کاتالیزور شبکه همکاری می کند مقیاس پذیری ممکن است

زمانی که الیور محض کردم مختصر برای 700 نفر VR ساختمان فعالیت تیم پزشکی و فن آوری های غول پیکر مجهز با وسایل او قرار داده و از تماس به کاتالیزور شبکه. آن را کارآمد تر را در تجهیزات و دانش نسبت به استخدام آن است. و چه کسی نمی خواهد به نوبه خود پایین پیشنهاد برای اجرای یک رویداد در یکی از خیره کننده ترین شهرهای سیدنی?

جهانی فنی و عملیاتی تخصص

در کنار چالش کشیده می شود تیم وجود دارد همکاران از ایرلند, اسکاتلند, نیوزیلند, مالزی و هنگ کنگ است. و تیم پشتیبانی فنی از همکاری در تونس. در روز وجود دارد 127 هدست های مورد نیاز برای اجرای این رویداد برای 720 نفر است. رویداد سازماندهی شده را علامت پرستون گفت:

“آن شده اند که غیر ممکن است بدون کمک از همکاران در کاتالیزور شبکه است.”

این حلقه بی نهایت

به عنوان در حلقه بی نهایت داستان می رود یک مرد جوان شده است از لحاظ فیزیکی جذب می شود به یک بازی VR. تیم ماموریت برای رفتن به عقب و جلو بین مجازی و دنیای واقعی پیدا کردن سرنخ برای کمک به او در بازگشت به جهان واقعی است. تکراری یادگیری همراه با بازخورد مستمر و بهبود باعث می شود تیم های حل مشکلات در راه های کارآمد تر.

افزایش بودجه برای بوش آتش تسکین

استرالیا تا به حال فقط با تجربه آن بدترین تا کنون بوش آتش. در طول تابستان سیاه و سفید از 2019-2020 حداقل 34 نفر کشته شدند با حدود 19 میلیون هکتار و 5,900 ساختمان نابود شده است. این رویداد مطرح $150,000 برای صلیب سرخ استرالیا بوش آتش امداد توسط Stryker.

بزرگ حوادث ؟ هیچ مشکل.

الیور مطلقمدیر عامل به چالش کشیده بود گفت:

“… ما فقط به پایان رسید 700 نفر حلقه بی نهایت. …نه فقط تجهیزات اما تخصص (از شبکه) …اجازه می دهد تا ما را به مطمئن شوید که ما می توانیم آن را به فروش با اعتماد به نفس مطلق…مثل 700 به ما 1700 نفر… چون شبکه ما آن را اتفاق می افتد و ما آن را به اتفاق می افتد در سطح جهانی.”

یک بار دیگر همکاری جهانی ساخته شده و مقیاس پذیری از یک تیم در سطح جهانی ساخت محصول یک واقعیت است.

تماس با ما: [email protected]

منبع کاتالیزور جهانی

لینک های مرتبط

https://www.catalystglobal.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im