می تواند هواپیماهای بدون سرنشین نجات جان ؟ بله DJI AirWorks می گوید

دبی, امارات متحده عربی, Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ — صحبت از هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است دور اطراف نظامی استفاده می کند به تازگی, اما هواپیماهای بدون سرنشین هستند در واقع در حال استفاده به انجام خوبی در سراسر جهان. با آن #DronesforGood کمپین DJI خواسته های مردم را آگاه از بسیاری از راه های که در آن هواپیماهای بدون سرنشین می تواند زندگی ما را بهتر و کمک به ما را امن نگه دارید.

ادامه مطلب

پاسخ اضطراری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نجات جان انسان ها و گروه های تحقیقاتی در حال پیدا کردن راه هایی که در آن هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است کمک به مبارزه با بیماری هایی مانند مالاریا و یا در صورت بحرانی کشاورزی شرایط در کشورهای در حال توسعه. هواپیماهای بدون سرنشین نیز به کار گرفته شده در حفاظت از محیط زیست سرمایه گذاری یک سهم ارزشمند صرفه جویی در سیاره ما و تمام گونه های ساکن آن است.

با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در عملیات جستجو و نجات می تواند به ویژه افزایش بهره وری است. این ماموریت ها معمولا نیاز به مقدار زیادی از نیروی انسانی و منابع از مناطق وسیع نیاز به پوشش داده شده در زمان بسیار کمی است. با تشکر از هواپیماهای بدون سرنشین اپراتورها می توانند به سرعت اسکن مناطق بزرگ از بالا با استفاده از ویدئو با کیفیت بالا و دوربین های حرارتی مانند نصب شده بر روی DJI Mavic 2 شرکت دوگانه است. این می تواند مفید باشد نه تنها زمانی که جستجو برای فرار مجرمان بلکه برای افرادی که از دست رفته اند شاید به علت بیماری های روانی و یا به سادگی از دست دادن راه خود را در طول پیاده روی. هواپیماهای بدون سرنشین از DJI Matrice سری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه منابع به مردم سرگردان در آب, جنگل, خندق, کوه ها و زمینه های.

وجود دارد نمونه های بی شماری از مردم که زندگی ذخیره شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر جهان بسیاری از آنها توسط شهروندان و داوطلبان ارائه خدمات خود را برای کمک به حرفه ای پرسنل امداد و نجات. این برجسته چگونه گسترده تصویب هواپیماهای بدون سرنشین می تواند واقعا به نفع امنیت عمومی. هواپیماهای بدون سرنشین را نیز تا حد زیادی کاهش خطر ابتلا به حرفه ای تیم های امداد و نجات که در غیر این صورت باید به جای خود را در معرض خطر در طول عملیات جستجو و نجات.

هواپیماهای بدون سرنشین نیز در حال استفاده توسط مأموران پلیس برای پیشگیری از جرم. گزارش شده است که استفاده از یک هواپیمای بدون سرنشین در شهر Ensenada, مکزیکمنجر به بیش از 500 دستگیری منجر به 30 درصد کاهش در سرقت ها و 10 درصد کاهش کلی جرم و جنایت است. با تشکر از DJI هواپیماهای بدون سرنشین’ باور نکردنی, فناوری, اطلاعات جمع آوری شده را می توان اعزام به ایجاد مدل هایی از حوادث و جنایات به دقت تعیین علل و پویایی است.

DJI ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین نیز ثابت بسیار کارآمد پس از بلایای طبیعی و کمک به بررسی آب گرفتگی محله شناسایی مناطق با بیشترین آسیب و کمک به تیم نجات برای برنامه ریزی عملیات خود را. همان تکنولوژی استفاده شده است برای پیگیری آتش سوزی جنگل ها مانند آنهایی که ویرانگر بوده است استرالیا در طول ماه گذشته است. هواپیماهای بدون سرنشین می تواند کمک به تولید 2D و 3D مدل برای شناسایی مناطق بحرانی و برنامه ریزی چگونه به استفاده از منابع در نتیجه.

AirWorks رسمی DJI فروشنده در دبیفراهم می کند خدمات مشاوره به سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی که مایل به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در عملیات های خود و کسب و کار سرمایه گذاری.

تصاویر مرتبط

dji-هواپیماهای بدون سرنشین-صرفه جویی در زندگی.png
DJI هواپیماهای بدون سرنشین صرفه جویی در زندگی
نجات اضطراری با DJI هواپیماهای بدون سرنشین

لینک های مرتبط

DJI

منبع DJI AirWorks

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account