‘کاپیتان پرتلند’: مرد معروف مورد ضرب و شتم در اورگان اعتراض گفت: آریزونا جوانان این است که “هسته ای بخشی که من هستم’

کریستوفر دیوید به نام پدر و مادر خود را در آخر هفته گذشته با اخبار بد ،

“مامان و دختر بچه,” او گفت: “من از تبدیل شدن به معروف.”

این که چگونه مسا ساکنان Sonja و ریچارد دیوید آموخته های خود را 53 ساله و پسر یک جانباز نیروی دریایی بود که منادی به عنوان “کاپیتان پورتلند” در سراسر کشور و در سراسر وب. یک ویدیو از دیوید ایستاده قوی در برابر ضربات از ماموران فدرال در پورتلند اعتراض شده است بازدید بیش از 13 میلیون بار در توییتر به تنهایی.

پس از ضرب و شتم که به شکست دست خود را در دو مکان دیوید تشبیه شده است به یک رواقی مدافع جنبش در برابر خشونت در اجرای قانون است.

او ممکن است زندگی می کنند در اورگان اما او گفت که دوران کودکی خود را در آریزونا فرم “بخشی از هسته که من هستم.”

دیوید اعتبارات خود را آزاده سال در آریزونا که در آن خانواده زندگی می کردند به مدت پنج سال در سن کارلوس آپاچی قبیله رزرو برای دادن به او اعتماد به نفس و استقلال بر روی صفحه نمایش در تظاهرات روز شنبه ،

“وجود دارد این اسب که پرسه زدن در اطراف رزرو است که ما می خواهم شما می دانید سعی کنید یک طناب افسار و پس از آن ما می خواهم همه توده ای در پشت آن و سپس سوار در اطراف آن” دیوید گفت.

“ما می توانید بر روی دوچرخه ما و ما می خواهم سوار بیش از همه که رزرو. ما می خواهم به پایین به خیابان رفتیم ماهیگیری ما می خواهم به تخلیه زباله. ما می خواهم هر کجا که ما می خواستیم. و من فکر می کنم به میزان زیادی ساخته شده است که بسیاری از اعتماد به نفس زمانی که جوان بودم.”

خانواده زندگی می کردند در رزرو در حالی که دیوید پدر کار می کرد برای اداره امور هند. چندین سال بعد نیروی دریایی کهنه رفت و برگشت به آریزونا زندگی می کردند و در چندلر برای بیشتر از یک دهه در حالی که مشغول به کار در صنعت نیمه رسانا.

دیوید نیز مطرح شده توسط پدر و مادر بودند که مادام العمر طرفداران حقوق مدنی. او به یاد چگونه آنها مداخله تا زمانی که مدیر دبیرستان سعی کردم به زور یک دانش آموز از سن کارلوس قبیله آپاچی به قطع ،

هنگامی که پدر و مادر خود بودند جوان بودند اعتصاب برای صلح و داوطلب با “عملیات ناحیه سرسبز” یک جنبش به رهبری کشیش جسی جکسون به بهبود شرایط اقتصادی در جوامع است.

“مبارزه فعلی یک فرمت از آنچه که ما بودند در پشت در ’60s گفت:” ریچارد دیوید. “در واقع ما از دست داده ایم بسیار زمین این باعث می شود من می خواهم به گریه.”

ویدئوها منجنیق دیوید به شهرت

تظاهرات در برابر پلیس و نژادی و بی عدالتی تا به حال پختند در پورتلند برای بیش از شش هفته به عنوان آنها در آریزونا که دیوید ملبس به خود نیروی دریایی سرعت باد و حضور برای اولین بار. او زندگی می کردند در پورتلند برای 14 سال گذشته است.

فدرال آمريکا به تازگی وارد این شهرستان برای حفاظت از اموال در اطراف فدرال دادگاه و قبل از آن از کار اخراج شده بود “کمتر کشنده” مهمات در یک تظاهرکننده سر و بازداشت دیگر در بینام و خودرو با توجه به گزارش های خبری از اورگان رادیو و تلویزیون است.

در آنچه در حال حاضر تبدیل به افسانه هاو روایات قومی توصیف در ملی داستان که پدر و مادر خود را وحی را نجات داد, دیوید رفت و به اعتراض به درخواست فدرال افسران اگر آنها گرفته بود سوگند به احترام به قانون اساسی ایالات متحده.

“این ظالمانه آنچه آنها انجام می دهند. من اعتقاد دارم که آن را خلاف قانون اساسی” دیوید گفت: Arizona Republic.

فدرال افسران نیست داشتن dialogue او پیش بینی ، دیوید دیدم یکی از مامور قطار با یک تفنگ را در قفسه سینه خود و دیگری “bashed” به او زدم و او را به عقب چند قدم.

“بنابراین من فقط ایستاده بود و قرار آغوش من پایین,” او گفت:.

او به سختی flinched هنگامی که یک افسر فدرال مطرح باتوم شروع به ضرب و شتم او برخورد سه ضربات پی در پی سریع, با توجه به کلیپ های ویدئویی. یکی دیگر از افسر اسپری یک عامل شیمیایی در دوید و او زده بود دو بار قبل از او در نهایت تبدیل شد و رفت بالا بردن انگشت وسط خود را در افسران.

عطف توجه به موضوع زندگی

قبل از اینکه فیلم از ضرب و شتم ویروسی رفت و داود گفت: او فقط هشت پیروان در توییتر. او با افتتاح حساب در این تابستان فقط برای تفریح است.

“در حال حاضر من بسیاری از پیروان من به رفتار” او گفت:.

دیوید پدر و مادر را شگفت زده در خود نوظهور شهرت و گفت: “کاپیتان پورتلند” برچسب اتصالات برای او. آنها تعجب است که خود را پسر سابق سنگین وزن کشتی گیر می تواند هنوز ایستاده در حالی که دیگران به او حمله کردند.

“این کاملا نشان می دهد که کریستوفر است” Sonja دیوید گفت. “او را هدایت او صلح فرد و در عین حال او خدمت در نیروی دریایی است.

“این است که به او اتفاق می افتد, من فقط وحشت,” او اضافه شده است. “من واقعا وحشت دارم. من خشمگین است.”

David اما ارتباط با این قهرمانی که دیگران ارزانی. او را از انجام چند مصاحبه با رسانه ها و برنامه ریزی شده است به عمل جراحی خود را شکسته اما آیا او مایل به lionized دیگر هیچ.

“من می خواهم به سعی کنید به تغییر بحث back to Black Lives Matter,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im