کیسه که لوری Olesen گریبانگیر او به عنوان راه می رفت از طریق فرودگاه شبیه هیچ دیگر حمل کنید. اما آبی روشن و بوم حمل و نقل کردن را حمل بیش از تلفن همراه خود را و e-reader و لوازم آرایش. آن را نگه دارید آخرین و بهترین امید برای بقا به شدت بیمار بیمار است.

محدود به سواحل شرق Olesen بود در یک ماموریت را انتخاب کنید تا سلول های بنیادی خون یا مغز استخوان ارائه شده توسط یک اهدا کننده پس از آن پرواز با آن را به یکی دیگر از شهرستان که در آن این امر می تواند خون را به یک گیرنده.

“محصول سفر تا بیمار یا اهدا کننده ندارد” گفت: Olesen, 66 سنت پل.

Olesen یک داوطلب پیک برای بازی. مستقر در مینیاپولیس غیر انتفاعی رجیستری در خدمت مردم مبتلا به انواع تهدید کننده حیات, خون, مغز استخوان و یا اختلالات سیستم ایمنی بدن.

او یکی از کادر 400 ویژه داوطلبان آموزش دیده است که به صورت بسیار مهم و قابل اعتماد و مقرون به صرفه لینک بین اهدا کنندگان و بیماران است.

این پیک های آماده شده برای دریافت یک تماس نژاد به فرودگاه و رسیدن به سراسر مناطق با یک محصول فاسد شدنی که همراه با درست مهلت. عواقب تاخیر می تواند ویرانگر — حتی کشنده — برای یک بیمار در حال انتظار برای مسابقه منحصر به فرد.

“ما داوطلب پیک باید به کار بر روی یک قاب زمان. آنها را مدیریت مدارک و پر کردن یک زنجیره ای از بازداشت فرم به سند دقیقا همان جایی که کولر شده است. ما می خواهیم آن را در یک داوطلب خط چشم در همه زمان گفت:” شیار Kessel داوطلب متخصص با توان مسابقه. “آنها محافظت از آن را با زندگی خود را به دلیل آن است که یک زندگی است.”

تنها حدود 30 درصد از بیمارانی که نیاز به یک مغز استخوان یا خون پیوند سلول های بنیادی می تواند به پیدا کردن یک اهدا کننده را در درون خانواده خود را. بود بازی را فراهم می کند, پایگاه داده بین المللی از بیش از 20 میلیون برای قرار دادن یک نامربوط دهنده. هنگامی که چنین شبکه گسترده ای است که بازیگران دریافت کننده و اهدا کننده ناشناس به ندرت زنده در همان شهر است. آنها معمولا در کشورهای مختلف مناطق و یا حتی کشور است.

که در آن پیک در آمده است.

بسیاری از داوطلبان بازنشستگان که در زمان و انعطاف پذیری. فرفره نیز جذب آتش نشان, مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان شرکت هواپیمایی که تغییر ایجاد شده سازگار روز باز در برنامه های خود را. در حالی که هزینه های خود را برای پرواز و هتل ها و دیگر هزینه های سفر تحت پوشش, پیک پرداخت نشده برای وقت خود را.

آنها نیز هرگز ملاقات یا حتی یادگیری اسامی اهدا کنندگان و یا دریافت کنندگان. آنها به طور معمول انتخاب کنید تا یک شماره محصول در یک آزمایشگاه و تحویل آن به دیگری است.

“ما باید قوانین سختگیرانه در مورد محرمانه بودن” توضیح Kessel. “پیک تجربه است جدا از مردم درگیر است. چیزی وحشتناکی اشتباه رفته اگر یک پیک تا کنون ملاقات و یا حتی می بیند دهنده یا گیرنده.”

اما بسیاری از پیک یک ارتباط شخصی برای مطابقت با.

“کسی که این کار را برای من گفت:” لیزا Maxson, 37, یک Ohioan که مبتلا به لوسمی ميلوئيدی حاد در سال 2011. بستری برای ماه در حالی که او تا به حال شیمی درمانی و پرتو به کشتن خود بیمار مغز استخوان مادر سه تحت عمل پیوند به جایگزینی آن با سالم اهدا کننده سلول.

“در حالی که من بیمار بود و من تصمیم گرفتم من می خواهم به بازگشت به سازمان است که زندگی من را نجات داد” او گفت:.

خانواده او در حال حاضر حامیان 5K مسابقه به نفع بود بازی. و این زمستان سفر به رجیستری دفتر مرکزی در شمال حلقه را به دو بعد آموزش به صورت داوطلب پیک.

“من خیلی هیجان زده به یک پیک برای پیوند با برادران و خواهر” او گفت:. “من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به ترس شما در حال رفتن برای مردن.”

هدیه ای از زندگی

هر روز از سال داوطلب پیک در هوا متقاطع جهان با نجات محموله و در دمای کنترل شده پزشکی کولرهای جمع شده در زیر صندلی خود را. در سال گذشته پیک های زندگی در 15 امریکا شهرستانها ساخته شده بیش از 2600 سفر حدود یک چهارم از آنها را به مقاصد بین المللی.

پنج مینیاپولیس-بر اساس آژانس های مسافرتی کتاب خود را به پرواز و مدیریت برنامه های. مانند پیک خود, آژانس های مسافرتی باید زیرک و سرعت عمل زمانی که غیر منتظره رخ می دهد. آنها همچنین در تماس شبانه به rebook سفرهای اگر مشکلات مکانیکی لغو پرواز و یا کولاک و یا طوفان گیر, سفر, شبکه, گفت, بانی بیگلی که نظارت بر عوامل.

دو سال پیش بیگلی یک داوطلب شد پیک و در حال حاضر با استفاده از تعطیلات و زمان تحویل.

“که بسته حلقه برای من. در حال حاضر من به معنای واقعی کلمه ببینید که چگونه این سیستم که من تا به حال یک نگاه اجمالی از آثار برای بیماران,” او گفت:. “من درک می کنم شور و شوق داوطلبان ما داشته باشد. انگار عجله آدرنالین هنگامی که شما در حال حمل محصول.”

برای او بخشی Olesen به احتمال زیاد دارای رکورد بیشترین سفرهای که او تخمین می زند در صد تحویل به هر منطقه در ایالات متحده و همچنین تعدادی از کشورهای خارجی است.

“پیک باید قاطعانه اما همچنین باید آرام باقی می ماند,” او گفت:. “شما نمی توانید لرزاند زمانی که همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده.”

او را نیز آموخته است که چگونه به بهترین وجه برای مقابله با خارجی ماموران گمرک.

“هنگامی که شما را به یک محصول از یک کشور دیگر به آمریکا شما را مجبور به اعلام این محصول به آداب و رسوم. شما انجام یک ویژه نامه اما به حقیقت برخی از عوامل نمی دانم آنچه که آنها قرار است انجام دهد. که در آن دیپلماسی در می آید گفت:” Olesen. “شما باید برای کمک به آنها را به انجام کار خود را بدون اعتقاد و یا آنها را تحریک. شما یاد بگیرند که برای کشتن آنها را با مهربانی.”

در سال 1986 Olesen اولین کارمند این سازمان که شد بازی. یک پرستار ثبت شده او مشغول به کار بود با جمع آوری خون در صلیب سرخ آمریکا در خیابان هنگامی که آن را در میان یک کنسرسیوم از خون بانک که دریافت کمک مالی برای توسعه کشور اولین مغز استخوان رجیستری. او استخدام شد برای شناسایی خیرین برای بیماران خاص.

او به چند تکنسین آزمایشگاه و مرکز پيوند کارکنان که پرواز کمکهای مالی از دهنده به گیرنده. به عنوان رجیستری گسترش یافته و تعداد بیماران و اهدا کنندگان افزایش یافته بود این بازی اضافه شده داوطلب پیک در سال 2004. Olesen راه اندازی داوطلب و آموزش برنامه های مدیریت عملیات جستجو و نگه داشته تا پیک وظایف.

در حالی که بسیاری از او تحویل رفته اند و بدون دردسر از او تا به حال چند نزدیک نتواند از جمله زمانی که یک افت نقطه در بارسلونا تبدیل به یک بن بست. او و یک راننده تاکسی پل زبان خود شکاف به شکل صحیح نقطه و فشار در سراسر شهرستان.

“ما دستورالعمل برای اوج اما این یکی من یک کمی اضافی از جیب خود من,” Olesen به یاد می آورد. “او رفت و در بالا و فراتر از آن.”

و سپس هنگامی که او تا به حال اتمام وانت در لندن تنها به ورود در فرودگاه به عنوان یک snowstorm آن را تعطیل کند.

“من رفتم به سمت دروازه عامل و به آنها گفت من حامل مغز استخوان. آنها اعلام کردند این پرواز یک زندگی پرواز و هواپیما ما بود در اولویت قرار گیرد. ما در زمان هنگامی که اولین باند فرودگاه افتتاح شد,” او گفت:. “هنگامی که شما انجام این کار, پیک خدایان همیشه در کنار خود داشته باشد.”

اگر چه Olesen از بازنشسته بود که بازی دو سال پیش او را نگه می دارد کیسه بسته بندی شده و گذرنامه او آماده به طوری که او می تواند همچنان به پرواز به عنوان یک داوطلب است.

“یک پیک مرا به یاد آنچه که ما در مورد. آن تأکید چرا ما انجام آنچه ما هر روز انجام,” او گفت:. “من می دانم که در عرض 24 ساعت پس از من دریافت محصول به مقصد خود را, از آن خواهد شد, خون به گیرنده. که می تواند به یک فرد زندگی خود را به عقب.”

Kevyn برگر مینیاپولیس آزاد بر اساس گوینده و نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de