کنعان, INC. از دست دادن توجه: روزن یک شرکت حقوقی پیشرو به یاد کنعان, Inc. سرمایه گذاران از مهم آوریل 4th, مهلت اوراق بهادار اقدام کلاس

نیویورک, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — روزن قانون شرکت های سرمایه جهانی حقوق قانون شرکت یاد خریداران از اوراق بهادار کنعان, Inc. موجب و/یا قابل ردیابی به این شرکت ارائه عمومی اولیه شروع و یا در مورد 20 نوامبر سال 2019 از مهم آوریل 4 سال 2020 منجر شاکی مهلت اوراق بهادار در کلاس اقدام شروع شده توسط شرکت است. طرح دعوی در دادگاه به دنبال بازیابی خسارت برای کنعان سرمایه گذاران تحت قوانین اوراق بهادار فدرال.

برای پیوستن به کنعان کلاس اقدام به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1785.html تماس بگیرید و یا فیلیپ کیم, Esq. تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا ایمیل [email protected] و یا [email protected] برای کسب اطلاعات در این کلاس عمل است.

هیچ کلاس هنوز گواهی شده در فوق عمل است. تا زمانی که یک کلاس است که گواهی شما ارائه شده توسط مشاور مگر اینکه شما در حفظ یک. شما ممکن است حفظ مشاور خود را انتخاب کنید. شما همچنین ممکن است باقی می ماند یک غایب کلاس عضو و هیچ چیز در این نقطه است. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بالقوه آینده بهبود است و نه وابسته به خدمت به عنوان سرب شاکی.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه در بیانیه ثبت نام موجود غلط و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) ادعا “همکاری استراتژیک” بود که در واقع یک معامله با یک مربوط به حزب; (2) شرکت سلامت مالی بدتر از آنچه که در واقع گزارش شده است; (3) این شرکت به تازگی حذف متعدد توزیع کنندگان از وب سایت خود را فقط قبل از IPO که بسیاری از آنها کوچک بودند و یا مشکوک کسب و کار; و (4) چند تا از این شرکت بزرگترین چینی مشتریان در سال های قبل مشتریان بودند که نمی شد در بیت کوین صنعت معدن و بنابراین به احتمال زیاد نمی تواند مشتریان را تکرار است. زمانی که جزئیات درست وارد بازار طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که سرمایه گذاران دچار خسارت.

یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس در حال حاضر ثبت شده است. اگر شما مایل به خدمت به عنوان شاکی منجر شما باید حرکت دادگاه بعد از 4 مه سال 2020. سرب شاکی است یک نماینده حزب اقدام به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. اگر شما مایل به پیوستن به دادخواهی رفتن به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1785.html و یا به بحث در مورد حقوق خود و یا منافع مورد این کلاس اقدام, لطفا تماس با فیلیپ کیم, Esq. از روزن حقوقی تلفن رایگان در 866-767-3653 و یا از طریق ایمیل در [email protected] و یا [email protected].

ما را دنبال کنید برای به روز رسانی در LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm در توییتر https://twitter.com/rosen_firm یا در Facebook: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

روزن حقوقی مبین سرمایه گذاران در سراسر جهان تمرکز و عمل خود را در اوراق بهادار کلاس اقدامات و سهامداران مشتق دادخواهی. روزن حقوقی قرار گرفت شماره 1 توسط ISS اوراق بهادار اقدام کلاس خدمات برای تعداد اوراق بهادار کلاس اقدام شهرک در سال 2017. این شرکت شده است در بالای رتبه بندی 3 هر سال از سال 2013. روزن قانون شرکت امن صدها میلیون دلار برای سرمایه گذاران است. وکیل تبلیغات. نتایج قبل را تضمین نمی کند یک نتیجه مشابه.

اطلاعات تماس:

      لورنس روزن, Esq.
      فیلیپ کیم, Esq.
از روزن Law Firm, P. A.
275 خیابان مدیسون 40 طبقه
      نیویورک 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
      [email protected]
      [email protected]
      [email protected]
www.rosenlegal.com

منبع روزن Law Firm, P. A.

لینک های مرتبط

http://www.rosenlegal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر