مراقبت coronavirus امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره به پایان خواهد رسید تا هزینه مالیات دهندگان $1.8 تریلیون کمی تحت 2.2 تریلیون دلار پیش بینی شده توسط کاخ سفید دولت آمریکا منعقد کرده است.

CBO توضیح داد: تفاوت در این است با توجه به scorekeeping در $454 میلیارد ارائه شده به پشت تریلیون دلار در وام های تضمین شده توسط فدرال رزرو اضطراری تسهیلات وام نمی خواهد که کسری تاثیر از درآمد و هزینه های ناشی از وام های که انتظار می رود برای جبران هر یک از دیگر.

اما که ممکن است حرف آخر.

“هزینه های واقعی می تواند به طور قابل توجهی متفاوت از CBO را برآورد اولیه,” CBO اشاره کرد و اشاره کرد کل هزینه شما بستگی دارد که چگونه مقررات در حال اجرا و اثر اقتصادی همه گیر خواهد شد و باید در کشور است.

حتی قبل از همه گیر کسری بودجه برای سال پیش بینی شده بود به بیش از 1 تریلیون دلار و این رقم انتظار می رود که به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی تپه گزارش شده است.

زوج با سابقه بسته نجات و سلامت از بودجه زودتر کسری رقم می تواند تقریبا چهارگانه با توجه به این کمیته برای یک مسئول فدرال بودجه مالی فدراسیون فوتبال در این تپه گزارش شده است.

CBO گزارش می آید که واشنگتن manuevering بیش از جایگزینی محبوب “چک حفاظت” برنامه با یکی دیگر از 250 میلیارد دلار.

که به تازگی اندازه گیری شامل $377 میلیارد دلار برای چک یارانه, برنامه, $293 میلیارد دلار برای $1,200 پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و $268 میلیارد برای بیشتر سخاوتمندانه مزایای بیکاری در میان سایر هزینه ها.

مراقبت قانون تا کنون بزرگترین سه coronavirus امداد صورتحساب گذشت این سال است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im