کاردینال تیموتی دولان در عید پاک یکشنبه تشویق کاتولیک به گوش دادن به پزشکان و دانشمندان و “مدنی مقامات” در طول coronavirus بحران هشدار “نمی temp خداوند.”

در یک مصاحبه با رادیو فردا’ “چهره ملت” دولان اسقف اعظم نیویورک گفت: این اصرار ممکن است برای افرادی که به جمع آوری و دعا, اما آنها به جای آن باید “استفاده از احتیاط خود را.”

“ما باید برای گوش دادن به پزشکان و دانشمندان,” او گفت:. “ما باید برای گوش دادن به ما مدنی مقامات این دلیل که آنها در بالای همه چیز. و ما مردم از حس مشترک. خدا به ما یک مغز است.”

“و این چیزی است که من می گویم به خدا افرادی که امروز می خواهید برای دریافت در ماشین و رانندگی در اطراف تا زمانی که آنها پیدا کردن یک کلیسا باز,” او اضافه شده است. “خدا به ما گفتن استفاده از مغز خود را. استفاده از احتیاط خود را. استفاده از عقل سلیم خود را. آیا وسوسه خداوند.”

با توجه به Dolan كه بندگان خدا هستند”plugging” در عید پاک و عید فصح

“حتی اگر ما نمی توانیم متاسفانه به کنیسه یا کلیسا اهل محله ما, ما هنوز هم می تواند در اتحاد با خدا از طریق نماز از طریق صداقت و از طریق حرارت از طریق خیریه به دیگران,” او گفت:. “و به لطف خدا بسیاری از با استفاده از پیشرفت های فن آوری که ما پخش زنده رادیو و تلویزیون شما نام آن را. مردم در حال متصل کردن آن را در قریب به اتفاق اعداد به بخشی از یک جامعه در عید پاک و عید فصح.”

دولان گفت: شیوع بیماری است که ویران نیویورک به ارمغان آورده است در مورد “یک connectiveness” در میان مرگ و بیماری است.

“من سنجش حضور خدا و… احساس خود را تسلی” او گفت:. “این یک یکپارچگی زمانی که همه چیز گرد هم می آیند و هنگامی که این جریان را به راه ما عشق و درمان افراد دیگر به عنوان ما می بینیم به طوری radiantly بیش از همه در مراقبت های بهداشتی ما کارگران و ما اولین پاسخ دهندگان و در کشورهای همسایه که به دنبال یکی دیگر از خرید چک کردن یکی دیگر. من فکر می کنم ما باید یک تمامیت یک connectiveness یک وحدت هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im