کاردینالهای کاتولیک خواستار احترام به آزادی با ویروس

بالا کاتولیک رهبران صادر کرده اند صمیمانه درخواست تجدید نظر به رهبران دولت درخواست آنها را به احترام به حقوق مردم و آزادی های اساسی در نور COVID-19 بیماری همه گیر.

آنها سوال که آیا خطر از ویروس شده است پر از شکوفه و تقاضا است که نمازگزاران — در حال حاضر محدود شده توسط lockdown مقررات — قادر به جمع.

در نامه منتشر شده از پنج شنبه به “کاتولیک ها و همه مردم خوب خواهد شد” گروه اتهامات که حقوق مذهبی هستند که زیر پا گذاشته و از جمله حق جمع آوری و عبادت تحت پوشش نگرانی های بهداشتی.

“حقایق نشان داده اند که به بهانه COVID-19 اپیدمی حقوق مسلم شهروندان باید در بسیاری از موارد نقض شده است و آزادی های اساسی از جمله ورزش از آزادی عبادت بیان و جنبش شده اند نامتناسب و غیر منصفانه ای محدود” نامه متحده است.

“بهداشت عمومی نباید و نمی تواند تبدیل به یک بهانه برای نقض حقوق میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان اجازه دهید به تنهایی برای محروم مدنی اقتدار وظیفه خود عمل عاقلانه و در جهت منافع مشترک.

“این درست است به خصوص به عنوان رشد شک و تردید ظهور از چندین محله مورد واقعی contagiousness خطر و مقاومت در برابر ویروس. بسیاری از صداهای معتبر در دنیای علم و پزشکی تایید می کنند که رسانه alarmism مورد COVID-19 به نظر می رسد کاملا غیر قابل توجیه.”

در میان کسانی که امضای این نامه عبارتند از: کاردینال رابرت سارا یک گینه اسقف اعظم; کاردینال گرهارد لودویگ مولر از آلمان; کاردینال جوزف ذن Ze-kiun از هنگ کنگ; اسقف اعظم کارلو ماریا Viganò سابق پاپ پیک به ایالات متحده; و اسقف جوزف ادوارد Strickland تگزاس است.

متعدد پزشکان و وکلا و روزنامه نگاران و روسای انجمن را نیز امضا کرده است.

تقاضای آید به عنوان کلیسای کاتولیک و دیگر گروه های مذهبی شده اند ضربه سخت گیر با parishes بودن توقیف و مجالس ترحیم و یادبود خدمات ممنوع است.

در نامه این گروه را مقصر می داند “قدرت علاقه مند به ایجاد وحشت در میان جمعیت جهان با تنها هدف از به طور دائم اعمال غیر قابل قبول اشکال از محدودیت در آزادی از کنترل مردم و ردیابی حرکات خود را.”

تحمیل چنین illiberal اقدامات آزاردهنده است مقدمه ای برای تحقق یک دولت جهانی فراتر از همه کنترل نامه خود را ادامه می دهد.

همچنین اتهامات عنوان شده است که در برخی از مواقع مهار اقدامات — بسته شدن مغازه ها و کسب و کار به عنوان مثال — که “رسوب بحران به ارمغان آورده است که پایین تمام بخش های اقتصاد است.”

“این تشویق قدرتهای خارجی و جدی اجتماعی و پیامدهای سیاسی” نامه نویسندگان می گویند.

“کسانی که با دولتی باید مسئولیت توقف این اشکال از مهندسی اجتماعی با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت از شهروندان خود آنها را نمایندگی و در که منافع آنها را جدی تعهد به عمل است.”

در اشاره به محدودیت نگه داشتن خانواده ها از مراجعه به عزیزان در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی این گروه می گوید که آنها “نامعقول” مجازات “ضعیف و سالمندان آنها را وادار به یک جدایی دردناک از عزیزان خود است.”

نیز “جرم شخصی و اجتماعی روابط” غیر قابل قبول است ” آنها می گویند.

در حالی که تشویق توسعه یک واکسن برای محافظت در برابر COVID-19 گروه روشن می سازد که “برای کاتولیک ها آن است که از نظر اخلاقی غیر قابل قبول به منظور توسعه و یا استفاده از واکسن های مشتق شده از مواد از سقط جنین است.”

از امضاء کنندگان همچنین مخالفت با فن آوری استفاده از نگه داشتن زبانه ها در مردم است. “ما همچنین درخواست رهبران دولت به اطمینان حاصل شود که اشکال از کنترل بر مردم و چه از طریق سیستم های ردیابی و یا هر شکل دیگری از محل-پیدا کردن دقت اجتناب کرد” آنها را بنویسید.

در نهایت این نامه می گوید: مبارزه با COVID-19 “با این حال جدی نباید به بهانه حمایت از پنهان نیت فراملی بدن است که باید بسیار قوی تجاری و سیاسی و منافع این طرح است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im