مراقبت عمل بیانیه از SBA مدیر Jovita کررنزا

واشنگتن, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — بر رئیس جمهور تهمت امضای Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون SBA مدیر Jovita کررنزا با صدور این بیانیه به شرح زیر:

“رئیس جمهور تهمت سرعت عمل و در دو حزبی شیوه ای برای حمایت از ملت ما 30 میلیون کسب و کارهای کوچک که به استخدام نزدیک به نیمی از ملت را نیروی کار است. تحت مراقبت در عمل رئیس جمهور در زمان تاریخی, اکشن ساخت در دسترس صدها میلیارد دلار در تسریع شیوه ای برای ارائه فوری مالی برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر کشور است.

“ما کسب و کارهای کوچک اقتصادی موتورهای جوامع خود و SBA آماده است تا به ارائه آنها را با حمایت آنها نیاز به باز باقی می ماند و خود را نگه کارگران شاغل. با ما کل-از-رویکرد دولت به رهبری رئیس جمهور ما در حال ارائه کسب و کارهای کوچک با منابع آنها نیاز به آنها را از طریق این زمان بی سابقه.”

در مورد ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک
ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک باعث می شود رویای آمریکایی از مالکیت کسب و کار یک واقعیت است. به عنوان تنها رفتن به منبع و صدا برای کسب و کارهای کوچک حمایت قدرت دولت فدرال SBA سبب کارآفرینان و صاحبان کسب و کار کوچک با منابع و پشتیبانی آنها نیاز به شروع به رشد یا گسترش کسب و کار خود و یا بازیابی از اعلام فاجعه است. آن ارائه خدمات از طریق یک شبکه گسترده از SBA زمینه دفاتر و مشارکت با سازمان های دولتی و خصوصی. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.sba.gov.

تماس با ما: [email protected], (202) 205-7036
Follow us on Twitter, Facebook, وبلاگ & Instagram
انتشار شماره: 20-28

منبع ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک

لینک های مرتبط

http://www.sba.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>