علت APS باتری انفجار که مجروح 9 اولین پاسخ مفصل در گزارش جدید

هنگامی که یک باتری بزرگ استفاده می شود به قدرت یک محله در تعجب شکست خورده و شروع سیگار در سال گذشته آتش نشانان ندارد یک طرح پاسخ برای چگونه برای مقابله با این مشکل که منجر به یک انفجار که چندین مجروح اولین پاسخ دهندگان.

که یکی از نتایج یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه در مورد مارس 2019 انفجار در McMicken ذخیره سازی انرژی تاسیسات در نزدیکی Grand Avenue و گوزن دره جاده متعلق به آریزونا خدمات عمومی شرکت.

چند چیز دیگر را اشتباه رفت و منجر به انفجار اما فقدان یک طرح کمک به آسیب ها به دلیل آتش باز در این مرکز حدود دو ساعت پس از ورود در صحنه و دو دقیقه بعد این مرکز منفجر شد. که فرستاده هشت آتش نشان و افسر پلیس به بیمارستان.

APS مقامات گفت: آنها را به درس های آموخته شده از این حادثه برای بهبود ایمنی در آینده باتری تاسیسات. باتری منفجر شد که در McMicken بود 2 مگاوات است. APS برنامه ای برای نصب اضافی 850 مگاوات باتری در سراسر کشور.

“ما این را به وضوح غم انگیز خرابی تجهیزات و گفت:” یعقوب Tetlow معاون ارشد رئیس جمهور عملیات برای APS. “ما عمیقا تاسف صدمات به اولین پاسخ دهندگان. افکار ما قطعا با اولین پاسخ دهندگان در سراسر بررسی است.”

یک شرکت به نام DNV GL انرژی بینش ایالات متحده آمریکا, Inc. تهیه این گزارش برای APS گردآوری اطلاعات در این انفجار از دیگر تجزیه و تحلیل آماده شده برای باتری سازان آتش نشانان و حتی Sandia National Laboratories.

APS منتشر شد به گزارش روز دوشنبه به دولت ابزار تنظیم و از آن ساخته شده است.

چهار پیوریا آتش نشانان بودند بیشتر به طور جدی صدمه دیده است. همه آنها در نهایت شد از بیمارستان مرخص سال گذشته است. علاوه بر این چهار آتش نشان و افسر پلیس این شهر از تعجب گرفته شد به بیمارستان برای ارزیابی کمتر آسیب های جدی.

باتری که به اندازه یک تلفن همراه ساخته شده توسط یک شرکت به نام AES با استفاده از باتری های یون لیتیوم از LG Chem.

“واکنش اضطراری طرح ارائه شده توسط AES به APS ندارد دستورالعمل در مورد چگونه به پاسخ به یک پتانسیل انفجار و یا چگونه برای ورود به سیستم پس از آتش سوزی سیستم سرکوب شده بود مرخص” در گزارش جدید آمده است.

چرا ساختمان منفجر می شود ؟

مشکلات در این مرکز آغاز شده و در حدود 5 p. m. هنگامی که یک باتری معیوب همراه بود و اساسا shorted ، ساختمان های کوچک بسته بندی شده بود با باتری ماژول در قفسه از کف به سقف. معیوب سلول باتری بیش از حد گرم است که آسیب دیده و ماژول های دیگر در این نزدیکی هست.

باتری های یون لیتیوم که موفق به این شیوه وارد کردن چیزی به نام “حرارتی فراری” است که در اصل ساخت تا از حرارت است که می تواند منجر به یک آتش سوزی.

این ساختمان به آتش-سیستم سرکوب بود اما تنها طراحی شده برای خاموش کردن آتش کوچک مانند سوزاندن زباله می تواند که می تواند منجر به حرارتی فراری. آن طراحی شده است برای متوقف کردن باتری در ساختمان که در حال حاضر در حرارتی فراری, با توجه به گزارش.

بنابراین حتی اگر آتش-سرکوب سیستم تخلیه باتری در ادامه به بر افروختن اما با شعله های آتش. این سیستم تا به حال هیچ موانع بین ماژول های باتری برای جلوگیری از یکی از گرم شدن ماژول از گسترش به آینده و ایجاد یک اثر آبشاری با توجه به گزارش.

این منجر به ساخت تا از گازهای قابل اشتعال در ساختمان است. کسانی که گازهای منفجر شد که آتش نشانان سرانجام در را باز کرد و وارد شد. این گزارش می گوید: گازهای ساخته شده در تماس با یک منبع گرما یا جرقه.

“در زمان توسعه این طرح هیچ یک از (باتری) تامین کنندگان (از جمله AES و LG Chem) بود که منتقل زیادی گاز قابل اشتعال خطر یا سلول به سلول و ماژول به ماژول آبشاری حرارتی فراری ممکن بود” این گزارش گفت:. “این نوع از ارتباطات تفکیک باید رفع برای جلوگیری از حوادث آینده.”

در این گزارش آمده است که نه APS یا اولین پاسخ دهندگان به طور کامل درک خطر است.

“اورژانس پاسخ به (باتری) حادثه مانع شد توسط عوامل متعددی از جمله درک کافی توسط همه طرف به خطرات ناشی کامل آبشاری حرارتی فراری در داخل یک سیستم ذخیره سازی انرژی” در این گزارش است.

APS ادامه خواهد داد و با باتری برنامه

مقامات در APS گفت: آنها در حال حاضر در حال گرفتن درس های آموخته شده از این حادثه به بهبود ارتباطات با اولین پاسخ دهندگان و آنها را ادامه خواهد داد و با برنامه ای برای نصب بسیاری از باتری در آریزونا.

“یکی از ما اقدامات اصلاحی است که به افزایش ارتباط بین ابزار و اولین پاسخ دهندگان” Tetlow گفت. “این تنها یک بخش از معادله است.”

APS برنامه بلند پروازانه برای اضافه کردن باتری در سراسر آریزونا که مقامات می گویند کلیدی برای افزایش تجدید پذیر-منابع انرژی مانند انرژی خورشیدی و باد در شبکه است. APS برنامه ای برای دریافت 45 درصد از انرژی خود را از منابع تجدید پذیر تا پایان این دهه و کربن رایگان 2050.

“این هدف ما و این چیزی است که ما در حال کار به سمت” Tetlow گفت.

APS در سال گذشته اعلام کرد قصد دارد برای نصب حدود 1 میلیارد دلار در ده ها تن بیشتر باتری بود که منفجر شد. باتری را ضبط و ذخیره مازاد انرژی بیشتر از نیروگاه های خورشیدی و پشت بام پانل های خورشیدی و استفاده از آن در شب هنگامی که خورشید مجموعه و پانل های خورشیدی را متوقف ساخت برق است.

“بین خورشیدی و برخی از وزش شما نیاز به ذخیره سازی را غیر dispatchable انرژیهای تجدید پذیر کار بر روی سیستم ما” Tetlow گفت. “ما نیاز به توانایی برای بطری تا خورشید در اوج روز و تغییر آن به بعد در روز.”

او گفت: دو نفر دیگر از باتری های APS در آریزونا باقی می ماند تعطیل در حالی که این شرکت می افزاید: ویژگی های ایمنی اضافی برای آنها, اما APS خواهد حرکت پیش رو با بیشتر باتری تاسیسات.

“ما همه درس های آموخته شده از McMicken,” او گفت:. “رک و پوست کنده ما در روند انجام آن در حال حاضر.”

او گفت: برخی جدیدتر باتری طرح ندارد و داخلی منطقه مردم برای ورود اجازه می دهد آنها را به سرویس از خارج. آنها همچنین تهویه بهتر.

“اگر آن را یک شکست شما خواهد بود و روشن از آن و رفتن نیست به آن” او گفت:.

برخی از جزء شکست ممکن است اجتناب ناپذیر اما طرح های جدید خواهد بود امن تر برای مردم است.

باتری تحت گارانتی و APS مقامات انتظار آسیب به پوشش داده شده است که او گفت:.

“ما با اعتماد به نفس وجود خواهد داشت نه یک هزینه به مشتریان” Tetlow گفت.

رسیدن به خبرنگار Ryan Randazzo در ryan.randazzo@arizonarepublic.com یا 602-444-4331. او را دنبال کنید در توییتر @UtilityReporter.

اشتراک azcentral.com امروز.