تایپه, مارس 13 سال 2020 /PRNewswire/ — آینده محاسبات زندگی بر روی لبه. با ظهور 5G و رشد نمایی از دستگاه های متصل بیشتر و بیشتر اطلاعات تولید و فرآوری در لبه. برای کمک به کسب و کار نگه دارید تا با این مقدار عظیم از داده ها و برای سرمایه گذاری گسترده فرصت های کسب و کار آن را به ارمغان می آورد Innodisk است رونمایی top-of-the-line حافظه راه حل های بهینه سازی شده برای لبه محاسبات.

غیر قابل توقف روند با فرصت های بی حد و حصر

گارتنر پیش بینی کرد که شرکت تولید داده های ایجاد شده و فرآوری شده در خارج متمرکز مراکز داده را در رسیدن به 75 درصد تا سال 2025 از 10 درصد در سال 2018 است. با موثر پردازش داده ها و ارقام از روند مانند اینترنت اشیا (IoT) و 5G شبکه آن را نشانه مهم سرمایه گذاری برای کسب و کار در تمام صنایع که می خواهید به طور کامل سرمایه گذاری عظیم در فرصت های کسب و کار است که این روند در حال حاضر.

حافظه بهینه سازی شده برای خواستار لبه محاسبات

لبه راه حل محاسبات نیاز به عملکرد بالا و ماژول های حافظه بهینه سازی شده برای پردازش مقدار زیادی از اطلاعات در سرعت تاول زدن. برای کمک به کسب و کار آدرس این شرط Innodisk معرفی طیف کاملی از DDR4-3200 ماژول های موجود در فرم عوامل و ظرفیت ایده آل برای لبه محاسبات.

Innodisk را DDR4-3200 سری موجود در 4 GB 8 GB و 16 GB ظرفیت های سراسر SODIMM, UDIMM و RDIMM از جمله عوامل شکل اختیاری ECC-با Innodisk اولین شرکت در جهان به بسته همه کارایی که به 4 GB ماژول. غنی شده توسط Innodisk امضا ناهموار technologies Innodisk را DDR4-3200 درام ماژول های آماده برای حتی سخت ترین لبه محاسبات برنامه های کاربردی.

پرداختن به تمام حافظه نیاز دارد

با مقدمه ای از DDR4-3200 درام Innodisk نشان می دهد حافظه خود را به بازار و فناوری رهبری است. ترکیب جدید همراه با Innodisk را DDR4-2933 سری تحقق خواسته های عملکرد در سراسر سیستم عامل و صنایع و ارائه کسب و کار فرصت کافی برای سرمایه گذاری در آینده از لبه محاسبات.

در مورد Innodisk

Innodisk خدمات-محور ارائه دهنده حافظه فلش درام ماژول های تعبیه شده و محصولات جانبی به صورت صنعتی و برنامه های کاربردی سازمانی. با مشتریان راضی در سراسر طیف وسیعی از صنایع خواستار ما خودمان را مجموعه جدا با تعهد به استثنایی محصولات و خدمات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Innodisk لطفا https://www.innodisk.com

منبع Innodisk

لینک های مرتبط

https://www.innodisk.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de