آرامش قبل از طوفان همچنان به roil, Duluth, بيمارستانهای اخراج furloughs

– آرامش قبل از COVID-19 طوفان است هزینه بیشتر مشاغل بهداشتی.

Essentia سلامت آغاز شده است furloughing کارکنان بالینی و افزود: یک ماه دیگر از ترک برای 500 کارکنان اداری که قطع شد در شروع ماه.

“همکاران در هر دو پزشکی و کسب و کار نقش داشتن ساعت خود را خم به ملاقات بیمار حجم و کاهش کسب و کار توابع” سخنگوی لویی St. George III در بیانیه ای گفت. “پزشکان و رهبران اجرایی شاهد کاهش قابل توجه در جبران خسارت خود را به عنوان به خوبی. به منظور کاهش هزینه های ما کارآمد و بازسازی برخی از نقش های رهبری و حذف دیگران است.”

مینه سوتا انجمن پرستاران سخنگوی ریک فوئنتس گفت: صبح روز پنجشنبه این اتحادیه در حال مذاکره با نظام سلامت بر کاهش کارکنان.

سنت لوک دیده است “کاهش چشمگیر در بیمار جلد در تمام رشته های بالینی” مدیر عامل کوین Nokels در بیانیه ای گفت که اعمال جراحی الکتیو شده اند به تعویق افتاد و قرار ملاقات غیرضروری منتقل شده اند آنلاین و یا لغو تحت دستور دولت است. به عنوان یک نتیجه در بیمارستان درآمد و خشک در سراسر کشور. مینه سوتا بیمارستان انجمن پیش بینی دولت در نظام سلامت خواهد شد از دست دادن $2.9 میلیارد دلار بیش از سه ماه آینده.

“به طور معمول با یک معنادار و گسترده کاهش در حجم ما را بلافاصله کاهش نیروی انسانی” Nokels گفت. “ما در حال برنامه ریزی برای افزایش بیماران در حالی که به طور مداوم نظارت بر بیمار حجم و نیاز و تنظیم ما نیروی انسانی به عنوان مناسب است.”

سنت لوک در ابتدا برش هفت کارکنان و به دنبال کاهش ساعت برای دیگران.

نه از دلوت مبتنی بر سیستم های بهداشتی ارائه یک شماره خاص از کارکنان کاهش آن ساخته شده اند در هفته های اخیر.

نظام سلامت, Duluth, بزرگترین کارفرما اعلام کرد در ماه گذشته را 500 کارکنان در مرخصی اداری که در حال حاضر گذشته از طریق پایان ماه مه.

هنگامی که آن دسته از کارمندان که دوباره می تواند بستگی به زمان مورد انتظار افزایش COVID-19 بيمار.

“ما می دانیم که در آینده بسیار نزدیک آن را به همه چیز دست به دست در عرشه” سنت لوک افسر ارشد پزشکی دکتر نیکلاس ون Deelen و با کاهش کارکنان در حال حاضر بیمارستان ها بهتر خواهد بود از نظر مالی مجهز برای مقابله با هجوم بیماران.

محلی افزایش است انتظار می رود بین آوریل و ژوئیه است.

“هر دو هنگامی که در اوج رخ می دهد و شدت آن چگونه خواهد بود ناشناخته است,” گفت: دکتر جان Pryor جمهور Essentia را در شمال شرقی و شمال غربی ایالت مینه سوتا و ویسکانسین عملیات.

مینه سوتا 1,912 تایید موارد COVID-19 و 94, مرگ و میر, St. Louis County تا به حال 44 مورد و شش کشته و پنج شنبه. در نزدیکی Carlton County, با کسری از جمعیت از همسایه شمالی آن در حال حاضر 29 مورد تأیید و هیچ مرگ و میر.

هیچ مورد جدید گزارش شده در ویسکانسین شهرستان داگلاس در چند هفته. شده اند وجود دارد هفت تایید موارد وجود دارد و هیچ مرگ و میر.

هر دو Essentia و سنت لوک به تازگی موفق به دریافت 3 میلیون دلار از دولت برای افزایش COVID-19 آماده سازی بخشی از 50 میلیون دلار در ایالت وزارت بهداشت کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de