لیندسی کولر قفل شده است و در بخش زنان و زایمان در توسان بیمارستان در حالی که او منتظر برای نوزاد پسر به دنیا آمد و از شش هفته پیش از موعد به خوبی به اندازه کافی به ترک.

او نمی تواند به خارج و وعده های غذایی در حال تحویل به بیمارستان اتاق او در بخش زنان و زایمان. شوهرش کن کولر است که با او در حال حاضر, اما اگر یکی از آنها را برگ به مراقبت از خود را دیگر پسر 5 ساله است که ماندن با بستگان او و یا او نمی خواهد اجازه بازگشت به بیمارستان.

کولر انتظار دارد که شوهرش را مجبور به ترک در برخی از نقطه به زودی با خود کودک بزرگتر. اما نه کولر. زن و شوهر نوزاد مقرر شد تا مارس 2, و این که چگونه او را آماده به ماندن در مستند در Carondelet سنت جوزف بیمارستان در حالی که نوزاد در بخش مراقبت ويژه نوزادان.

“آنها در حال انجام همه چیز درست است. من احساس نمی مانند یک زندانی” گفت: Kohler, که با این نسخهها کار به عنوان یک اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا مل و انید زاکرمن دانشکده بهداشت عمومی. “من نمی خواهم مردم آمدن و رفتن. من نمی خواهم عزیزم من که فقط یک ونتیلاتور به کوروناویروس.”

کولر یکی از هزاران نفر از بیماران و عزیزان خود را که متاثر از محدودیت های جدید در محل به عنوان آریزونا بیمارستان کار با دو هدف پیشگیری از عفونت و آماده سازی برای یک پتانسیل یورش COVID-19 بيمار.

هیچ پیشگیری و یا درمان موثر شناخته شده برای COVID-19. این گسترش به طور عمده از طریق قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. آن را نیز ممکن است برای کسی که برای دریافت COVID-19 لمس آلوده سطح یا شیء و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را.

از جمعه, 76 موارد مثبت گزارش شده بود در آریزونا با حداقل یک مورد در 10 ایالت 15 شهرستانهای استان است.

Ducey: لغو اعمال جراحی الکتیو

در روز پنج شنبه شب رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام کرد او دستور داد آریزونا بیمارستان به لغو تمام اعمال جراحی الکتیو یک حرکت است که بسیاری از در حال حاضر ساخته شده است در انتظار داشتن بیشتر بیماران مبتلا به طور بالقوه کشنده جدید کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

ققنوس جانبازان اداره بیمارستان در این هفته راه اندازی یک چادر پزشکی در خارج از آن تسهیلات آماده سازی است که ممکن است بیمار افزایش است.

Valleywise بهداشت و درمان مرکز پزشکی در شهر فینیکس که تایید آن است که مراقبت از یک COVID-19 بیمار تبدیل آن اطفال اورژانس به یک “حادثه تصمیم واحد” برای رسیدگی به یک پیش بینی افزایش مراقبت های ویژه بیماران مقامات روز جمعه گفت.

“رهبری ما نیز به دنبال تبدیل فضاهای دیگر در Valleywise سلامت دانشگاه در سراسر دره به طوری که ما می تواند همچنان به خدمت در سلامت نیازهای مراقبت از جامعه در طول این زمان بی سابقه” یک بیانیه از غیر انتفاعی سیستم بهداشت و درمان می گوید.

کلینیک مایو در آریزونا در حال حاضر آغاز شده بود لغو خدمات غیر ضروری و جراحی قبل از Ducey را سفارش دهید. بیمارستان سیستم تعریف می کند “غیر ضروری” به عنوان یک قرار ملاقات و یا مراقبت که با خیال راحت می تواند به تاخیر افتاد برای هشت هفته بدون “قابل توجهی پیشرفت بیماری و یا آسیب های اضافی.”

ققنوس-بر اساس مایو سخنگوی جیم مک وی می گوید: ققنوس بیمارستان است که در ادامه به انجام پیوند “در حالی که باقی مانده هماهنگ به در دسترس بودن منابع مراقبت های بهداشتی. تصمیم به انجام کاشت مثل همیشه نیاز به مورد نيست.”

هر کسی که وارد محلی مایو بیمارستان غربالگری نشانه و علامتی بازدید کنندگان مجاز به هر مایو ساختمان. هر بیمار ممکن است تنها یک بازدید کننده و سیستم بهداشت کار در کاهش ترافیک به طور کلی در آن دانشگاه McVeigh گفت.

بیمارستان های دیگر را اجرا سیاست های مشابه و در حال لغو قرار ملاقات هستند که لازم تلقی می شود.

به عنوان جمعه و بازدید کنندگان دیگر مجاز در Abrazo بهداشت و درمان بیمارستان در سراسر دره با استثنا ممکن است برای شرایط خاص مانند بيماران در کار پایان زندگی و در برخی موارد تخلیه پشتیبانی می کند.

HonorHealth روز چهارشنبه اعلام کرد بازدید کننده محدودیت ها و همچنین تصمیم غیر ضروری پزشک بازديد و جراحی می تواند دوباره برنامه ریزی شده است.

به طور مشابه, بنر, بهداشت, بیمارستان ها و مراکز جراحی در آریزونا و کلرادو را لغو تمام اعمال جراحی الکتیو.

“ما شنیده ام از بیمارستان که آنها انجام می دهند در شرایط اضطراری تنها. آنها شده اند لغو آزمایشگاه نوبت برای بیماران پیوند” گفت: Zoe Severyn ققنوس-بر اساس غیر انتفاعی پیوند جامعه داد.

Severyn گفت: پیوند عضو دریافت کنندگان به طور کلی به دور ماندن از بیمارستان اما امید خود را از آزمایشگاه قرار ملاقات که به طور معمول رخ می دهد یک بار در هر سه ماه رزومه زودتر از بعد.

“زندگی خود را بستگی دارد نگه داشتن محیط زیست پاک,” او گفت: از پیوند عضو از بیماران را که ضد رد دارو. “بزرگترین چیزی که آنها نگران هستند در حال حاضر قادر به دریافت ضد عفونی کننده دست و Clorox دستمال مرطوب. تاثیر آن بر سلامت خود را اگر آنها قادر به دریافت آن.”

‘همه چیز عادی بود و سپس’

کوهلر گفت: آمریکا و آریزونا پاسخ به COVID-19 همه گیر به شدت تغییر بیش از چند روز و پس از او بود که برای اولین بار بستری در بیمارستان در مارس 12.

“همه چیز عادی بود و سپس” او گفت:. “از آنجا که من اینجا بوده ام همه چیز تغییر کرده ، من شده است با نگه داشتن اخبار, اما آن را قریب به اتفاق در زمان.”

این بیمارستان در حال حاضر یک سیاست در جایی که خواهر و برادر زیر سن 13 نمی تواند در دیدار بنابراین آنها دیگر قادر به سفر جدید خود را ، آنها هنوز ملاقات نکرده.

آن زمانی که او نوزاد بود و یک زن و شوهر از روز که در بیمارستان تحمیل بیشتر بازدید کننده محدودیت. زن و شوهر داده شده بود به اندازه کافی زمان سرب برای کن برای رفتن به خانه و بسته بندی کیسه های دو نفر از آنها.

“ما اساسا زندگی در اینجا” کوهلر گفت. “من نگرانی در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر بیمارستان می شود کامل است.”

کوهلر همچنین دارای یک پیام برای عموم: خانه بمانند. این کمک خواهد کرد که هر کس به خصوص مراقبت های بهداشتی کارگران, او گفت:.

“هر کس باید مصرف آن را به طور جدی حتی جوان با افراد سالم. آن را در مورد فرد در این مرحله,” او گفت:.

راهنمایی: سالم ماندن در خانه

کلینیک مایو آریزونا زیر را ارائه می دهد پیشنهادات خود را برای زندگی سالم در طول شیوع:

  • تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به سوال در مورد به دست آوردن اضافی لازم داروها در صورتی که شما نیاز به ماندن در خانه برای یک دوره طولانی مدت.
  • اگر شما نمی توانید اضافی داروها در نظر بگیرید با استفاده از mail-order برای داروها.
  • مطمئن شوید که شما بیش از حد دارو و تجهیزات پزشکی مانند بافت برای مقابله با تب و علائم دیگر. اکثر مردم قادر خواهد بود برای بهبود یافتن از COVID-19 در خانه.
  • به اندازه کافی آیتم های خانگی و مواد غذایی را در دست خود را به طوری که شما می توانید در خانه ماندن برای یک دوره از زمان.
  • بفهمند که چه کسی را برای مراقبت از شما اگر شما را تبدیل به بیمار است.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de