که فرود در دامان هر کس انتخاب شده است در ماه نوامبر در یک مسابقه که تبدیل به بحران است.

این presumptive دموکراتیک نامزد سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت متعدد کسری بودجه-کاهش صورتحساب خود را بیش از زندگی حرفه ای طولانی اما منتقل شده است به طور قابل توجهی به سمت چپ به امید متحد حزب ترقی خواهان را پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de