استکهلم, آوریل 6 2020 /PRNewswire/ — Calliditas درمان AB (publ) (“Calliditas”) امروز اعلام کرد که دکتر ریچارد Philipson منصوب شده است به عنوان افسر ارشد پزشکی (CMO) از Calliditas و خواهد بود یک عضو تیم مدیریت.

ریچارد Philipson یک پزشک با 24 سال تجربه در صنعت داروسازی است. مشغول به کار در هر دو بزرگ و شرکت های دارویی و کوچکتر biotechs او دارای تجربه ی گسترده در بیماری های نادر, داشتن آورده و محصولات مختلفی از توسعه زود هنگام به بازار است.

قبل از پیوستن به Calliditas ریچارد مشغول به کار به عنوان CMO با بریتانیا بر اساس شرکت زیست فناوری Trizell. در این ظرفیت او به رهبری Adstiladrin® فاز 3 برنامه بالینی و بیولوژیک مجوز نرم افزار در غیر عضلانی و تهاجمی سرطان مثانه فرستاده شده به FDA در ماه سپتامبر سال 2019. قبل از Trizell او برای تاکدا به عنوان یک مدیر اجرایی, مدیر پزشکی, کار با بالينی پروژه های توسعه هر دو در بیماری های نادر و غیر بیماری های نادر است. در این نقش او همچنین بالینی منجر شود در چندین همکاری با فعالیت های خارجی شرکت های زیست فناوری و شرکت های سرمایه گذاری.

قبلا او 16 سال در گلاکسو جایی که او برگزار شد تعدادی از موقعیت های ارشد از جمله بیماری های ناحیه سر و اقدام افسر ارشد پزشکی برای بیماری های نادر واحد. او همچنین مسئول برای ایجاد یک مجموعه ای از پروژه های توسعه تجاری و محصولات در سراسر طیف گسترده ای از بیماری ها (immuno-التهاب استخوان & مشترک بیماری های پوست و چشم). بیشتر به این, او مسئول ساختمان خارجی اتحاد و همکاری های علمی.

قبل از پیوستن به صنعت ریچارد مشغول به کار به عنوان یک پزشک در چند بالینی موقعیت های مختلف جمعیت های بیمار از جمله بیماران مبتلا به نفروپاتی IgA.

کارشناسی ارشد مدارک شامل عضویت کالج سلطنتی پزشکان لندن; عضویت کالج سلطنتی پزشکان عمومی لندن; یاران دانشکده داروسازی و پزشکی لندن; MB MS بیمارستان میدلسکس دانشکده پزشکی و کارشناسی در علوم پزشکی در لندن دانشگاه.

“ما بسیار خوشحال برای اضافه کردن ریچارد به تیم مدیریت. با تجربه ای طولانی و سابقه بسیار خوبی ریچارد کلیدی در شکل دادن به Calliditas آینده بالینی استراتژی توسعه است. من هیجان زده به کار با او به توسعه بیشتر پزشکی موجود افزاری و شبکه برای اطمینان از موفقیت ادامه Nefecon و دیگر خط لوله فعالیت های توسعه” گفت: Renée Aguiar-Lucander ارشد اجرایی.

ریچارد Philipson را به این سمت در اوایل ماه جولای و Krassimir Mitchev را در این زمان از سرگیری موقعیت خود را به عنوان رئیس امور پزشکی در Calliditas.

اطلاعات فرستاده شد برای انتشار از طریق آژانس از تماس با افراد فوق در 6 آوریل سال 2020 در 8:00 صبح CET.

در مورد Calliditas

Calliditas درمان است, یک فوق تخصص داروسازی شرکت مستقر در استکهلم سوئد. آن است که با تمرکز بر توسعه محصولات دارویی برای بیماران مبتلا قابل توجهی نیاز پزشکی برآورده نشده در تو رفتگی در دیوار نشانه های که در آن شرکت می تواند تا حدی یا به طور کامل مشارکت در تجاریسازی تلاش. این شرکت با تمرکز بر توسعه و تجاری سازی محصول نامزد Nefecon منحصر به فرد دو مرحله فرمولاسیون بهینه سازی شده برای ترکیب یک زمان تاخیر اثر با متمرکز انتشار ماده فعال بودزونید در هدف تعیین شده منطقه است. این اختراع به صورت محلی اقدام فرمول در نظر گرفته شده است برای درمان بیماران با التهاب کلیوی بیماری نفروپاتی IgA (IgAN). Calliditas درمان در حال اجرا است یک جهانی در فاز 3 مطالعه در IgAN و با هدف تجاری Nefecon در ایالات متحده است. این شرکت ذکر شده است و در Nasdaq استکهلم (دارای صدای تیک تیک: CALTX). بازدید www.calliditas.com برای اطلاعات بیشتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
رنه Aguiar-Lucander مدیر عامل شرکت Calliditas
ایمیل: [email protected]
تلفن: +46-722-52-10-06

Mikael Widellرئیس ارتباطات
ایمیل: [email protected]
تلفن: +46-703-11-99-60

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/calliditas-therapeutics/r/calliditas-appoints-new-chief-medical-officer,c3081894

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Calliditas درمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im