کارلوس “CJ” سانتوس می پیوندد مریلند اسپانیایی اتاق بازرگانی مدیره

بالتیمور, مارس 23 سال 2020 /PRNewswire/ — کارلوس “CJ” سانتوس دیپلم در Nemphos Braue LLC اتحاد پیوست مدیره مریلند اسپانیایی اتاق بازرگانی است.

مریلند اسپانیایی اتاق بازرگانی باعث ایجاد و رشد و رفاه و حفظ اسپانیایی زبان کسب و کار در ایالت مریلند.

“این یک افتخار به بخشی از این هیئت باور نکردنی اسپانیایی رهبران در مریلند. من هیجان زده هستم برای حمایت از این اتاق تلاش برای ترویج فرصت های کسب و کار و ارائه منابع و آموزشی برای دولت اسپانیایی زبان کسب و کار” سهام سانتوس.

در نقش خود در Nemphos Braue Santos نشان دهنده ظهور و شرکت های خصوصی و سرمایه گذاران, و اغلب نشان دهنده مشتریان در شرکت خصوصی مالکیت و ادغام و خصوصی سهام معاملات و بدهی های تامین مالی. او همچنین دستگیره انواع مسائل مربوط به حاکمیت شرکتی عمومی شرکت مسائل و قانون کسب و کار و توصیه می کند در حال ظهور و شرکت های خصوصی در سراسر آرایه ای از صنایع از جمله تکنولوژی, خودرو, بهداشت و درمان و بیمه و ساخت و ساز.

“CJ تعهد نه تنها مشتریان بلکه به رشد مریلند اسپانیایی زبان کسب و کار نشان می دهد که عزم خود را و رانندگی در کمک به کسب و کار شکوفا. تخصص او در اداره شرکت های خصوصی حقوق صاحبان سهام معاملات و بدهی تامین مالی خواهد شد او را به یک دارایی بزرگ برای مجلسی” کشورهای عضو موسس جورج Nemphos.

منبع Nemphos Braue

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de