کالیفرنیا دولتی خواست تا اقدام در میان سنبله در آزار و اذیت, آسیایی, آمریکایی, جزایر اقیانوس آرام

AAPI می گوید: آزار و اذیت و تبعیض افزایش یافته است و در مقابل آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به طور خاص در کالیفرنیا و گروه فشار برای دولت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به گام تا ایجاد یک تغییر با توجه به L. A. Times.

توقف AAPI نفرت درخواست کرده است برای $1.4 میلیون نفر را شامل می شود در کالیفرنیا بودجه دولت به صندوق برنامه های است که مبارزه با تعصب. این گروه همچنین لابی برای Newsom برای اضافه کردن یک فرهنگی نماینده به COVID-19 نیروی کار.

این گروه می گوید: این حرف است که از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و “تبدیل شدن به هنجار شده است.”

“ما به نظر می رسد که رئیس جمهور است که با توجه به چراغ سبز به نژادپرستان به بیرون آمدن از چوب و شروع به حمله به اتوبوس” کالیفرنیا مجلس Al Muratsuchi D-رولینگ هیلز استیتز گفت: بار.

شده اند وجود دارد 832 مستند حوادث در کالیفرنیا در سه ماه گذشته با توجه به توقف AAPI نفرت از جمله یکی از این گزارش در زمان:

“شما شروع به تاج!” یک زن در یک ماشین فریاد زد در خانواده پیاده روی در اوشن ساید محله.

این زن 41 ساله, فیلیپینی, شات پشت به زن از او تا به حال به کودک خود با او: “چرا شما هدف ما ؟ من یک پرستار هستم و پدر من به مبارزه برای این کشور است. شما نباید خود را به آموزش کودکان نژادپرستی است.”

Muratsuchi همکار, کالیفرنیا, مجلس دیوید چیو D-San Francisco, صندلی های آسیایی اقیانوس آرام جزایر قانونی حزبی و بنیانگذاران توقف AAPI نفرت تقبیح نژادپرستی ساختاری در یک کنفرانس خبری این هفته است.

“آمریکایی های آسیایی تبار نیاز به مراجعه به اقدامات مشخص و ما در اینجا به کار با دولت به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم زنده رایگان از تبعیض نژادی و لذت بردن از حقوق برابر و دسترسی به” آسیا پاسیفیک سیاست و برنامه ریزی شورای اجرایی مدیر Manjusha Kulkarni گفت: بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de