این باید یکی از شلوغ ترین روزهای سال است.

من اجرای استار تریبیون newsroom NCAA استخر و این باید شده اند روز هنگامی که پاکت روی میز من شروع می شود پر شده با 5 دلار اسکناس و IOUs از همکاران … و بچه های خود را … و افرادی که استفاده می شود به کار در استار تریبیون … و مجموعه ای از دیگر مردمی که کسی در استخر می داند که در یک راه یا دیگری.

کسی که استفاده می شود برای اجرای استار تریبیون کافه تریا هنگامی که وجود دارد یک کافه تریا هنوز هم بازی می کند. او زندگی در هاوایی است. وجود دارد یک مرد که مشغول به کار نشده در اینجا در بیش از 20 سال و همیشه میدارد سیراکیوز را به نفع خود تمام آن را. من سابق مالیات بر پسر و پسر خود را از بازی. گاهی اوقات من باید برای ارسال یک e-mail پس از هفته اول به درخواست یکی از استخر رهبران “من نفرت بپرسید اما شما که هستید؟”

درک این: شرکت در استار تریبیون ورزشی اداره باشگاه سرمایه گذاری نیست به عنوان تهدید آمیز به عنوان آن ممکن است صدای. در اینجا یک راز: مردم به شما تکیه کرده اند در طول سال برای بینش خود را در کالج بسکتبال فقط به عنوان به احتمال زیاد به پایان در پایین 10 به عنوان میان بالا 10.

صحبت از 10 co-قهرمان سال گذشته بود 10 سال از دختر. او تبدیل به یک 2,140 ٪ سود در 5 دلار سرمایه گذاری است.

من یک گیک برای این. من دوست دارم بازی محاسبه می شود اما بیشتر از آن من مانند قرار دادن آنها را با هم و نگه داشتن چشم در نتایج. استخر فرم استفاده می شود 11×17 فتوکپی است که من شمارش با دست و سه گانه بررسی می شود, با هر دور به ارزش بیش از گذشته است. چند سال پیش من در بر داشت یک وب سایت کوچک که سفارشی استخر بنابراین من می تواند امتیاز جایزه جایزه برای بازی برنده 12th از طریق 16 دانه. آنها یک برش کوچک و بقیه می رود به بالا چهار finishers. هیچ tiebreakers. شما نمی خواهید به از دست دادن پول در استخر من بیش از ترکیب نمره نهایی.

هنگامی که ما رسیدن به شیرین 16 بازیکن می تواند پر کردن ترکیب های مختلف از برندگان در وب سایت و ببینید که چه نتایج نهایی خواهد بود ساخت خود ریشه-علاقه انتخاب آسان تر است. برای من که بالا پایان geek stuff.

اگر شما بدانم که آیا من نیاز به انجام این کار در پایین-پایین, پاسخ این است که 10 ساله برنده از سال گذشته است ورزشی سردبیر دختر.

اما در حال اجرا در استخر زیرزمینی است که یک موضوع را در برخی از مکان های.

یک پسر من می دانم که می آموزد در یک مدرسه در حومه شهر, منطقه و به ارث برده یک استخر یک زن و شوهر از سال پیش از یک مرد که بازنشسته پس از بیش از 30 سال در حال اجرا است. استخر تقریبا یک راز است اما معلم نمی خواهم به نام به خاطر او گفت: منطقه سرپرست نمی تواند با این نوع از تبلیغات.

چند سال بیشتر از 100 نفر پیوست و معلم توضیح داد: یکی از ارزش های آن: “بعد از مدرسه در اولین جمعه از مسابقه یک گروه از ما خواهد ملاقات در جو Senser و تماشای بازی با هم. به عنوان یک معلم جوان است که چگونه من می دانم که برخی از معلمان مدرسه. … آن را فقط معلمان گاهی اوقات آن را خود همسران یا دیگر اعضای خانواده است.

“ما [نیز] باید یک کارشناسی ارشد استخر که در حال حاضر در خطر لغو شدن بیش از حد. ما باید یک کت سبز [که می رود به برنده و] برخی رفته اند تا کنون به پوشیدن کت سبز برای ما سالنامه عکس. ما حتی یک کارشناسی ارشد قهرمانان ناهار که در آن برندگان گذشته خوردن یک وعده غذایی انتخاب شده توسط برنده سال گذشته.”

جنون مارس استخر در مورد رفاقت به همان اندازه به عنوان برنده. بسیاری از ما در آن برای یک صندلی در پشت میز بیشتر از این فرصت در سود.

من ظاهرا به خوبی گذشته من جنون مارس نخست. در واقع آن را به سراشیبی از سال 1999 زمانی که من در دو استخر با یکسان میدارد تا عنوان بازی. اگر دوک برنده اند و سالم سه رقمی و نتیجه حاصل از یک. اگر کانکتیکات, برنده, من تا به حال برای اولین بار در محل دیگر به طور قابل توجهی کوچکتر payday در. رهبری سابق شمال بالا ستاره خالد El-Amin, UConn برنده در ناراحتی. برنده احساس از دست دادن.

من برنده یکی دیگر از NCAA استخر در قرن 20 اما از آن زمان تا سوم سعی کنید برای دریافت پرداخت می شود به این دلیل که استخر دونده دو چک برگشتی. در حال اجرا خود من استخر حل این مسئله و همچنین نجات من از ورود به استخر که در آن افراد مجاز بیش از یک ورودی یکی از تفریحی سرمایه گذاری نارضایتی.

ایمیل ها را شروع کرده اند در آینده چند روز پیش مطمئن شوید من هنوز هم در حال اجرا استار تریبیون ، یکشنبه شب براکت و استخر رمز شده اند از طریق پست الکترونیکی برای همه از سال گذشته سرمایه گذاران. چند روز قبل از این مسابقات لغو شد, یک کارمند جدید از یکی دیگر از بخش معرفی خودش پس از پیدا کردن من بود, اتاق کار, استخر, پسر است. (این است که به وضوح خوب استخدام زیرا او نیز پرسید که آیا ما باید یک گلف استخر.)

بنابراین در اینجا ما هستند. دولت از کالج بسکتبال کشور است که ما لازم نیست و برای بسیاری از ما ندارد و یک دفتر که در آن به منحرف شود چرا که ما در حال کار از ما زیرزمین و اتاق ناهار خوری میز و فقط مونتاژ میز اداری.

همه ما می دانیم این است که یک چیز کوچک در میان همه که رفتن.

اما آن را نیز یک نشانه آن است که چیزهای بسیار خشن در حال حاضر.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im