کارینگتون خدمات وام مسکن به استفاده از شوالیه سیاه و سفید مجموعه ای از وام منشاء راه حل

جکسونویل فلوریدا., مارس 5, 2020 /PRNewswire/ — شوالیه سیاه, Inc. (NYSE:BKI) امروز اعلام کرد که کارینگتون خدمات وام مسکن به امضا توافق نامه به پیاده سازی یک مجموعه جامع شوالیه سیاه منشاء راه حل. کارینگتون خدمات وام مسکن یکی از بزرگترین کشور خصوصی برگزار شد غیر بانکی وام دهندگان ارائه کامل تخته معمولی فنی فردی مک FHA VA و محصولات کشاورزی از طریق خود فروشی و خرده فروشی و خبرنگار وام کانال. اجرای شامل توانمند سازی وام منشاء سیستم (LOS) و همچنین دیگر شوالیه سیاه برنامه های کاربردی برای کمک به بهبود بهره وری عملیاتی و کاهش ریسک و افزایش تجربه مشتری.

“شوالیه سیاه را منشاء راه حل مجموعه, ویژگی های پیشرفته و قابلیت های لازم برای حمایت مستقیم از طریق پردازش وام کمک خواهد کرد که ما پربارتر و مهمتر از همه بهتر در خدمت مشتریان ما” گفت: برنت راسموسنمعاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد فناوری اطلاعات برای کارینگتون دارایی های وام مسکن. “شوالیه سیاه و سفید است و بهترین در کلاس راه حل ها و تعهد به نوآوری را قادر خواهد ساخت که ما بیشتر به ساده کردن فرآیند وام برای مشتریان و عملیات و همچنین حمایت از رشد آینده ما برنامه دارد.”

کارینگتون خدمات وام مسکن استفاده خواهد کرد توانمند سازی, سیاه, شوالیه جامع وام منشاء سیستم (LOS) به حمایت از آن خرده فروشی و عمده فروشی و خبرنگار کانال کمک به صورت الکترونیکی ضبط فرایند تعهد و وام بر روی یک پلت فرم واحد. توانمندسازی سیستم پیشرفته با قابلیت های طراحی شده به طور خودکار پردازش وظایف خاص مبتنی بر قرض دهنده پیکربندی بدون نیاز به ثابت دخالت انسان – اغلب به عنوان “lights-out پردازش.” لس فعال مانیتور برای اطلاعات کلیدی تغییرات یا عدم تغییرات لازم است – و باعث خودکار و یا دستی انجام وظایف به پایان خواهد رسید بر اساس تنظیم منطق زمانی که مناسب است.

یکپارچه با توانمند سازی لس, سیاه, شوالیه استانداردهای مبتنی بر eSign و eDocument تحویل پلت فرم پشتیبانی از وام دهندگان با ایمن اتصال سفارش و مدیریت وام های مربوط به محصولات و خدمات الکترونیکی خود را با تایید ارائه دهندگان خدمات. کارینگتون خدمات وام مسکن نیز با استفاده از شوالیه سیاه هزینه سرویس که به حداقل می رساند هزینه هزینه درمان با کمک به ارائه دقیق ضبط هزینه های انتقال مالیات و مالیات عنوان حل و فصل و بازرسی داده است.

برای به دست آوردن حداکثر دید به عملیات خود کارینگتون خدمات وام مسکن را پیاده سازی شوالیه سیاه را عملی پلت فرم های اطلاعاتی (AIP). این اطلاعات پیشرفته-تحویل چارچوب ترکیبی از شوالیه سیاه و سفید گسترده اطلاعات دارایی های داده های بزرگ اکوسیستم و سازمانی و هوش کسب و کار قابلیت به یک راه حل واحد. با استفاده از آرایه ای از پیش تنظیم شده سوئیت, سیاه, شوالیه AIP کمک می کند تا هر دو وام و ارائه خدمات به مشتریان به دست آوردن و حفظ مشتریان کاهش خطر و کاهش هزینه های عملیاتی.

“ما هیجان زده به پشتیبانی کارینگتون خدمات وام مسکن منحصر به فرد کسب و کار” گفت: جو Nackashiرئيس جمهور شوالیه سیاه. “با اعمال نفوذ چند یکپارچه شوالیه سیاه و سفید راه حل کارینگتون خدمات وام مسکن خواهد شد به دست آوردن مقدار قابل توجهی برای کمک به رشد و افزایش تجربه خود را برای خرده فروشی و عمده فروشی و خبرنگار مشتریان است.”

در مورد کارینگتون خدمات وام مسکن
تاسیس در سال 2007 کارینگتون Mortgage Services, LLC (CMS) یک شرکت تابعه از کارینگتون برگزاری شرکت خرده فروشی و عمده فروشی و خبرنگار وام مسکن وام دهنده مستقر در آناهایم, کالیفرنیا. سیستم مدیریت محتوای متنوع عرضه محصول که طراحی شده برای دیدار با نیازهای امروز عمده فروشی وام مسکن کارگزاران و غیر واگذار مؤلف شامل معمولی Fannie Mae و Freddie Mac, محصولات, FHA VA و کشاورزی ایالات متحده است.

در مورد شوالیه سیاه
شوالیه سیاه (NYSE:BKI) پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار یکپارچه داده ها و تجزیه و تحلیل راه حل های است که تسهیل و به طور خودکار بسیاری از فرآیندهای کسب و کار در سراسر مالکیت خانه چرخه زندگی.

به عنوان یک پیشرو fintech, سیاه, شوالیه متعهد به برتر کسب و کار شریک است که مشتریان با تکیه بر خود را برای رسیدن به اهداف استراتژیک تحقق موفقیت بیشتر و بهتر در خدمت مشتریان خود را با ارائه بهترین در کلاس نرم افزار خدمات و بینش با یک بی امان تعهد به تعالی و نوآوری و یکپارچگی و رهبری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در شوالیه سیاه و سفید لطفا www.blackknightinc.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر:





میشل Kersch




میچ کوهن

شوالیه سیاه, Inc.




شوالیه سیاه, Inc.

904.854.5043




704.890.8158

[email protected]




[email protected]

منبع شوالیه سیاه, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.blackknightinc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de