Camurus اعلام قوی سه ماهه اول تقاضا برای Buvidal®

لوند سوئد, آوریل 2 سال 2020 /PRNewswire/ — Camurus امروز اعلام کرد همچنان قوی رشد درآمد محور با افزایش تقاضا به صورت هفتگی و ماهانه Buvidal برای درمان وابستگی به مواد افیونی در اتحادیه اروپا و استرالیا. این شرکت در چشم انداز 2020 شد و تصریح کرد: انتظار می رود با فروش محصول و درآمد کل در پایان بالاتر از قبلا ابلاغ راهنمایی*.

“ما بزرگ و علاقه رو به رشد در Buvidal در سراسر بازار و افزایش تعداد بیماران تحت درمان با Buvidal در اروپا و استرالیا. با توجه به Covid-19 این روند تقویت شده است نیاز به کاهش غیر ضروری درمانگاه بازدید و بهینه سازی استفاده از منابع در یک تیره و تار سیستم بهداشت و درمان می گوید:” Fredrik Tiberg, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت Camurus.

“با آن طولانی مدت از عمل Buvidal به طور چشمگیری کاهش می دهد و نیاز مکرر به کلینیک ها و داروخانه بازديد آسیب پذیر بیمار گروه – نتیجه نیز کاهش خطر گسترش Covid-19” او همچنان ادامه دارد.

این Buvidal زنجیره تامین شده است تا حد زیادی تحت تاثیر وضعیت فعلی با Covid-19 و اقدامات اجرا شده توسط این شرکت برای پاسخگویی به افزایش تقاضا و امن محصول عرضه به درمانگاه ها و بیماران.

“به عنوان یک شرکت Camurus می ایستد قوی در یک زمان به چالش کشیدن و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری ما سه ماهه اول نتایج در 7 مارس سال 2020می گوید:” Fredrik Tiberg.

* Camurus مالی چشم انداز 2020

در مورد Buvidal®

Buvidal (بوپرنورفين طولانی مدت-انتشار راه حل به صورت زیر جلدی تزریق در prefilled syringe) نشان داده شده است برای درمان وابستگی به مواد افیونی در چارچوب پزشکی اجتماعی و روانی درمان است. درمان در نظر گرفته شده است برای استفاده در بزرگسالان و نوجوانان در سن 16 سال و یا بیش از. Buvidal طراحی شده است برای انعطاف پذیر دوز و در دسترس است در چهار هفتگی نقاط قوت (8 میلی گرم, 16 میلی گرم در 24 میلی گرم و 32 میلی گرم) و سه ماهانه نقاط قوت (64 میلی گرم 96 میلی گرم و 128 میلی گرم) را قادر می سازد درمان باید متناسب با فرد بیمار نیاز دارد. دولت از Buvidal محدود به متخصصان مراقبت های بهداشتی, افزایش, درمان انطباق و به حداقل رساندن خطرات ناشی از انحراف سوء استفاده و اطفال قرار گرفتن در معرض.

Buvidal در حال حاضر راه اندازی در هفت کشور در اتحادیه اروپا و استرالیا.

در مورد Camurus

Camurus یک سوئدی, علم-led شرکت biopharmaceutical متعهد به توسعه و تجاری نوآورانه طولانی اثر دارو برای درمان شدید و مزمن. داروی جدید از محصولات با بهترین در کلاس بالقوه هستند و تصور بر این شرکت اختصاصی FluidCrystal® مواد مخدر تحویل فن آوری و گسترده خود در R&D تجربه و تخصص. Camurus’ بالینی خط لوله شامل محصولات برای درمان سرطان و بیماری های غدد درون ریز و درد و اعتیاد که در خانه و با همکاری بین المللی شرکت های دارویی. سهام این شرکت ذکر شده در نزدک استکهلم تحت تیک تیک CAMX. برای اطلاعات بیشتر camurus.com.

این اطلاعات است که اطلاعات Camurus AB موظف است به عمومی موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات ارائه شده برای انتشار از طریق آژانس از مدیر عامل در 08:00 am CET در 2 آوریل سال 2020.

برای اطلاعات بیشتر
Fredrik Tiberg, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت
Tel: +46(0)46-286-46-92
[email protected]

Fredrik Joabsson رئیس توسعه کسب و کار افسر
Tel: +46(0)70-776-17-37
[email protected]

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/camurus-ab/r/camurus-announces-strong-first-quarter-demand-for-buvidal-,c3079165

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Camurus AB

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>