مورد نه رد فقط رتبهدهی نشده است: فلین قاضی تاخیر در تصمیم گیری باز به خارج از ورودی

قاضی نظارت دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نمی خواهد بلافاصله اعطای U. S درخواست برای رد این مورد گفت که او مایل به شنیدن از بیگانگان که می خواهند به وزن آنچه که باید اتفاق می افتد بعدی.

ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان در واشنگتن گفت: او را قبول دوستان-of-the-دادگاه دادخواستها در پاسخ به اخراج درخواست از دادستان کل ویلیام Barr وزارت دادگستری با توجه به علامت دادگاه. فلین به حال التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران فدرال بود و از همکاری با تحقیقات قبل از تصمیم گیری در ماه ژانویه به سعی کنید به برداشت که خواستی.

قاضی غیر معمول حرکت بالقوه شکست به وزارت دادگستری و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مورد حمله قرار, مورد, بخش, ویژه, وکیل رابرت مولر پروب را به دخالت در انتخابات 2016.

“قاضی سالیوان می توانست به پایان رسید کل این موضوع با یک کلمه: مسلم گفت:” هری Sandick سابق دادستان فدرال نیست که درگیر در این پرونده است. “او به نظر می رسد باز به ایده شنیدن صدای دیگر در مورد اینکه آیا DOJ حرکت باید داده شود. این مورد نشده است.”

سالیوان گفت: در این جهت است که او خواهد تنظیم یک برنامه حاکم تسلیم به اصطلاح amicus curiae دادخواستها توسط مردم و سازمان ها. قاضی نمی دهد هیچ نشانه ای که او می خواهم شروع به پذیرش این دادخواستها و یا چه مدت آن را ممکن است برای او به موضوع تصمیم گیری کنند. او پیشنهاد کرد ممکن است برخی از محدودیت های که دادخواستها او را می پذیرد به نقل از قاضی که نظارت دادگاه از مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین حامی راجر سنگ.

“به عنوان قاضی امی برمن جکسون که مشاهده ‘در حالی که ممکن است افراد با علاقه به این موضوع کیفری, دادرسی است نه رایگان برای همه,'” سالیوان نوشت.

در حال حرکت به اخراج خود در مورد آمریکا گفت: یک بررسی داخلی یافت می شود که فلین اظهارات نادرست به نمایندگی از دفتر تحقیقات فدرال نیست “مواد” به پروب به این که آیا روسیه دخالت در انتخابات.

“دولت نمی تواند توضیح دهد بسیار کمتر اثبات به یک هیئت منصفه beyond a reasonable doubt, چگونه اظهارات نادرست هستند ‘مواد’ به یک تحقیق که … به نظر می رسد که انجام شده تنها برای استخراج آن بسیار اظهارات نادرست و در نتیجه جرم آقای فلین” آمریکا وکیل تیموتی شیا گفت: در یک مختصر.

برگشت تجدید انتقاد که وزارت دادگستری تحت بار ساخت با انگیزه های سیاسی محاسبات به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رئیس جمهور نیازی به صدور رضایت به دوستان خود هنگامی که دادستان کل به نظر می رسد مایل به خاتمه موارد خود را قبل از عدالت می تواند در خدمت” نوح Bookbinder سابق دادستان فدرال که مدیر اجرایی این گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن در بیانیه ای گفت: پنج شنبه پس از وزارت دادگستری منتقل برای رد این مورد.

اگر سالیوان, بیل کلینتون منصوب کاهش به اخراج در مورد ایالات متحده بود مسلما تجدید نظر شود.

استاندارد برای یک قاضی تصمیم به اعطای چنین حرکت است “بسیار احترام” به وزارت دادگستری هر چند نه به صورت خودکار با توجه به Sandick و دیگر کارشناسان حقوقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de