بگیر و رها راه اندازی صنعت-اولین فن آوری پلت فرم برای کشف و مجوز محتوا از هر نقطه در اینترنت

عناصر اصلی از پلت فرم شامل گرفتن فرمت اختصاصی گزینش ابزار است که اجازه می دهد تا کاربران را به صرفه جویی در تصاویر و یا فیلم ها از هر منبع در اینترنت (مشابه برای سنجاق کردن یک تصویر به یک Pinterest). هر شات سرپرستی با گرفتن پسوند می آید با یک Licensability ارزیابی که با استفاده از پیش بینی هوش بدانید بلافاصله اگر دارایی می تواند مجوز. علاوه بر این, یک فضای کاری مشترک ارائه می دهد اعضای تیم توانایی برای درخواست حقوق مسیر پیشرفت و مدیریت کل پروژه از مفهوم به اعدام است.

“پلت فرم ما پل دو شکاف عمده در حال حاضر برگزاری این تبلیغات صنعت می گوید:” Analisa Goodinمدیر عامل و بنیانگذار گرفتن و انتشار. “برای اولین بار است که با استفاده از اینترنت به عنوان یک عملی خلاق متوسط. تبلیغ بسیار زیاد تحت فشار برای ایجاد محتوای بیشتر اما با به طور فزاینده کمتر زمان و بودجه. ما پلت فرم اجازه می دهد تا آنها را برای دسترسی به محتوای بصری از هر نقطه در اینترنت تعیین licensability و با خیال راحت مجوز آنچه که آنها پیدا کردن. آن را شکسته شدن سیلوهای که به طور سنتی وجود داشته است بین خلاق و تولید و کسب و کار امور تیم است. در حال حاضر آنها می تواند با چابکی و مقیاس خود را در فرآیندهای تولید برای دیدار با خواسته های مشتری در حال تحول.”

چگونه پلت فرم کار می کند:

مرحله 1: معاون مطالب از هر منبع در اینترنت با گرفتن پسوند. این Licensability ارزیابی را به طور خودکار می شوند. همکاری خود را با تیم و ارائه انتقادات و پیشنهادات خلاق با استفاده از دوست نداشتن ها و نظرات.

مرحله 2: درخواست ترخیص در یک کلیک. تعریف مورد نظر از نظر مجوز و دریافت زمان واقعی به روز رسانی در ترخیص کالا از گمرک, وضعیت. گرفتن و انتشار موفق ترخیص کالا برای تمام لایه IP: کپی رایت و استعداد و مالکیت و سایر حقوق ضروری است.

مرحله 3: مجوز محتوا تحت یکنواخت شرایط و ضوابط از جمله پرداخت غرامت در برابر rightsholder ادعا و مدیریت تمدید مجوز از طریق تثبیت داشبورد.

گرفتن و انتشار را قادر می سازد تبلیغ به مجوز محتوا با اعتماد به نفس و ساده کردن دستی بار از مذاکره با و مطابق با شرایط و ضوابط از ده ها تن از تامین کنندگان. می افزاید: جرمی ریچاردسونسر محصول در Catch&Release: “چه چیزی باعث این پلت فرم منحصر به فرد است که آن را اهرم فن آوری های مانند یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر برای تبدیل یک به لحاظ تاریخی-فرایند دستی به خودکار که می توانید مقیاس را به کل صنعت است. این کمک خواهد کرد که تبلیغ حداکثر رساندن خروجی خلاق خود را در حالی که بهینه سازی برای محدودیت های زمان و بودجه.”

در مورد گرفتن و انتشار
گرفتن و انتشار یک فن آوری شرکت است که فراهم می کند برای اولین بار از آن نوع پلت فرم برای تولید خلاق صنعت به منبع و مجوز محتوا از اینترنت در مقیاس. گرفتن و انتشار صدور مجوز پلت فرم را قادر می سازد تبلیغ برای امن کپی رایت و مدل منتشر مدیریت و گزارش مجوز محتوا و indemnified در برابر rightsholder ادعا می کند. دفتر مرکزی این شرکت در سان فرانسیسکوبا دفاتر در نیویورک, شیکاگو و لس آنجلس. برای اطلاعات بیشتر www.catchandrelease.com یا اجتماعی @catchandrelease.

رسانه های تماس:
Gianna Fornesi
[email protected]
650-515-0141

منبع Catch&Release

لینک های مرتبط

http://catchandrelease.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>