کالیفرنیا تجاوز گروهی به صرف $100K حمایت از Buttigieg

بالا LGBTQ فوق العاده PAC در کالیفرنیا را صرف $100,000 به پشتیبانی سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, سیاسی, گزارش.

برابری کالیفرنیا رای اجرا خواهد شد یک صفحه کامل آگهی در لوس آنجلس تیغه یکی از شهرستان برجسته ترین تجاوز نشریات و هدف کالیفرنیا رای دهندگان با تماس و Facebook نقاط حمایت Buttigieg که آشکارا همجنسگرا.

“قوی وجود دارد مشروط از جامعه رای دهندگان و کمک کنندگان که بسیار هیجان زده در مورد نامزدی خود را” برابری کالیفرنیا رای سخنگوی تونی Hoang گفت سیاسی.

“آنها کمک گیاه اولیه بذر برای راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود. ما امیدواریم و انتظار داریم که جامعه رای دهندگان خواهد آمد و از او حمایت, اما او را به ساخت یک ائتلاف گسترده” است که فراتر از آن بلوک.

کالیفرنیا دموکراتیک اولیه صورت می گیرد مارس 3 شنبه و پرجمعیت ترین دولت به رای دادن در آن روز. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که شهردار سابق انتهایی خود رقبای دموکرات و دولت قوانین حکم یک نامزد باید حداقل 15% در اولیه برای به دست آوردن هر ایالت, نمایندگان, چند, خانه های منطقه, نمایندگان هنوز هم در دسترس خواهد بود برای داوطلبانی که موفق به رسیدن به این آستانه.

Hoang اضافه شده Buttigieg خواهد شد “در ادامه به بهتر و روشن است که 15 درصد علامت در کالیفرنیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>