کالیفرنیا و تگزاس نیویورک آماده به اجازه Pro ورزش بدون طرفداران

در سیگنال های بالقوه در بازگشت به بازی به صورت عمده ورزش, لیگ, بزرگترین ایالت در آمریکا اعلام کرده اند آزمایشی برنامه ای برای اجازه, رویدادهای ورزشی, بدون طرفداران, از جمله کالیفرنیا (ژوئن 1) و تگزاس و نیویورک.

آن دسته از کشورهای در حال Nos. 1 ، 2 و 4 در میان پرجمعیت ترین در ایالات متحده آمریکا فلوریدا, شماره 3 پرجمعیت ترین ایالت آریزونا (شماره 14) در حال حاضر با توجه امکانات ورزشی یک چراغ سبز به طور بالقوه سیگنالینگ برای بیس بال برای بازگشایی آن بهار آموزش برای تابستان بازگشت به بیس بال.

بیس بال و بازیکنان آن اتحادیه در حال حاضر در حال مذاکره و قرارداد کار تحت این طرح از بازی در استادیوم بدون فن و در نتیجه به مراتب کمتر درآمد.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت دولت برنامه ای برای باز کردن در چند هفته ارائه “ما این خطوط روند.”

“رویدادهای ورزشی, نرم افزار ورزشی که در هفته اول و یا پس از ماه ژوئن بدون تماشاگر و تغییرات و بسیار تجویزی شرایط همچنین می توانید شروع به حرکت به جلو” Newsom گفت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او خواسته اصلی تیم های ورزشی در دولت خود را برای آماده سازی برای بازگشایی بدون فن.

“نیویورک دولت کمک خواهد کرد که این مهم ورزشی franchises برای انجام درست که او گفت:” در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری در رزول پارک سرطان در بوفالو. “هاکی, بازی بسکتبال, بیس بال, فوتبال, هر کس می تواند بازگشایی, ما, آماده, مایل و قادر شریک است.”

شهر نیویورک ویران شده است coronavirus همه گیر برای ماه با بیش از 15 ، 000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس در هر NYC.gov. دولت با این حال شاهد کاهش مداوم در coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

اکثر ورزش جهان زمین به توقف در ماه مارس در میان همه گیر, اما, NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال در حال خانههای گلی خالی گزینه های خود را برای از سرگیری فصل خود را.

NFL خود را منتشر 2020 برنامه فصل در اوایل این ماه با این امید شروع در ماه سپتامبر به عنوان معمول است.

“افشای شخصی من می خواهم به تماشای Buffalo Bills, اما من هنوز هم هدف. من اقدام به عنوان فرماندار. هیچ دستور کار شخصی در اینجا” کومو گفت. “این است که در بهترین منافع همه مردم و در بهترین مورد علاقه در ایالت نیویورک است.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد بعد دوشنبه خود را به “دولت آماده است به حرکت به مرحله 2 بیشتر برای بازگشایی کسب و کار.”

در حالی که ابوت ذکر شده در مارس 31 به عنوان یک هدف تاریخ ستاره تنها دولت است که انتظار می رود به عنوان میزبان برای Genesys 600 NTT IndyCar Series نژاد در تگزاس موتور جاده سریع السیر در ژوئن 6 و PGA Tour چارلز شواب چالش در ژوئن 11-14 در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث. هر دو حوادث برگزار خواهد شد بدون طرفداران در حضور.

اطلاعات از مهر استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im