کالیفرنیا خواهد بود که برای اولین بار دولت به دادن پول نقد به مهاجران زندگی در این کشور به طور غیر قانونی که صدمه دیده توسط coronavirus ارائه 500 دلار در هر کدام به 150,000 بزرگسالان که باقی مانده بودند از 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره است.

بسیاری از آمریکایی ها شروع به دریافت $1,200 چک از دولت فدرال این هفته و دیگران که در حال بیکار شدن هستند اضافی 600 دلار در هفته دولت است که دستور داده است تا آنها را به ماندن در خانه و چه مختل شده بود خروشان اقتصاد است.

اما زندگی مردم در این کشور به طور غیر قانونی واجد شرایط نیست برای هر که پول و طرفداران تحت فشار بوده اند به صورت متحده برای پر کردن شکاف. چهار شنبه, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد او را صرف مبلغ 75 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان برای ایجاد یک فاجعه صندوق امداد برای مهاجران زندگی در این کشور غیر قانونی است.

“ما احساس می کنیم یک حس عمیق از قدردانی برای افرادی که در ترس از اخراج که هنوز هم پرداختن به نیازهای ضروری از ده ها میلیون نفر از کالیفرنیا گفت:” Newsom که اشاره شد 10 درصد از دولت نیروی کار مهاجران زندگی در این کشور به طور غیر قانونی که پرداخت بیش از $2.5 میلیارد دلار در مالیات ایالتی و محلی در سال گذشته است.

تماس جان کری با رهبر شانون گرو گفت Newsom باید پول خرج به جای آن در بانک های مواد غذایی و تجهیزات برای دانش آموزان به ادامه تحصیل خود را آنلاین و محلی در مبارزه با از دست دادن درآمد.

“به جای جلسه این نیازهای فوری فرماندار Newsom انتخاب کرده است به غیر مسئولانه دنبال جناح چپ مسیر و یک جانبه تضمین 125 میلیون دلار برای مهاجران مستند نشده” گفت: گرو که نشان دهنده Bakersfield.

کالیفرنیا حدود 2.2 میلیون مهاجر زندگی در این کشور به طور غیر قانونی بیشتر از هر دولت با توجه به مرکز تحقیقات پیو. مقامات دولت نمی خواهد تصمیم می گیرید که می شود پول است. به جای آن دولت خواهد شد و پول را به یک شبکه منطقه ای سازمان های غیر انتفاعی برای پیدا کردن و دامپزشک گیرندگان بالقوه. طرفداران می گویند که کلید ساخت این طرح کار می کنند چرا که مهاجران بعید به تماس با دولت به خاطر ترس از اخراج.

“شما نیاز به استفاده از سازمان هایی که روابط اعتماد با این خانواده ها گفت:” ژاکلین مارتینز مدیر عامل جامعه لاتین بنیاد.

یک گروه از موسسات خیریه متعهد به بالا بردن یکی دیگر از 50 میلیون دلار برای صندوق از اهدا کنندگان خصوصی به طور بالقوه ارائه مزایای به 100,000 نفر است. اما این که پول کمتری داشته باشد محدودیت معنی کمک های مالی می تواند بیش از 500 دلار یا کمتر بسته به هزینه زندگی, که در آن یک فرد زندگی می کند.

سازمان شروع به جمع آوری پول در روز جمعه و افزایش بیش از 6 میلیون دلار تا کنون با کمک از Emerson Collective, Blue Shield of California Foundation, کالیفرنیا وقف های جیمز ایروین بنیاد چان زوکربرگ ابتکار و یک اهدا کننده ناشناس.

“ما می خواهیم این را به عنوان عادلانه به عنوان امکان پذیر است و به نفع مردم به عنوان بسیاری که ممکن است” گفت: Daranee Petsod رئیس جمهور Grantmakers در رابطه با مهاجران و پناهندگان است.

کالیفرنیا بوده است تهاجمی ترین دولت در این کشور وقتی که می آید به ارائه مزایای به زندگی مهاجرین در این کشور غیر قانونی است. سال گذشته در ایالت کالیفرنیا شد اولین دولت به مالیات دهندگان تامین می شود مزایای بهداشت و درمان برای کم درآمد بزرگسالان 25 و زندگی در این کشور غیر قانونی است. در این سال Newsom پیشنهاد کرده بود گسترش آن منافع به سالمندان 65 ساله و مسن تر.

صرف اعلام کرد روز شنبه به معنی Newsom متعهد است به هزینه بیش از 2 میلیارد دلار در پاسخ به coronavirus مقدار فوق العاده ای در بیش از یک ماه است. پنج شنبه, قانونگذاران دولت در حال برنامه ریزی را به خود را به نظارت شنیدن Newsom را صرف.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کالیفرنیا بیش از 26,600 تایید coronavirus موارد و بیش از 850 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد کسانی که به مراتب پشت سر ویروس دیگر نقاط داغ مانند آمریکا مانند نیویورک و نیوجرسی که مقامات بهداشت عمومی نسبت به دولت تهاجمی اجرای فیزیکی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

از اواسط ماه مارس 2.7 میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری — بیش از همه از ادعا کالیفرنیا خام در سال 2019 در ترکیب. دولت توسعه اشتغال بخش شده است ضعف باعث تاخیر برای بسیاری از مردم به دنبال کمک.

چهار شنبه, Newsom اعلام کرد دولت در تماس با مرکز گسترش خواهد آن ساعت به ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و هفت روز هفته. بیش از 1300 کارکنان دولت شده اند reassigned برای کمک به روند ادعا می کند. و Newsom گفت: دولت آغاز خواهد شد, توزیع فدرال مزایای بیکاری تا پایان این ماه برای افرادی که معمولا نمی واجد شرایط برای آنها از جمله فرفره کارگران و خود اشتغالی.

حداقل پنج کشورهای دیگر در حال حاضر صدور مزایای آن باعث انتقاد از برخی از قانونگذاران ایالتی.

“مردم در ساکرامنتو در حال ساخت وعده و بوروکراسی و فن آوری در حال شکست مردم” دولت جمهوری, مجلس جیم پترسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im