CARESTAR بنیاد می افزاید: سه جدید اعضای هیئت مدیره ساختمان شتاب در کار نجات در اورژانس و تروما مراقبت

“تجربه قابل توجه است که این اعضای هیئت مدیره را به CARESTAR بنیاد با این نسخهها کار به طور مستقیم با ماموریت ما: برای تقویت اتصالات و پرورش مشارکت در کالیفرنیا پیشگیری از آسیب دیدگی پاسخ اضطراری و تروما مراقبت از چشم انداز” با توجه به Tanir امی مدیر عامل شرکت CARESTAR پایه و اساس است.

جدید به هیئت مدیره:

فاطمه آنجلس است معاون رئیس جمهور از برنامه های در کالیفرنیا سلامتی بنیاد در اوکلندمسئول مدیریت برنامه کمک هزینه های بخش. او در خدمت این سازمان از سال 1998 است. قبل از پیوستن به کال سلامتی او یک برنامه مرتبط در Hasbro کودکان بنیاد و نیز کار با صندوق مشترک المنافع و دوستی شرکت برنامه Pfizer Inc. او یک عضو هیئت مدیره از خواهران سنت جوزف بهداشت و درمان بنیاد و تلاقی انسان دوستی. آنجلس به عنوان معاون رئیس هیئت مدیره از Grantmakers در سلامت و به عنوان هیئت مدیره و دبیر شمال کالیفرنیا Grantmakers. او دیگر نقش رهبری را شامل صندلی هیئت مدیره آسیایی و جزایر اقیانوس آرام بهداشت فروم و عضو هیئت مدیره آسیایی و جزایر اقیانوس آرام مرکز سلامتی و تأمین کنندگان مالی در مورد ایدز. او دارای یک MPH از دانشگاه کلمبیا و لیسانس خود را از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی.

Joseph C. چینگ, MD, اورژانس, پزشکی, پزشک ارشد و مدیر منطقه ای برای Vituity (قبلا CEP امریکا) یک پزشک-led و متعلق به مشارکت. او قبلا رئیس بخش اورژانس در یادبود مرکز پزشکی – Modesto, San Joaquin عمومی بیمارستان و بیمارستان یادبود لوس بانوس. دکتر چینگ دریافت Vituity خدمت برجسته جایزه در سال 2014. او موفق به دریافت لیسانس خود را از دانشگاه نیویورک و MD خود را از دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. او خود را به اتمام طب اورژانس اقامت در کوه سینا به عنوان رئیس اقامت. دکتر چینگ دریافت کرده است, آموزش پیشرفته در مدیریت بهداشت و درمان با تکمیل Vituity اداری یاران و پیش بینی خود را کامل MBA از طریق دانشگاه ماساچوست – امهرست در سال 2020 است. او یک شخص از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و یک عضو از انجمن آمریکایی برای پزشک رهبری است.

ساندرا Shewry است معاون رئیس جمهور خارجی برای نامزدی در کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس در اوکلندکه در آن او منجر سلامت, سیاست, ارتباطات, دیجیتال, چاپ و نشر, دولت, روابط و تعامل مخاطبان توابع. او قبلا به عنوان CHCF مدیر دولت سیاست های بهداشتی. قبل از آن او رئیس جمهور و مدیر عامل این مرکز متصل سیاست های بهداشتی و غیر انتفاعی کار به سیاست حذف موانع یکپارچه سازی فن آوری پزشکی از راه دور به کالیفرنیا سیستم مراقبت های بهداشتی. او شده است به یک رهبر در دولت به عنوان مدیر California Department of Health Care Services که اداره پزشکی (پزشکی). دیگر برنامه های تحت رهبری او شامل بهداشت عمومی آمادگی اضطراری و صدور مجوز از امکانات بهداشتی است. او همچنین به عنوان مدیر اجرایی کالیفرنیا مدیریت ریسک بیمه های درمانی هیئت مدیره. Shewry دارای مدرک کارشناسی را در مطالعات جامعه و روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروزو کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و رفاه اجتماعی از دانشگاه کالیفرنیادر برکلی است.

در مورد CARESTAR بنیاد

این CARESTAR بنیاد تاسیس شد به عنوان یک نتیجه از فروش CALSTAR (کالیفرنیا شوک تروما نجات هوایی) و افتخارات CALSTAR میراث و نجات بخش کار در زمینه اورژانس و تروما مراقبت. CARESTAR ماموریت برای تقویت اتصالات و پرورش مشارکت در کالیفرنیا پیشگیری از آسیب دیدگی پاسخ اضطراری و تروما مراقبت از چشم انداز به بهبود نتایج برای همه کالیفرنیا. www.carestarfoundation.org.

تماس با ما:
لورا Kaufman
مدیر ارتباطات
CARESTAR بنیاد
lkaufman@carestarfoundation.org

بازدید از CARESTAR بنیاد در http://carestarfoundation.org/ و ما را در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/19123544/.

منبع CARESTAR بنیاد

لینک های مرتبط

https://www.carestarfoundation.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید