کالیفرنیا است که گفتن آن گروه ها و سازمان های انتظار تامین بودجه برای طرح های جدید در سال آینده آن را به عنوان چرخ دنده ها برای آمار بیماری همه گیر کوروناویروس به وزارت امور خارجه درآمد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت است که در این میان به آن بودجه پیشنهادی برای سال است که آغاز می شود در ماه جولای. در حالی که در سال های اخیر بودجه تجدید نظر منجر به برنامه های جدید در حال اضافه در مقایسه با هزینه های اولیه طرح ارائه شده در ماه ژانویه به دولت هشدار داده است در نامه به وزارت سران جمعه که آن را بررسی درخواست با حداقل مورد نیاز برای حفظ خدمات و پاسخگویی حکم به عنوان پایه.

تنها استثنا این است که برای اقدامات مورد نیاز برای پاسخ به شیوع ویروس که باعث فرماندار در هفته گذشته به سفارش دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری.

“با وجود پایدار تلاش های این ویروس همچنان به گسترش و تأثیر است و تقریبا همه بخش های کالیفرنیا اقتصاد است. از جمله این اثرات است یک افت شدید در فعالیت های اقتصادی با مسئول اثرات منفی در پیش بینی درآمد” Newsom مالی بخش گفت: در این نامه است. “تاثیر بر درآمد می تواند فوری بر 19-20 سال مالی و قطعا تولید آثار برای آینده 2020-21 سال مالی و فراتر از آن.”

در این نامه اضافه شده است که “سازمان ها و ادارات باید بدون انتظار از بودجه کامل برای جدید و یا طرح های موجود و تنظیمات.”

کالیفرنیا بودجه خواهد شد به احتمال زیاد به چندین میلیارد دلار از سود سرمایه درآمد با توجه به این که مقامات در ماه ژانویه را بر عهده داشتند و S&P 500 در 3,120 گابریل Petek دولت حزبی قانونی تحلیلگر هشدار داد در هفته گذشته است. سود سرمایه به حساب حدود 10 درصد از دولت درآمد سالانه این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im