متن کامل این نامه فرستاده شده به بری هیئت مدیره می تواند به عنوان خوانده شده زیر:

فوریه 23, 2020

از طریق فدرال اکسپرس

آقای Thomas E. ماهی قزل آلا
رئیس جمهور و مدیر عامل
توت جهانی, Inc.
101 Oakley خیابان
لافایت ایندیانا 47710

Re: توت جهانی, Inc. تخصیص سرمایه

جناب آقای ماهی قزل آلا:

دره عمیق و باریک, Capital Advisors LLC مشاور سرمایه گذاری به بودجه و حساب (همراه با دره عمیق و باریک, Capital Advisors LLC “کانیون”) که سودمند خود را در مجموع بیش از 9 میلیون سهم و یا تقریبا 7.0% ممتاز سهام عادی بری, جهانی, Inc. (“توت” یا “شرکت”). پس از مطالعه گسترده و تجزیه و تحلیل ما بر این باورند که بری همچنان به طور قابل توجهی کم ارزش گذاری شده و وجود دارد که به آسانی در دسترس مراحل که توسط این شرکت می توانید مقدار قابل توجهی برای سهامداران است.

دره عمیق و باریک شده است یک سرمایه گذار در صنعت بسته بندی به صورت دهه برگزار کرده است بری بدهی و حقوق صاحبان سهام بیش از پانزده سال. ما غرور خودمان را در حال دراز مدت گرا سهامداران با حمایت مدیریت روابط است. به این منظور ما قدر این مرحله که بری در زمان پس ما قبل از مکاتبات به اجازه یک $500 میلیون سهم خرید مجدد برنامه در ماه اوت سال 2018 و به کمال کسب RPC Group Plc (“RPC”) در سال 2019. ما معتقدیم بری به دست آورد مقیاس جهانی و نوآوری تخصص منجر به صنعت بسته بندی به یک آینده پایدار. اما در این مرحله بیشتر باید انجام شود برای باز کردن ارزش برای سهامداران است.

به عنوان زیر توضیح داده شده, دره عمیق و باریک معتقد است که بری باید بلافاصله مراحل زیر است: (1) علنا اعلام کند که این استخدام بانک های سرمایه گذاری یا دیگر مشاور مالی به منظور توسعه یک طرح واضح و روشن از عمل نسبت به شتاب deleveraging; (2) متعهد به دستیابی به یک سرمایه گذاری درجه امتیاز (و بس M&A فعالیت های دیگر از deleveraging معاملات); و (3) در مقابل محیط زیست, اجتماعی و حکومت (“ESG”) روند و درست بازار سوء تفاهم در مورد پایداری.

در طول دوره بری وجود به عنوان یک شرکت عمومی به ارزش گذاری سهام این شرکت است و عقب مانده است که از همسالان با توجه به نگرانی های مداوم توسط سرمایه گذاران در مورد آلی جلد و انبار شده است بشدت با تخفیف زمانی که – در حال حاضر به عنوان اهرم بالا است. در ارتباط با انتشار این شرکت در سه ماهه اول سال 2020 نتایج و همراه با درآمد تماس, مدیریت, تن شده است سازنده در حجم اما بری بورس معنی داری عقب مانده در سال 2020 YTD (پایین 6.8 درصد در مقابل S&P تا 3.3% و همکار گروه1 +0.6%) به طور قابل توجهی پس از عقب مانده در سال 2019 نیز (تخت در مقابل S&P تا 29 درصد و گروه همسالان +34%). در حالی که ما در حال تشویق مدیریت اعتقاد به ملاقات راهنمایی برای محله های مالی منتهی به مارس و ژوئن سال 2020این شرکت از دست رفته انتظارات در گذشته و در نتیجه شکست خورده به بازار اعتماد به نفس در مدیریت و یا تاریخی خود را levering M&یک استراتژی است.

اما ما با اعتماد به نفس مدیریت ارائه خواهد شد در دوره رشد در شرکت سلامت, بهداشت و تخصص را بدست آورد و آن مهندسی مواد بخش به عنوان انجام شد برای مصرف کننده محصولات بخش پس از سال ها از بازار نگرانی در مورد بدست آورد. به عنوان سرمایه گذاران در بری ساختار سرمایه برای 15 سال گذشته ما قدردانی مدیریت از تلاش به طور مداوم رشد حاشیه و جریان نقدی در این دوره از یکپارچه سازی کسب و کار جدید گاهی اوقات در هزینه از حجم به عنوان شرکت حذف حاشیه پایین تر عملیات و rationalizes sku ها. ما با اعتماد به نفس باقی می ماند مدیریت خود را ادامه خواهد داد گذشته رکورد بیش از آن جریان نقدی اهداف آن را به عنوان انجام داده است و هر سال به عنوان یک شرکت عمومی است.

استراتژی باید تمرکز بر Deleveraging و دستیابی به یک درجه سرمایه گذاری امتیاز

اما با توجه به بری رشد سریع از طریق کسب و ما معتقدیم در حال حاضر زمان برای بهینه سازی سبد دارایی های کسب درآمد از دارایی های غیر هسته ای برای شتاب deleveraging. ما همچنین بر این باورند که خصوصی بازار به صورت بسته بندی دارایی های هرگز قوی تر و با EBITDA فروش تقسیم عددی بر مضرب و به دو برابر رقم را به عنوان دیده می شود در جدول زیر. به عنوان مثل ما معتقدیم فروش دارایی های غیر هسته ای خواهد بود هر دو بسیار accretive و deleveraging برای شرکت.

بری سهام در طول تاریخ تا به معامله در تخفیف در طول دوره زمانی که آن را بیش از حد قوی. که این مورد در حال حاضر به عنوان شرکت عامل با یک بدهی/EBITDA نسبت 4.9 x. نمودار زیر نشان دهنده بازار تاریخی ارزیابی بری پس از آن رفت و نشان می دهد این شرکت اهرم بیش از مدت مشابه.

نگاهی بری گروه همسالان نیز نشان می دهد که همبستگی بالا بین اهرم پایین و قیمت سهام عملکرد. ما می دانیم که این شرکت تا به حال موفقیت های قابل توجهی در تولید جریان نقدی آزاد است که ایجاد علاقه به پوشش 4.8 x. آخرین بار بری اهرم بود که در یک سطح مشابه به آنچه در آن است امروز بود در سال 2016 که در آن نقطه پوشش بهره بود 4.4 x. این نشان می دهد که این شرکت در موقعیت بهتری امروز برای رسیدگی به آن اهرم مالی از آن در سال 2016 و در عین حال ارزش بازار این شرکت امروز پایین تر است. بری است که به طور قابل توجهی کم ارزش گذاری شده و همینک در 7.3 x 2020 EBITDA و 14.2% عملکرد بنیاد سینمایی فارابی در حالی که قابل مقایسه با پلاستیک بسته بندی شرکت های تجاری در 9-12x و 5-6% بنیاد سینمایی فارابی بازده. بری نزدیک ترین همکار Amcor است به خصوص قابل توجه مقابل. بازار است و ارزش نهادن به آن در 4-5x EBITDA حق بیمه به بری تا حد زیادی در حساب کمتر اهرم ساختار سرمایه و تخصیص سرمایه سیاست است که اجازه می دهد تا آن را به پرداخت سود سهام و خرید مجدد سهام در حالی که همه پایدار مربوطه سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار خود را.

کاهش بری قیمت سهام است که در مورد با توجه به عملکرد بازار به عنوان یک کل و نگران کننده تر هنوز هم وقتی بری است که در مقایسه با آن گروه همسالان. بری ارائه شده در مجموع سهامداران بازگشت (“TSR”) از -15.6 درصد بیش از سال گذشته و -12.4% بیش از سه سال گذشته است. بیش از کسانی که در همان دوره به ترتیب بری گروه همسالان به طور متوسط است TSRs از +14.4 درصد و 27.1% در حالی که S&P بازگشته +19.9% و +41.1%. چه تر است, این شرکت نقدینگی و جذابیت منفعلانه داشتن سهام آن دچار اختلال شده است توسط این شرکت را شامل می شود در S&P 400 شاخص. به نظر ما این شرکت روابط سرمایه گذار گروه می تواند فعال تر در این رابطه است. Anecdotally Canyon صحبت کرده با سرمایه گذاران نهادی در بری گروه همسالان که اظهار نظر کرده اند که آنها می خواهم اما نمی تواند خود را بری سهام با آن سطح فعلی از اهرم.

ما بر این باوریم که این شرکت خواهد بود قادر به تولید حداقل 800 میلیون دلار در رایگان جریان وجوه نقد در سال 2020, اما ما فکر می کنیم که شتاب deleveraging با ساخت هدفمند divestitures از دارایی های غیر هسته ای بسیار مهم است که در این مرحله به منظور بهبود TSR. بری فروش مهر و موم برای زندگی کسب و کار فراهم می کند یک مثال عملی نحوه کار این شرکت می تواند محروم. دره عمیق و باریک معتقد است که این شرکت باید بلافاصله حفظ بانک های سرمایه گذاری یا دیگر مشاور مالی برای ارزیابی و ارائه راهنمایی با توجه به divestitures و دیگر امکان استفاده از شتاب deleveraging.

کار بیشتری باید انجام شود با توجه به ESG

دره عمیق و باریک نیز معتقد است که بری باید در مقابل ESG روند و درست بازار سوء تفاهم در مورد پایداری از محصولات آن است. بری است و موقعیت بسیار خوبی در رشد مکالمه در مورد ESG با توجه به مقیاس شرکت R&D دلاوری و مشارکت جهانی با CPG مشتریان که امیدوار کننده برای استفاده بیشتر محتوای بازیافت. حجم رشد است که این شرکت آماده است برای تحویل باید بروید یک راه طولانی به سوی مقابله با این تصور که پلاستیک منفور از یک پایداری منظر اما بیشتر می تواند انجام شود به اطمینان حاصل شود که پیام حق است منتقل به بازار در مورد این مسائل.

نمونه هایی از شرکت هایی که مصمم به پیش از ESG برداشت و بازار داستان در مورد پایداری شامل نستلهکه متعهد به پرداخت 2 میلیارد دلار برای توسعه یک بازار برای مواد غذایی درجه بازیافت رزین و یونیلور که انتقال به پست-مصرف کننده رزین برای Helmann را سس مایونز. بری خود را اعلام کرده است با همکاری شرکت SABIC به درایو نوآوری و استفاده از رزین های پلی الفین ساخته شده از مواد شیمیایی بازیافت و توافق با گرجستان-اقیانوس آرام بازیافت برای ایجاد یک حلقه بسته سیستم به بهبود جداسازی و استفاده از روغن های پست-مصرف کننده رزین. هر یک از کسانی که به مثابه یک گام در تغییر نسبت به محصولات سازگار با محیط زیست. این کار بیشتر بر روی این نمره مورد نیاز است.

اگر چه این شرکت به تازگی شده است بیشتر آوازی با توجه به ESG مسائل معیوب بازار ادراکات ثابت کرده اند دشوار است به تغییر. آن است که به آسانی آشکار است که بازار را در آغوش پایداری روایت آن را به عنوان مربوط به آلومینیوم می تواند سازان که ارزش و بالاتر از میانگین تاریخی تقسیم عددی بر مضرب. ما اعتقاد داریم که بسیار به شدت بری و بقیه پلاستیک بسته بندی زنجیره تامین است و به همان اندازه قانع کننده پایداری داستان را بگویید و ما فکر می کنیم این شرکت در تلاش برای انجام این کار می تواند بیشتر متمرکز شده است. ESG رتبه بندی باید به یک اولویت بالا برای روابط سرمایه گذار و مدیریت, اما این شرکت به نظر می رسد به بقیه بازار در این رابطه است که نگرانکننده داده شده قابل توجه سرمایه گذار موشکافی در این منطقه است. مدیریت و IR نیاز به آدرس ESG رتبه بندی فعالانه و نه reactively عنوان شده است در این مورد.

قدردانی می کنیم که پایداری یک مسئله پیچیده و بازار فعلی درک است که یک بستر است که “پایدار” از دیگران است بیش از حد ساده انگارانه است. برداشت های نادرست است که باید اصلاح شود عبارتند از کسانی که مربوط به تاثیر انتشار کربن و آب و دیگر منابع طبیعی استفاده, مواد غذایی, تولید مواد غذایی, زباله, و پایان زندگی درمان (به عنوان مثالبازیافت). همانطور که در نمودار زیر منعکس و مردم باید آگاه ساخته و پلاستیک می تواند به کاهش ضایعات مواد غذایی و مقایسه مطلوب از نظر زیست محیطی به دیگر مواد و بهبود نرخ بازیافت آن را روشن است که پلاستیک باید بخشی از راه حل مشکل نیست.

دره عمیق و باریک قدردانی این شرکت با توجه به نگرانی های ابراز شده در این نامه است. ما در دسترس هستند بیشتر به بحث در مورد آن نگرانی و همچنین به عنوان استراتژی ما پیشنهاد می کنیم در مورد آنها با مدیریت و هیئت مدیره در راحتی خود را.

صمیمانه

دره عمیق و باریک, CAPITAL ADVISORS, LLC

cc: هیئت مدیره c/o Jason K. گریناجرایی معاونت رئیس امور حقوقی و وزیر امور خارجه (همان آدرس)

در مورد دره Partners LLC
تاسیس و متعلق به شریک پس از سال 1990 دره استخدام یک ارزش اعتباری فشرده رویکرد در سراسر آن سرمایه گذاری پلت فرم. دره عمیق و باریک متخصص در ارزش گرا ویژه وضعیت سرمایه گذاری برای موقوفات پایه صندوق های بازنشستگی و ثروت بودجه خانواده دفاتر و دیگر سرمایه گذاران نهادی. این شرکت سرمایه گذاری در سراسر طیف گسترده ای از دارایی ها از جمله مضطرب وام شرکت های بزرگ اوراق قرضه, اوراق قرضه قابل تبدیل به securitized دارایی های مستقیم سرمایه گذاری املاک و مستغلات آربیتراژ و رویداد گرا سهام. برای اطلاعات بیشتر: www.canyonpartners.com.

رسانه های تماس:
برایان Schaffer
Prosek همکاران
(646) 818-9229
bschaffer@prosek.com

منبع دره Partners LLC

لینک های مرتبط

https://www.canyonpartners.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de