دولت فدرال کانادا معرفی قانون جدید در روز دوشنبه به جرم تجاوز تبدیل درمانی به عنوان جاستین ترودو دولت لیبرال حرکت برای تحقق یکی از آن 2019 انتخابات وعده.

اصلاحات پیشنهاد شده برای قانون کیفری کانادا کد شامل جرائم مانند باعث یک فرد به انجام تبدیل درمانی تبلیغات و بهره مندی از تبدیل درمان و از بین بردن جزئی از کانادا.

تبدیل درمانی هر تمرین طراحی شده برای یک فرد را تغییر گرایش جنسی به جنس مخالف جنسیت و هویت به یکی که منطبق بر جنسیت داده شده در هنگام تولد و یا سرکوب و یا کاهش غیر علاقمند به جنس مخالف جاذبه جنسی یا رفتارهای با توجه به قوانین.

این لایحه همچنین اصلاح این قانون به اجازه دادگاه به منظور دفع و یا حذف تبلیغات برای تبدیل درمانی است.

“درمانی تبدیل شده است بی اعتبار و محکوم حرفه ای و سلامت انجمن در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است. آن است که هیچ پایه و اساس علمی یا واقعیت” گفت: وزیر دادگستری و دادستان کل کانادا دیوید Lametti.

این قانون نه جرم شخصی نظرات بیان شده در مکالمات خصوصی افراد به دنبال ارائه پشتیبانی برای کسانی که مبارزه با گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی.

این لایحه معرفی شد توسط Lametti و Bardish Chagger وزیر تنوع و شمول و جوانان است.

تبدیل درمانی ممنوع شده است در برخی از شهرهای کانادا مانند ونکوور و کلگری. انتاریو اول استان کانادا به ممنوعیت این عمل در سال 2015.

چندین ایالت آمریکا از جمله کالیفرنیا کلرادو نیویورک و واشنگتن را ممنوع تبدیل درمانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im