BURNSVILLE, Minn., مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — در نور است که از تاثیر عدم اطمینان از COVID-19 شیوع بیماری تا به حال در صنعت خودرو CarSoup.com پرده برداری کرده است دو مرحله برنامه ریزی برای کمک به هر دو آن فروشنده همکاران و مشتریان که در فروشگاه CarSoup.com. این دو طرح شامل ساخت آن را آسان تر برای خریداران برای ارتباط با نمایندگی مجاز و فروش در این نگران زمان و کمک به کاهش بار مالی نمایندگی روبرو هستند.

مرحله 1 – CarSoup.com است waiving صدور صورت حساب برای ماه مارس را به عنوان یک عمل حمایت خود را برای فروشنده جامعه است. “ما می دانیم که ارزش ما فروشنده همکاران که با هم کار کرده اند با ما برای گذشته 22 سال می گوید:” برایان بومنرئیس جمهور CarSoup.com. “کسب و کار ما تاسیس شد و توسط فروشندگان برای فروشندگان و نمایندگی ها همیشه اول آمده است. ما می دانیم که این گیج کننده بار است که آسان نخواهد بود ما در کسب و کار و یا کارکنان خود را, اما ما معتقدیم آن چیزی که حق انجام این کار در این زمان است.”

مرحله 2 – موثر در مارس 23, CarSoup.com را رول خواهد شد “در صفحه اصلی فروشگاه” ویژگی برجسته که نمایندگی مجاز و فروش که در حال حاضر به فروش خودرو به کسی بدون که مشتری نیاز به آمده به نمایندگی است. فرایند فروش را می توان به صورت آنلاین و یا آفلاین—تا زمانی که فروشنده حاضر به فروش و تحویل خودرو به مشتری را در محل اقامت و یا محل کار آنها می تواند گنجانده شده در این برنامه است.

CarSoup.com برنامه های اضافی در ارتباط با فروشندگان توسط مارس 20 به ارزیابی مجدد وضعیت در توجه به آن ممکن است نظر دارد و در آن خواستار آن فروشنده همکاران به تماس خود را به حساب مدیر برای جزئیات بیشتر.

در مورد CarSoup.com
تاسیس شده توسط لری, Cuneo در سال 1998 در مینیاپولیس, مینه سوتا, CarSoup.com شده شخص ثالث خودرو, سایت رهبر در غرب میانه بالا برای دو دهه گذشته. ساخته شده توسط نمایندگی مجاز و فروش برای فروشندگان CarSoup.com باعث می شود خرید و فروش و یا تحقیق جدید و یا وسایل نقلیه استفاده می شود یک ضربه محکم و ناگهانی. با بیش از 4,000,000 خودرو لیست و هوشمند شهودی و آسان برای استفاده از ابزارهای جستجو CarSoup.com موجب صرفه جویی خریداران در زمان و پول دادن به آنها برای دسترسی به بهترین معاملات و بهترین پشتیبانی از فروشندگان محلی حصول اطمینان از یک خرید خودرو تجربه است که به عنوان شاد و آسان به عنوان امکان پذیر است. CarSoup.com’s امانت تمرکز بر روی ارزش و درک نمایندگی ایجاد یک رویکرد برای ماشین خرید و فروش که سبب خریداران به خرید یا فروش با اعتماد به نفس.

اطلاعات تماس

کریگ Burris
مدیر عملیات CarSoup.com
[email protected]

منبع CarSoup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de