Carromex پرده داروسازی آگهی پیشگامانه ابر مبتنی بر پلت فرم برای سریع مواد مخدر و تحلیل و کشف

سیدنی و ملبورن, استرالیا, جولای 9, 2020 /PRNewswire/ — Carromex یک تحقیق ریاضی مبتنی بر نوآوری شرکت مستقر در استرالیا, پرده برداری جدید مبتنی بر ابر دارویی پلت فرم نرم افزار به نام داروسازی آگهی https://carromex.com/products/pharma-leads/ که تنظیم شده است برای کمک قابل توجهی به پیشرفت بهداشت و درمان و صنعت داروسازی امروز.

پلت فرم فراهم می کند شرکت های داروسازی و محققان با مزایای منحصر به فرد:

  • اول کاربران می تواند به کشف درمان های بالقوه صرفا با خواندن توالی ژنتیکی این بیماری به طور چشمگیری کاهش زمان و هزینه های مرتبط با جدید به دنبال درمان.
  • دوم محققان و شرکت های دارویی می توانید به سرعت بررسی ایمنی و اثر بخشی درمان با تجزیه و تحلیل آن در آرایش ژنتیکی برای تست اگر ترکیب خواهد شد و مضر برای بدن است.

کشف شد و برای اولین بار ساخته شده توسط Dr Burzin Bhavnagri در حالی که در تعقیب دکترای خود را در دانشگاه آدلاید است و در حال حاضر در دسترس عموم برای اولین بار.

“بازنمودی قوام هیجان انگیز و کاملا جدید در زمینه ریاضیات. در پایان نامه من در توسعه “بینایی کامپیوتر با استفاده از شکل فضاهای” و من تمایل به اعمال این نظریه به یک مثال دنیای واقعی از سرطان, دارو و درمان, من کشف یک فرمول است که منجر به ایجاد داروسازی آگهی” دکتر گفت: Burzin.

از جستجو برای یک درمان برای سرطان به بهداشت و درمان و دستیابی به موفقیت

در سال 2012 با استفاده از خود را کشف بازنمودی, قوام,,,,, Dr Burzin شروع به تحقیق 30 قطعی شناخته شده سرطان زا ذکر شده توسط سازمان بین المللی آژانس تحقیقات سرطان (IARC) که در آن او را کشف ارتباط بین بازنمودی تناقض و سرطان زا باعث جستجو برای درمان سرطان با استفاده از تئوری.

Dr Burzin پس از آن کشف کرد که همین روند می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور چشمگیری کاهش می دهد تحقیقات در وقت و هزینه های مرتبط با توسعه مواد مخدر و کشف منجر به ایجاد داروسازی منجر پلت فرم.

با استفاده از بینایی کامپیوتر به انقلابی در صنعت داروسازی

داروسازی آگهی توسط Carromex تعاملی برنامه آنلاین است که با این نسخهها کار در سیلیکون بدون نیاز به یک پایگاه داده است که می تواند به طور سیستماتیک تجزیه و تحلیل ساختار شیمیایی و یا توالی ژن.

انقلابی پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران برای دسترسی به یک لیست از اسیدهای آمینه یک پروتئین توالی و یا یک لیست از اسیدهای نوکلئیک به صورت یک توالی ژن. کاربر همچنین می توانید با وارد کردن نام دارو یا ساختار شیمیایی خود را به تجزیه و تحلیل مواد مخدر ایمنی و اثر بخشی.

“کاربران می توانید انتخاب کنید از جستجو برای درمان و یا تجزیه و تحلیل چگونه یک ترکیب شیمیایی ممکن است ارتباط برقرار کردن با RNA یا DNA مثلا استامینوفن” دکتر Burzin بیشتر توضیح داده.

داروسازی آگهی توسط Carromex در حال حاضر در دسترس در Google Cloud برای کاربران در ایالات متحده است.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید https://carromex.com/products/pharma-leads/

در مورد Carromex و اختراع داروسازی آگهی

Carromex تاسیس شد در سال 1980 توسط مرحوم دکتر نینا Bhavnagri و پسر Dr Burzin Bhavnagri. برای هشت سال گذشته این شرکت شده است با تمرکز بر تحقیقات ریاضی و طراحی برنامه.

منبع Carromex

لینک های مرتبط

www.carromex.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de